Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - nowe 2 pokoje (31 m2). przy ulicy Północnej. Na powierzchni 31 m2 znajduje się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł7 290 m² 205,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta w niedalekiej odległości od jeziora - idealna działka jako teren inwestycyjny. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową ofertę naszego biura - szczególnie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł70 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 859 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Daj się porwać we wspaniałą podróż do oazy spokoju i wytchnienia. Zapoznaj się z Naszą ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60,52 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie do wynajęcia ul. Rajska, gdańsk Stare Miasto Do wynajęcia wyjątkowe, luksusowo wyposażone mieszkanie o powierzchni 60,52 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:25 234 m²

Zamknięty kompleks 45 domków letniskowych lub całorocznych Z własną plażą. Na sprzedaż domek letniskowy o powierzchni 25 m2 usytuowany na zamkniętym ośrodku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Dzień Dobry Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym do którego przynależy ogródek o powierzchni ok 100m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

321 320 zł1 108 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1108 m2 położona w miejscowości Wieszowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 38 m x 29 m. Działka płaska, nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł155,80 m² 3 915,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości oferuje do sprzedaży dom stan surowy zamknięty o powierzchni 155,8m2 w miejscowości Zarzecze (gmina Boguchwała). Jest to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 552 zł52,07 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł901 m² 198,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m , położona w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka znajduje się przy ul. Wojnowickiej , w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł207,10 m² 8 932,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 824 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Ochli przy ul. Stamma, wybudowaną w 1999 roku o powierzchni użytkowej 207,10m2 położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Sienkiewicza w samym Centrum Kielc. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się jako dochodowa inwestycja. Na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona przy drodze wewnętrznej o nawierzchni polnej w miejscowości Ojrzanów. Działka przylega do drogi szerokością 50m. W drodze prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nozdrzec

Nozdrzec,podkarpackie

103 000 zł60 m² 1 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Oferujemy do sprzedaży dom drewniany położony na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Nozdrzec. Na działkach o łącznej powierzchni ok. 34ar. posadowiony jest dom drewniany do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 530 m² 215,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1523 m2 w Słubicy Dobrej koło Żabiej Woli. Szeroki prostokąt, droga dojazdowa - gminna W drodze przy działce prąd, woda, gaz, telekomunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł140 m² 12 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Lokalizacja: kołczewo, urokliwa miejscowość nad polskim wybrzeżem, tuż przy malowniczym polu golfowym. Nieruchomość znajduje się w malowniczym i spokojnym Kołczewie, oferując ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 500 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** ignatki ** Piękna Działka ** Otulina Lasu *** Przedstawiamy Państwu piękną działkę w Ignatkach gm. Juchnowiec Kościelny, położoną na spokojnym i cichym osiedlu wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł160 m² 49,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Mint property przezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m2 z ogródkiem i wiatą na samochód położony w rejonie ul. Myślenickiej, dzielnica Swoszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolonia

Warszkowo,zachodniopomorskie

42 000 zł518 m² 81,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa Działka o powierzchni 518 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 17 m x 39 m, położona na obrzeżach Sławna we wsi Warszkowo. Okolica działki bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł16 600 m² 9,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 15 600 m2, (1,56ha) zlokalizowana w Nowej Hucie, gm. Raków, powiat kielecki.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²120 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 120 m2 netto, na Woli w loftowym budynku. Lokalizacja to miejscówka z markami premium,.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²37,96 m² 683 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hale w okolicach Centrum Świdnicy! Łączna powierzchnia trzech hal wynosi 169,41 m2. Przedmiotem niniejszej oferty jest hala o powierzchni 37,96 m2: brama wjazdowa dla auta.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,80 m² 5 501,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-u pokojowe zlokalizowane w budynku 3-y kondygnacyjnym , dwu klatkowym na iip. przy ul.Kościuszki w Lubinie. Lokal o powierzchni 51.80m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł128 m² 10 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szereg skrajny! super lokalizacja! Gorąco polecam szereg skrajny położony w Mirkowie, gmina Długołęka. Budynek budowany z gazo betonu. Docieplony styropianem 20 cm, dach pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł945 m² 2 289,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z rozpoczętą inwestycją budowlaną. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,44 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 448 zł63,16 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Zdjęcia przedstawiają realny stan wykończenia. Do zaoferowania mamy wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,16 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł64,77 m² 19 993,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na nowym osiedlu na Ruczaju. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym bloku z 2022 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 800 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Rzerzęczyce, o powierzchni ok 1 800 m2. Działka : o pow. ok 1 800 m2 wymiary : szer. 24 m i.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 769 m² 537,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: starogard Gdański. Nowe, młode osiedle powstało w ciągu ostatnich 2 lat. W sąsiedztwie znajdują się świeżo odebrane bloki a także Stokrotka, kościół i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²102,11 m² 2 246 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 102,11 m2 (opcjonalnie z zapleczem sanitarnym), usytuowany w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł52 m² 12 692,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Ambro, gotowe do wprowadzenia, piętro 4/4p + Balkon 5m2. Mieszkanie posiada miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 379 zł49,95 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości prezentuje nowoczesne i eleganckie apartamenty przy ul. Aleje Wolności w Nowym Sączu - idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł40,31 m² 9 426,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w Chełmcu w nowym bloku z windą! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,31m2 , usytuowane na 2 piętrze w stanie deweloperskim. Lokal charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł56 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 495 m²

Domek drewniany 56 m2) , budynek gospodarczy (ok 59m2) , spichlerz, ziemianka. Dojazd drogą asfaltową, nieruchomość ogrodzona, studnia, siła. Działka zagospodarowana, drzewa owocujące. Cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 172 zł58,97 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klimatyczne i przestronne, bezczynszowe - 3-pokojowe mieszkanie w budynku jednorodzinnym - dwulokalowym w Słubicach przy ul. Agrestowej z ogródkiem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł40 500 m² 7,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opis: na sprzedaż działka rolno - budowlana z kw. Idealna dla osób chcących uprawiać ziemię i mieszkać blisko natury. Lokalizacja: wieś Rososza, gmina Sędziejowice, powiat łaski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł198,94 m² 5 780,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Lesko / ul. Kościuszki oferta na wyłączność W ofercie dom wolnostojący w topowej lokalizacji Leska pod względem inwestycyjnym. Nieruchomość znajduję się przy Drodze Krajowej 84 , dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubianka,zachodniopomorskie

189 000 zł100 m² 1 890 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowa Nieruchomość z Działką i Potencjałem luabianka k. Choszczna! Cena: 189 000 pln (ok. 2400 zł/m ) Lokalizacja: lubianka (gmina Choszczno) Odległość: ok. 70 km od Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł191,71 m² 5 477,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Na sprzedaż ostatni dostępny dom z I etapu (budynek 2b) o pow.191,71 m wyjątkowego osiedla Hygge Park , położony w spokojnej, zielonej części miejscowości Wyry, Powiat Mikołowski.