Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł35 m² 14 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament pod górami wysoki standard, prywatny ogródek, doskonała lokalizacja! Wyjątkowa przestrzeń w Bielsku-Białej dla osób, które cenią komfort, jakość i spokój blisko natury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł178,82 m² 4 412,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny przy ul. Tuwima w Kościerzyna, który oferuje znacznie więcej niż standardowe 178 m powierzchni użytkowej. Realna przestrzeń do dyspozycji to ponad.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż mieszkania - Gdańsk Letnica, ul. Sucha Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Letnica w Gdańsku, przy ul. Suchej. Lokal oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3 pokojowych mieszkania o powierzchni 60 m 2 , gotowego do wejścia, wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł67,72 m² 4 119,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w spokojnej wsi - jeżew - gotowe do wprowadzenia! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 67,72 m2, położone na drugim piętrze bloku dwupiętrowego po.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł320 m² 1 340,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Żywiec, ul. Górska 7 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Żywcu przy ul. Górskiej 7, bezpośrednio przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł2 354 m² 177,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Szymbark, w sercu Kaszub. Nieruchomość o powierzchni 2354 m to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł969 m² 246,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna 969 m z domkiem - 5 minut od jeziora Zagnanie. 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 969 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²12 m² 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 12 m2. Usytuowany w Rzeszowie przy ul. Sondeja. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Domachowo (gmina Trąbki Wielkie) na Osiedlu Nowy Straszyn. Budynek usytuowany jest w ostatniej linii zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł150 m² 2 233,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek usługowy - ul. Gdańska, kartuzy Oferujemy na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni ok. 150 m , położony przy ul. Gdańskiej w Kartuzach. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł266,88 m² 3 293,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Na sprzedaż kompleks 3 budynków rekreacyjnych w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Żuromino, w gminie Stężyca, powiat kartuski - zaledwie 250 metrów od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł35 m² 7 914,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone na 2 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy ul. Kochanowskiego w Oświęcimiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 1800 m2. Wjazd bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej. Sąsiaduje z lasem i Doliną Ciemięgi. Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka o powierzchni 28,8 m2 na III piętrze na osiedlu Pułaskiego. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz hallu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 840 zł46,28 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 46,28 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferta dodana za pomocą addom Dom w centrum Darłowa ok. 100m od rynku miejskiego w obrysie zabytkowej starówki, wybudowany w latach 20 - 30 tych XX w. Umiejscowienie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł2 071 m² 299,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2071 m2 położona w Cholewiance, gmina Kazimierz Dolny. Odległość od Rynku w Kazimierzu Dolnym to niecałe 3 km. Dlatego działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł263 m² 8 707,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem Bobrowiec, gmina Piaseczno Marzysz o życiu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem budynek usługowy - ul. Gdańska, kartuzy Oferujemy do wynajęcia budynek usługowy o powierzchni ok. 150 m , położony przy ul. Gdańskiej w Kartuzach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,97 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2 pokoje z widokiem na las - Czuby Południowe - Poręba Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie o powierzchni 48,97 m2, położone na II piętrze (z III).

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł33 900 m² 22,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 33 900 m2 = 3,39 ha położoną w doskonałej lokalizacji - nad rzeką Dziwną. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł35 m² 9 057,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kameralne, dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł73 m² 15 739,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 472 m²

Dom z klimatem w sercu Kaszub, bardzo duża działka 6472 m2, staw, las Na sprzedaż wyjątkowy, ponad 100-letni dom w stylu pruskim, położony na bardzo dużej, malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

185 500 zł1 325 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w Borczu, gm. Somonino - piękne miejsce blisko natury Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Borcz, w gminie Somonino (powiat kartuski). To.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł6 460 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka położona W rodakach przy ulicy słoneczej powierzchnia działki wynosi 6460m2 szerokość działki wynosi: około 15 metrów. Według Planu Zagospodarowania działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 193 m² 359,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka na osiedlu domków jednorodzinnych, cena do uzg.tel.   Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 150 000 zł1 400 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:45

 

Powierzchnia działki:554 m²

Odkryj unikatową okazję inwestycyjną w samym sercu toruńskiej Starówki. Przedmiotem sprzedaży jest zabytkowa kamienica z 1703 roku położona przy ul. Łaziennej 6 - zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł150,88 m² 3 970,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta z widokiem na rynek - 150,88 m2 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł141,81 m² 8 462,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

200 000 zł 8 462 zł/m 141 m 5 pok. Michałów, michałów - lokalizacja dokładna Zadzwoń Napisz Bezpośrednio od właściciela Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:922 m²

Na sprzedaż: energooszczędny dom jednorodzinny w centrum Bystrzycy Kłodzkiej wombat nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 50m zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Kampinoskiej 10f/2. Oferujemy nowoczesną przestrzeń, idealnie przystosowaną do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł420 m² 1 902,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 638 m²

Dom nad rzeką z potencjałem - Stary Bukowiec (gm. Stara Kiszewa) Działka 2 638 m 0% prowizji dla kupującego! Wyjątkowa lokalizacja: nieruchomość położona bezpośrednio nad rzeką Wierzyca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł108 m² 8 324,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4