Nieruchomości

238 336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

209 000 zł47,51 m² 4 399,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Zobacz Video z wycieczką po tym mieszkaniu! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż dwupokojowe, bezczynszowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 700 000 zł206,18 m² 22 795,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 887 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowo powstałe centrum przeładunku odpadów gumowych zlokalizowane w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w miejscowości Pustków, przygotowane do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku, usytuowanym przy ul. Dewońskiej, na os. Ślichowice. Blok z 1995 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 zł61,77 m² 73,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 oddzielne pokoje | 2 łazienki | ostatnie piętro | klimatyzacja | pierwszy najem : Krótko: wykończone z dbałością o detale, w wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie własnościowe - dwa pokoje, w tym sypialnia, salon z aneksem kuchennym i łazienka , po przebudowie i generalnym remoncie, wymienione na nowe zostały wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

40,74 zł/m²54 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy, który posiada dwa wejścia z witrynami od ulicy, daje to możliwość prowadzenia dwóch działalności gospodarczych. W lokalu jest pomieszczenie sanitarne.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 26/1 o powierzchni 3000 m , położona w samym centrum Małkocina (woj. zachodniopomorskie). Działka posiada wydane warunki zabudowy oraz dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł110 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 110 m2, w czterolokalowym budynku wolnostojącym, z przynależnymi 2 miejscami parkingowymi. Na zagospodarowanej działce ok 350 m2 jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł54,40 m² 4 595,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu - pokojowe na I piętrze w domu z ogródkiem i garażem. Na sprzedaż mieszkanie na I piętrze z osobnym wejściem w domu z ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł210 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Centrum Swarzędza. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 414 zł37,76 m² 11 689,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Wolińskiego (dzielnica Wrotków). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 165 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, część z nich z mediami w drodze - Dąbrowa Nowogardzka, prezentowana nr 79/10 - 1165 m2, 59 900 zł (dostęp do drogi) informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

56,88 zł/m²1 934 m² 110 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, 1. Kodeksu Cywilnego. Lokalizacja: obiekt zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 37m, położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Marszałkowskiej. Mieszkanie składa się z: - pokoju przejściowego do sypialni, - jasnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 100 m² 31,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową, chłopowo gmina Krzęcin. Działka rolna o pow. 3100 m2 z linią brzegową jeziora Mielęcino. Położenie działki przy samym jeziorze ( długość linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł63,12 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

647 805 zł68,19 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Świetna lokalizacja | Balkon | Wysoki standard wykończenia | Budynek z windą Oferowana nieruchomość to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bród

Bród,zachodniopomorskie

580 000 zł175 m² 3 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:894 m²

Nieruchomości Dudek oferują nieruchomość rolną zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Posesja znajduje się we wsi Bród w gminie Chociwel, powiat Stargardzki ,woj. Zachodniopomorskie. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Okonek

Okonek,wielkopolskie

20,01 zł/m²32,83 m² 657 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

NA wynajem! Przedstawiam atrakcyjną ofertę pomieszczeń biurowych o pow. 31,58 m2, 32,83 m2 oraz 27,06 m2. Pomieszczenia biurowe zlokalizowane na III piętrze z dużymi witrynami od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 470 m² 306,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży widokowa działka na Podhalu położona w miejscowości Knurów z gotowym projektem oraz pozwoleniem na budowę budynku niewielkiego wolnostojącego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 900 zł64,28 m² 9 799,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy w sprzedaży 10.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł212,33 m² 4 662,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 212 m , 5 pokoi, 3 poziomy, czempiń. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łukta

Łukta,warmińsko-mazurskie

4 900 000 zł224 m² 21 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nieruchomość Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Mazur, w miejscowości Łukta - nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny, usytuowany na imponującej działce.

Szczegóły ogłoszenia

59,78 zł/m²29,19 m² 1 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy na wynajem biura w Centrum (okolice Sfery). Budynek składa się z trzech stref, gdzie dostępne są lokale na wynajem, sale konferencyjne, łazienki oraz wspólna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 700 zł51 m² 7 307,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku pcc (2%) i w najlepszej cenie na rynku! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnej, ekologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kopnica

Kopnica,zachodniopomorskie

59 000 zł3 000 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 5 km od morza, 2,5 km od jeziora Wicie Teren o powierzchni 3 000 mkw., położony na wzniesieniu, z malowniczym widokiem na otaczające pola, ze spadkiem w kierunku południowym.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł1 463 m² 189,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w trzeciej linii zabudowy. Media - gaz, prąd i światłowód w drodze dojazdowej. W pobliży przystanek mpk, sklep, kościół i tereny zielone z Zalewem Zemborzyckim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zieleń za oknem i ogromny potencjał. Stwórz swoje wymarzone 48 m w Pruszkowie! (2 lub 3 pokoje). Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę w swoim przestronnym, zalanym słońcem salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 877 m² 186,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przestronna działka 1877 m w Kałuszynie - idealna pod Twój wymarzony dom! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta, nie rezygnując z wygodnego dostępu do mediów? Poznaj ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł368,74 m² 10 845,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej nieruchomości położonej w spokojnej części Legnicy. Ten przepiękny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 368,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł290 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Wyjątkowa kamienica na sprzedaż w centrum Rzeszowa, ul. Reymonta Na sprzedaż kamienica z 1938 roku, położona w samym centrum Rzeszowa obok Galerii Rzeszów, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł44 m² 12 840,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Atuty nieruchomości: 5 minut spacerem do plaży, widok na morze, spokojne sąsiedztwo, parking ogólnodostępny dla mieszkańców, funkcjonalny układ, komórka lokatorska, bliskość dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł298 m² 2 681,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni użytkowej ok. 237 m , położony na działce 12 arów w spokojnej miejscowości Łętownia. Nieruchomość została wybudowana w 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł6 966 m² 42,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z wz - Częstochowa, ul. Szparagowa - 6 966 m - usługi + produkcja + mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 787 zł59,43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w dzielnicy Wójtowa Wieś, przy ulicy Stawowej w Opolu. Inwestycja nazywa się "apartamenty Stawowa" i jest już na etapie ukończenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł200 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Siedlisko z ogromnym potencjałem - idealne pod stadninę koni lub agroturystykę Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - dom wolnostojący z gospodarstwem.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł82 m² 8 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku - ul. Wolności Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m z poddaszem, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza zaledwie ok. 15min. do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł250,60 m² 3 950,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Prezentujemy Państwu wybudowany w 1978 roku dom w miejscowości Wierzchowie pod Krakowem, o powierzchni 167,3m2, na 13,4a działce w cichej, zielonej okolicy, zaledwie 10km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 000 zł108 m² 35 175,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bartoszowa

Bartoszowa,dolnośląskie

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 400 m²

Opiekun nieruchomości: arletta Betker tel.   ***dom daleko od miasta*** Na sprzedaż nieruchomość położoną na końcu wsi, w malowniczej okolicy, składającą się z 5 działek.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze na Zabobrzu I. W skład powierzchni ok. 51m2 wchodzą: - salon - dwie odrębne sypialnie.