Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

449 000 zł101 m² 4 445,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 813 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi Kochanówka, gm. Sienno, pow. Lipsko, woj. mazowieckie Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 879 m² 127,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1879 m2 w Rybarzowicach przy ulicy Gerberowej i Wrzosowej. Działka posiada bezpośredni dojazd do drogi publicznej asfaltowej. Media : prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 290 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Prandocin-Iły, gmina Słomniki. Działka o powierzchni 12,9 ara, w całości znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53,50 m² 11 757,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Nowa niższa cena! Loftowe mieszkanie w centrum Szczecina Na sprzedaż wyjątkowe, loftowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na 3. piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131,54 m² 9 875,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż wyjątkowy penthouse na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku na samym szczycie budynku z pięknym panoramicznym widokiem na okolicę i rzekę San! Penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²188 m² 10 904 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Dodatkowy koszt to opłata eksploatacyjna: 30,90 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł10 000 m² 5,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 1 hektara położony w miejscowości Parzyce - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piła, os. Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przestrzeń, światło i funkcjonalność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na III,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²90,90 m² 2 727 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała Klimatyzowany lokal biurowy. Bardzo dobra lokalizacja. Oferuję Państwu do najmu lokal biurowy o powierzchni 90,9m 2 położony na drugim piętrze w reprezentacyjnym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł1 125 m² 304 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o wielkości 1125 m2 w Chrzanowie Dużym. Działka stanowi pierwszą część osiedla kilku działek, do których prowadzi droga wewnętrzna. Teren płaski, nieogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 992 m²

Szukasz oazy, ciszy, spokoju? Domu z własnym stawem, do którego prowadzi polna droga? Zapraszam do magicznego i wyjątkowego miejsca, ukrytego wśród lasów i pól. Na sprzedaż piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 690 zł53,57 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 29: 53,57 m II piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Nie każdy apartament w centrum daje przestrzeń. Ten ją daje. Funkcjonalny apartament w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 500 m² 186,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa Radziejowice, ul. Ossolińskich Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni około 1500 m , położona przy ul. Ossolińskich w Radziejowicach, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

18,18 zł/m²220 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na wynajem lokal biurowo-usługowy znajdujący się przy ul. Jagiełły 2 w Myślenicach o pow. ok. 220 m2. Lokal położony na parterze i składa się z dużych.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł26,90 m² 7 992,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| bez prowizji- do własnej aranżacji, słoneczna i cicha kawalerka o pow. 26,90 m 2 na III piętrze - pełna własność z księgą wieczystą, bez zadłużeń - ul. Lniana W skład.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna kawalerkę zlokalizowaną na ul. Sióstr Misjonarek - Morasko - własnościowe z kw o pow. 30m2. Mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , idealne dla jednej osoby lub pary, w spokojnej okolicy blisko centrum Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

3 075 zł32 m² 96,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny styl, świetna lokalizacja i przytulny klimat właśnie tak można opisać to 32-metrowe mieszkanie przy ulicy Bronowickiej. Idealne dla singla lub pary, którzy lubią mieć wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 458 770 zł1 316,50 m² 1 867,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

| na sprzedaż kompleks budynków chłodni, wybudowanych w 2000 roku, zlokalizowanych w Lekominie, w gm. Zagnańsk. Budynki o łącznej pow. 1316,50 m2, zlokalizowane na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł148 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Kudowie Zdroju położony na działce o pow. 654 m kw. W skład obiektu wchodzą 3 apartamenty w wysokim standardzie. Na parterze znajduje się 1 duży.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²500 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek biurowy w samym centrum Warszawa Ursus. Budynek w stanie developerskim. Zagospodarowanie pod własne potrzeby prowadzonej działalności. Pod biura, restauracje, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł150 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej działce - idealny do zamieszkania lub rozbudowy Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w pierwszej linii zabudowy, na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł74 m² 11 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Gdynia Obłuże - jedna z największych i stale rozwijających się dzielnic - dobrze skomunikowana , z wygodnym dostępem do Oksywskich plaż, molo w Mechelinkach czy jakże cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:278 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną inwestycję składającą się z 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, stanowiących część większego kompleksu położonych w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkania powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²32,60 m² 1 141 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal nr 11 o powierzchni 32,6 m znajdujący się na poziomie "-1", przy wyjściu na parking. Lokal w stanie deweloperskim z wykonaną witryną. Bydgoszcz Główna jeden.

Szczegóły ogłoszenia

27,78 zł/m²18 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 18 m2, znajdujący się na parterze budynku Dworca w Miastku. Pomieszczenie jest nieogrzewane. Wywoławcza stawka czynszu netto miesięcznie wynosi 135.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł110 m² 5 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dwa domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym Szczepanowice, gmina Słomniki Na sprzedaż dwa domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł931 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Grabanów Kolonia Oferujemy do sprzedaży 18 atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Grabanów Kolonia, z dostępem do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 694 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę budowlaną nr 712/1 w Olecku przy ul. Łąkowej nad rzeką Lega. Działka o powierzchni 2694 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł70,07 m² 42,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe krok od Politechniki Wrocławskiej | Wyspiańskiego 18 Plac Grunwaldzki Lokalizacja idealna dla studentów 1 minuta pieszo od Politechniki Wrocławskiej! Do wynajęcia przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

12 090 000 zł840 m² 14 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - ponad 2,2 hektara terenu z ok. 300 m linii brzegowej jeziora Mausz i dwoma pomostami! 3 budynki - 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 484 m² 143,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowym w Chrząstowicach przy ul. Ozimskiej. Świetna lokalizacja, działka widoczna z głównej drogi (dk46) w kierunku Ozimka. Oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł33,76 m² 5 864,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kraśnik fabryczny_kawalerka_dostępna od zaraz. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, składające się z pokoju, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie dostępne do zaraz, stan.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł951 m² 89,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana nr 1/11 o pow. 951m2 , z warunkami zabudowy, skrzynką energetyczną, wodą przy działce. Działka płaska , narożna, niezadrzewiona, na osiedlu nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

1 691 878 zł69,50 m² 24 343,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Balkon | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł888 m² 81,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Obrowie - Kolonia Obrowska. - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu; - w niedalekiej odległości punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 026 574 zł116,14 m² 34 670 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 116,14 m z największym dostępnym tarasem widokowym zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

210 308 zł36,26 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż W margoninie Nowe Mieszkania w Margoninie - Stan Deweloperski! Szukasz nowego mieszkania w spokojnej i malowniczej okolicy? To idealna oferta dla Ciebie!.