dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

Dom umeblowany

Szczecin,zachodniopomorskie

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia nowy dom szeregowy z 2023 roku o powierzchni niemal 110 m , zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności i nowoczesnych technologiach. Jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²12 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przemyśl, ul. Jagiellońska. Ścisłe Centrum Przemyśla Wynajmę Kiosk 12m. Szukasz idealnego miejsca na swój biznes z dużym natężeniem ruchu pieszego? Oferuję do wynajęcia wolnostojący kiosk.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne M2 do wynajęcia w sercu Cieplic! Lokalizacja: eleganckie mieszkanie na I piętrze w sercu osiedla w Cieplicach. Spokojna i zielona okolica, idealna dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²42,73 m² 3 846 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu ,u21" handlowo-usługowego o powierzchni 42,73 m . Lokal usytuowany jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80,90 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:10/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.apartament w SEA TOWERS o pow.80,9m2 z widokiem na morze i panoramę miasta. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem, nowe mieszkania w Myszkowie, garaż podziemny, winda, klimatyzacja, duże balkony. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Nowoczesne Mieszkania na Wynajem w Myszkowie! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Szafrana 5a w cenie 2700 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 42 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²250 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 250 m , położony na parterze budynku o charakterze industrialnym. Lokal został przygotowany pod działalność gastronomiczną restaurację,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Solny

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²147 m² 10 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo- biurowy o powierzchni 147 m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Rozkład przestrzeni: - gabinet 1 - 27 m2 - Gabinet 2 - 16 m2 - Gabinet 3 - 14 m2 - Strefa otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

2 795 zł174,70 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, centrum Proponuje do wynajęcia część hali o łącznej powierzchni 174,7m 2 położoną na parterze w Centrum nadającą się pod niewielką produkcję, hurtownię lub magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, świeżo odremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Łokietka 8e - "fabryka Czekolady". Mieszkanie jest klimatyzowane, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English :) Bezczynszowe 2 pok. 28 m , parter bez schodów, stare miasto/kleparz, ul. Długa 47 Prezentuję Państwu do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

92,59 zł/m²27 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do najmu lokal użytkowy o powierzchni 27m2 przy ulicy Obornickiej. Lokal posiada łazienkę z wc, umywalką oraz bojlerem. Jest wyposażony w klimatyzator z funkcją grzania.

Szczegóły ogłoszenia

128 zł/m²50 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy ofertę wynajmu biura w budynku Q22 przy al. Jana Pawła II w Warszawie - rozpoznawalnej i cenionej lokalizacji biznesowej w stolicy. To idealna propozycja dla firm, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 500 zł39,03 m² 64,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W standardzie premium, elbląg ulica łęczycka, II piętro, 2 pokoje, duży balkon, parking ze szlabanem. Wgn ? nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²69 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokal przy ul. Berka Joselewicza na Starym Mieście. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: berka Joselewicza Przystanek: starowiślna, miodowa.

Szczegóły ogłoszenia

92,40 zł/m²37,20 m² 3 437 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy na Mokotowie w nowoczesnym kompleksie apartamentowym. Budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych. Budynek posiada 12 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²176 m² 21 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowa, reprezentacyjna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 176 m , zlokalizowana w centrum Łomianek na ul. Wiślanej. Przestrzeń, która robi wrażenie -elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży 200 m2 lokal na parterze kamienicy z lat 50-tych. Od strony ulicy duże witryny oraz wejście główne. Wysokość lokalu 4m. Od strony podwórza okna. Na podłodze terrakota w całym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

26,56 zł/m²1 845 m² 49 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu hali produkcyjno - magazynowej, położonej w odległości 4 km od Woli Mrokowskiej. Specyfikacja techniczna siatka słupów 32.0 x 9.6.

Szczegóły ogłoszenia

59,52 zł/m²420 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 420 m2 w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Ujastek w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł430 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Na wynajem Willa z basenem, w cichej, spokojnej i najbardziej prestiżowej części miejscowości Komorów. Dom wybudowany w 2020 roku na działce 1346 mkw Wnętrze wytworne, gustowne.

Szczegóły ogłoszenia

36,76 zł/m²68 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem tylko dla firm. Do wynajęcia mieszkanie na potrzeby firmy w centrum Osowy. Lokal składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal jasny ,czysty.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 zł50,50 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament pszczyna 1km od centrum! Prezentacja apartamentu 2-pokojowego z dużym balkonem na Osiedlu Piastów Mieszkanie położone na P arterze układ lokalu : Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł989 m² 20,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: budynek komercyjny o powierzchni użytkowej 989,60 m2( cztery poziomy) położony w bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim. Przy budynku duży parking ogólnodostępny .W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W dzierżążnie trasa kartuzy-żukowo Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie dla jednej - dwóch osób, w w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy całego mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł107 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kwatery dla pracowników | 107 m | jaworzno łubowiec Jaworzno ul. Wybickiego opcja wynajmu dwóch kondygnacji! miejsca postojowe W cenie! cena do negocjacji Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

37,86 zł/m²145,26 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin* Przedstawiamy do wynajęcia jednopoziomowy lokal o powierzchni ok.145 m2 położony w niedalekiej odległości od ul. Lipowej z głównym wejściem strony ulicy. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł60 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Poleska Dwa niezależne pokoje - Bezczynszowe Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł84 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul.Mokotowskiej - jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Nieruchomość Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

22,17 zł/m²180 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 180m2 w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Lokal po byłej piekarni z możliwością kontynuacji działalności piekarniczej lub gastronomicznej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53 m2 usytuowanego na 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31,60 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność prezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Ametystowej. Lokalizacja I budynek Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łostowice, na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł61,50 m² 60,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużą loggią w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej 28b. Dzięki dużym oknom w mieszkaniu jest dużo dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,30 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne dwa pokoje na bydgoskim Szwederowie. Lokalizacja: szwederowo - ulica Ks. Ignacego Skorupki W pobliżu młodzieżowy dom Kultury z Ogródkiem Jordanowskim - przyjaznym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

41,98 zł/m²106 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dziękuję za zainteresowanie ofertą! nowość - lokal w domu w sercu Podolan! idealny na działalność biurową, edukacyjną lub inną - po sąsiedzku Akademia Rysunku! Duża widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

23,44 zł/m²64 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 64,31 m2. Lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²18,60 m² 1 302 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w centrum Warszawy! Kamienica to połączenie budownictwa lat 60., z nowoczesnością urbanistyczną stolicy europejskiej. Dzięki pełnej modernizacji budynku możemy zagwarantować.

Szczegóły ogłoszenia