dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 551 ogłoszeń

34 zł/m²86 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w odrestaurowanej kamienicy z w Centrum miasta. Lokal idealnie nadaje się na pub bądź kawiarnię. Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²212 m² 18 868 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia narożny lokal w ciągu handlwym na parterze budynku apartamentowo handlowego w Wilanowie. Okolica ulicy Kosiarzy. W otoczeniu zabudowa wielomieszkaniowa, duże osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 €3 000 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:225 m²

Prezentujemy Wynajem Nowoczesnej Hali Logistyczno-Magazynowej z Biurowcami! Wszechstronna przestrzeń w strategicznej lokalizacji - idealna dla Twojego biznesu! Uniwersalne zastosowanie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,23 m² 54,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspomnij dreszcz wolności, gdy Tomek Sawyer patrzył z góry na nurt rzeki Missisipi. To mieszkanie na dziewiątym piętrze oferuje identyczną perspektywę, gdzie nikt nie zagląda Ci w okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Spółdzielcza Powierzchnia: 35 m.kw. Liczba pokoi: 1 Piętro: 2 z 10 Media: co miejskie, woda, prąd, gaz Czynsz administracyjny: 578 zł Czynsz : 1600.

Szczegóły ogłoszenia

43,93 zł/m²98 m² 4 305 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w doskonałej lokalizacji Częstochowa, ul. Rynek Wieluński 14. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²317 m² 3 963 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilsons nieruchomości komercyjne Polecamy do wynajęcia przestronne biuro/lokal na Włochach przy węźle Salomea, znajdujące się na parterze w nowoczesnym biurowcu. Udogodnienia w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,47 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,24 m , położone przy ul. Sympatycznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

83,84 zł/m²65,60 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz kompaktowej, a zarazem funkcjonalnej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji w samym sercu Lublina, w nowoczesnym obiekcie handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wołomin,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:993 m²

Oferuję do wynajęcia dom jednorodzinny w centrum Wołomina pod poradnię psychoterapeutyczną, fizjoterapeutyczną, terapię sensoryczną, szkołę językową, kancelarię, firmę. Blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

36 zł/m²26 m² 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestrzeń biurowa, która łączy funkcjonalność z reprezentacyjnym charakterem. Idealna dla firm, które chcą pracować w komfortowych warunkach i jednocześnie budować.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy 80m2 w nowym budynku z dużą witryną Lokal posiada 2 wejścia ( od ulicy i przez recepcję Lokal powstał z połączenia dwóch lokali Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł89,30 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament na wynajem, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Masarskiej w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dla 1-2 osób mieszkanie 42m2 w centrum miasta. Po generalnym remoncie nie używane. Salon z aneksem kuchennym Sypialnia, balkon. Umeblowane dostępne od ręki. Wynajem na 12mcy.

Szczegóły ogłoszenia

59,23 zł/m²130 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

"Biuro w koronach Drzew" - unikalny lokal 130 m w stylu industrialnym w Centrum Krakowa Biuro Nieruchomości aprest z przyjemnością prezentuje na wynajem lokal biurowy, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

80,66 zł/m²45,87 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny przygotowany pod różne koncepty | Wynajem lub sprzedaż | Dostępny od zaraz Lokal dostosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej praktycznie od pierwszego dnia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

73,53 zł/m²51 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biuro o powierzchni 51m2, zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Atelier Residence przy ul. Bagno. Budynek o podwyższonym standardzie z recepcją, ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Podrzecznej. Posiada powierzchnię 47m2 i położone jest na trzecim ( ostatnim ) piętrze w bloku. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, po.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł250 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

250 m2 | 6 pokoi | 3 łazienki | Premium |stary Wilanów Luksusowy dom z przytulnym ogrodem zlokalizowany w bezpiecznej, willowej okolicy na Starym Wilanowie. Wnętrze wykończono w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku przy ul. Sojowej w Gdyni. Mieszkanie jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym domu czterorodzinnym, mieszkanie składa się z dwóch kondygnacji : kondygnacja 1 piętro dla 5 osób - dwa pokoje 2+3 osobowe , duży salon + kuchnia , duża łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

86,62 zł/m²44,78 m² 3 879 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Pokój biurowy o powierzchni 44,78m2 w kameralnym budynku na warszawskim Wilanowie, blisko ul. Królewicza Jakuba. Oferowana powierzchnia znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł54,95 m² 80,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe 3 pokoje z 2 garderobami | Wysoki standard | 2 balkony | Zamknięte osiedle | Świetna komunikacja Oferuję do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.06.2026R. Możliwość oglądnia po uprzenium umówiniu terminu. Mieszkanie wynajmowane na zasadach umowy najmu okazjonalnego. Polecam do wynajęcia ładną, dużą, odświeżoną-.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Jankego 272 w Katowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 28 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja- nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²130 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy nr 2 w jakości premium zlokalizowany przy ul. Żelaznej 52a we Wrocławiu (osiedle Grabiszyn) o powierzchni 130 m z dużą ilością witryn i doskonałą widocznością.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł113 m² 92,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem wyjątkowy apartament z tarasem położony przy ul. Czystej. Apartament znajduje się w odrestaurowanej kamienicy z windą i na 105 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem w sercu Białegostoku Klimatyczna kamienica, wysoki standard, nowoczesne mieszkanie, pełne umeblowanie i wyposażenie, dobrze skomunikowane, świetna lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²22,01 m² 1 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł240 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy hale magazynową o powierzchni ok 240m2 znajdującą się na zabłociu niedaleko ksw. Budynek składa się z części parteru i piętro. Na parterze mamy powierzchnię ok 170m.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

21 600 zł720 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt, przeznaczona pod magazynowanie/ usługi/ sporty. Hale - 360 m2 + 360 m2 Wysokość hali od 3m. do 5m. Posadzka nie pylna. Cena - 30 zł/m2. Plac 10 900 m2 cena od 5 zł do 8 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł18 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy Kobyłka. Do wynajęcia pawilon o powierzchni: 18 m (6 3 m) lub 21 m (7 3 m). Idealny pod działalność usługową lub handlową, np.: salon.

Szczegóły ogłoszenia

75,01 zł/m²138,51 m² 10 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 138,51 m , położona na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego. Lokal znajduje się w świetnym punkcie miasta z wygodnym dostępem do głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²66 m² 4 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 3 pokojowy lokal biurowy - 66 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²141 m² 2 961 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzennego lokalu w którym możesz stworzyć szwalnię, drobną produkcję czy inną działalność usługową? Prezentujemy do wynajęcia przestrzenny lokal o powierzchni ok. 141 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

38,73 zł/m²206,55 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 206m2, lublin, centrum Doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, parter - 103m2 - sala sprzedaży/konsumpcyjna + dwa pomieszczenia biurowe + toaleta - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²75 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na najem na ul. Rakowickiej w Krakowie. Nieruchomośc o pow. 75 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowej kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł15 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu, na piętrze znajdują się 4 osobne pokoje. Do dyspozycji (wspólne użytkowanie): - kuchnia - łazienka - pralnia Dodatkowe atuty: - parking przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

38,33 zł/m²434 m² 16 635 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpimy lokal gastronomiczny w Gliwicach - bez opłaty za odstąpienie! Lokalizacja: prestiżowa i klimatyczna lokalizacja w samym sercu Gliwic - zabytkowy budynek Starej Poczty, zaledwie.