dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

13 000 zł650 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa położona W lubieszynie blisko przejścia granicznego. Aktualnie dostępne dwie hale magazynowe: stawka za wynajem hali - 20 zł/m2 netto + opłaty licznikowe (media). - 650m2 - 13.000.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyłącznie w ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podgórskiej. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł57 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below **ogłoszenie wynajmu mieszkania** Do wynajęcia nowe, klimatyzowane komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na nowym osiedlu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

17,09 zł/m²81,90 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 81,90 m2 przy ul. Armii Krajowej 26b, w bliskim sąsiedztwie budynku dworca Wałbrzych Miasto. Lokal składa się z 6 pomieszczeń, posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł169,50 m² 32,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia magazynowo - usługowa. Powierzchnia najmy 169,5 z podziałem na - Poziom 0 : 53,9 m.kw - Poziom - 1:.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł53 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane i wykończone mieszkanie położone w jednej z najstarszych, odrestaurowanych kamienic w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Widok 22. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Adres: ul. Kondratowicza 25a Metraż: 54 m2 Z przyjemnością prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum warszawskiego Bródna. Nieruchomość niedawno przeszła gruntowne.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²701 m² 8 763 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro o powierzchni ok.701m2 brutto w sercu biznesowego Mokotowa Górnego. Lokal zajmuje 4 piętro w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny 3-pokojowy apartament na wynajem w centrum Grodkowa przy ul. Moniuszki, w woj. Opolskim. Lokal o powierzchni 69 m2, świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,80 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże , słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na park. Lokal kilka lat temu przeszedł generalny remont i jest w pełni umeblowany oraz gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²53 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy, biurowy - Kraków Południe, blisko obwodnicy lokal: - 53 m2 ( 3 pomieszczenia) - dowolna aranżacja - klimatyzowany budynek posiada: - systemy klimatyzacji i ogrzewania, -.

Szczegóły ogłoszenia

30,04 zł/m²21,47 m² 645 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczenia kas biletowych w budynku dworca pkp w miejscowości Nidzica o powierzchni 21,47.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej* *nieruchomość przeznaczona wyłącznie dla 1 osoby* Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.45m2, położone na 2 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

104,76 zł/m²21 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal użytkowy na wynajem ul. Jedności Narodowej 63/65, wrocław Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 21,12 m , położony przy ul. Jedności Narodowej 63/65 jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł51,50 m² 64,08 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie przy metrze idealne dla singla lub pary szukających spokoju Okolica Mieszkanie położone jest przy ul. Kasprowicza 119a, tuż przy stacji metra Młociny lokalizacji, która pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł1 500 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie wynajmu nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym! Podana kwota jest ceną netto i obowiązuję podatek vat 23% Cena najmu: 13 pln/m netto. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na Pogodnie przy cichej ulicy Tomasza Zana. Usytuowane jest na 2 piętrze kamienicy z odnowioną i ocieploną elewacją oraz czystą klatką schodową. Składa się z: -2.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 079 m² 29,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa z zapleczem biurowym Słupsk, ul. Świętej Klary z Asyżu Możliwa sprzedaż wraz z dodatkowym gruntem inwestycyjnym. Oferujemy na wynajem nowoczesną halę.

Szczegóły ogłoszenia

15,38 zł/m²120 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz przestrzeni, w której twój biznes będzie blisko Klientów i w samym sercu Miasta ta oferta jest dla Ciebie- lokalizacja która realnie pracuje na Twój biznes. Lokale użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

22,09 zł/m²815 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 815 m2 zlokalizowanym w centrum handlowym miasta Radomia. Podstawowe informacje; - oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Szkolnej 2. Kameralny, niski budynek tylko 30 lokali, z windą, co zapewnia ciszę i większy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Na wynajem powierzchnia biurowo-usługowa ok.106m2 znajdująca się w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego, przy trasie S8. Dodatkowe informacje: - parter - niezależne wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

79,92 zł/m²31,28 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal usługowy o powierzchni 31,28 m2 położony na parterze budynku apartamentowo -usługowego w Szczecinie w okolicy ul. Ku Słońcu. Lokal stanowi część lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

35,02 zł/m²20,30 m² 711 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, wapienica Czynsz najmu 35,0zł/m 2 netto - kwota ta zawiera koszty ogrzewania, wody i kanalizacji. Proponuję do wynajęcia lokal o powierzchni 20,3m 2 położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

15,42 zł/m²77,82 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale o łącznej powierzchni 77,82 m2 usytuowane w budynku peronowym dworca w Zbąszynku.

Szczegóły ogłoszenia

26,58 zł/m²188,12 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 188 M2 znajdujący się przy ul. Dietla W dzielnicy stare miasto oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia lokal usługowy mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²671,50 m² 30 218 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia wyjątkowa przestrzeń zajmująca dwa piętra w pięknej, zabytkowej kamienicy we Wrocławiu przy Placu Powstańców Śląskich 7, w doskonale skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W salonie znajduje się: * sofa * stół * biurko - na ten moment złożone na zdjęciach * balkon aneks kuchenny wyposażono w pojemną zabudowę meblową, płytę indukcyjną, piekarnik,zmywarkę,.

Szczegóły ogłoszenia

48,97 zł/m²77,60 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowy lokal usługowy/magazyn o powierzchni 77,60m2 Lokalizacja: sośnicowice - świetnie położony lokal z bardzo dobrym dojazdem do Gliwic (zaledwie kilka minut).

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²121 m² 1 936 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sky Office Center to nowoczesny biurowiec klasy A położony w strategicznej części warszawskiego Mokotowa, bezpośrednio przy ulicy Rzymowskiego. Lokalizacja w sercu Służewca zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²24 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krośnie przy ul. Kolejowej .Nieruchomość w postaci lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60,60 m² 4 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty do wynajęcia biuro W ścisłym centrum gdańska! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 539 zł231 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (produkcja,magazyn)_tychy dojazdowa 23 Oferujemy do wynajmu lub sprzedaży powierzchnie o funkcji mieszanej (produkcyjno-biurowe, magazynowo-biurowe).

Szczegóły ogłoszenia

29,63 zł/m²27 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: łódź Śródmieście, ul. Zachodnia 70 Powierzchnia: 22 m Rodzaj nieruchomości: lokal biurowy lub usługowy Liczba pomieszczeń: 1 Dostępność: od zaraz Lokal świeżo odmalowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł29,60 m² 43,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie! Mieszkanie o pow. 29,6 m2 położone na 1 piętrze bloku przy ul. Sowinieckiej 46C w Mosinie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²145 m² 9 135 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia. Wrocław, stare Miasto | Kamienica klasy premium Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa położona w reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł27 m² 84,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego. Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą. Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jak na kurorcie! wombat Nieruchomości oferuje na wynajem przepiękną kawalerkę urządzoną w nowoczesnym, modnym stylu , położoną w spokojnej, zielonej okolicy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²222 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Segment na cele biurowe na Natolinie 3-piętrowy | | Klimatyzowany | | Garaż dwustanowiskowy | | Ogródek, taras i balkony Rozkład pomieszczeń Parter: - salon z aneksem kuchennym, ok. 58 m -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego, dobrze zlokalizowanego mieszkania w Chorzowie z miejscem do życia, pracy i odpoczynku? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy.