Nieruchomości

239 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 999 000 zł719,97 m² 5 554,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż 8 lokali W kamienicy | inwestycja pod wynajem | aparthotel | akademik Oferowane są na sprzedaż udziały (66,69 %) w własności budynku trzykondygnacyjnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł82 m² 10 060,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu mieszkania położonego bliźniaku w dzielnicy Krzekowo na kameralnym, spokojnym osiedlu, zapewniającym dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej i centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Urokliwa działka z dogodnym dostępem do przyrody, położona blisko lasu, oferujące spokój i możliwość codziennych spacerów wśród drzew oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 080 zł24 616 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować działkę przemysłową położoną w Kocku o powierzchni 24616 m2. Możliwość zagospodarowania terenu pod : -zabudowę produkcyjną -składy -magazyny. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł2 500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do dzierżawy działkę w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Makuszyńskiego, o powierzchni 2 500 m2. Działka : o pow. 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł82,60 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia W wągrowcu mieszkanie do wynajęcia wągrowiec Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania do wynajęcia na parterze domu jednorodzinnego przy Os. Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł6 731 m² 8,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Łutowcu o powierzchni 6730 m2. Wgn Myszków, ul.Sikorskiego 53 G Proponujemy Państwu działkę w Łutowcu o powierzchni 6730 m2 , szerokość 12.

Szczegóły ogłoszenia

27,60 zł/m²253,62 m² 6 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na wynajem, który znajduje się w genialnej lokalizacji w Mielcu przy ulicy Dworcowej 4, bezpośrednio w Centrum Handlowym Pasaż Mielec.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²54 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł55 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok 55m2. Mieszkanie mieści się w kamienicy, ścisłe centrum przy Placu Ratuszowym Jeleniej Góry. Lokal usytuowany na III piętrze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym, wybudowany w 2024 roku, położony na działce o powierzchni 331 m w nadmorskiej miejscowości Wisełka, w gminie Wolin.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł132 m² 4 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż posiadamy skrajny dom w zabudowie szeregowej w Elblągu przy ulicy Warmińskiej o powierzchni użytkowej ok. 132 m2 plus strych o powierzchni 49 m2 oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł32 m² 10 937,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż Gryfice, ul. Nadrzeczna Opis nieruchomości Lokal usługowy na sprzedaż Gryfice, ul. Nadrzeczna Na sprzedaż lokal usługowy położony w atrakcyjnej części Gryfic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu budynku magazynowego o pow. 200 m2 przy ul. Kilińskiego 15 w Dzierżoniowie. Całość budynku ma.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł4 119 m² 118,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma pt Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki w miejscowości Bukowiec gmina Wągrowiec o nr 108/7 i 108/8. Działka 108/7 i 8 jest sprzedawana razem. Działka 108/7 jest działką.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50,41 m² 7 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 132 m² 106,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Moskorzyn, gmina Polkowice, działka budowlana 11,32 ar, sprzedaż, 120 000 zł. Na sprzedaż działka położona w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²104,10 m² 2 082 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal w biurowcu w Gliwicach w dzielnicy Zatorze. Lokal na parterze budynku w układzie open space (76,3m2) + 27,8 m2 powierzchnia magazynowo biurowa - bez okien. Na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,13 m² 5 919,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Kretowiny,warmińsko-mazurskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Szukasz całorocznego domu w otoczeniu lasów i jeziora, który łączy spokój natury z wygodą użytkowania? Ta nieruchomość w Kretowinach to idealne miejsce zarówno do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł240,04 m² 14 580,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 608 m²

Wyjątkowa oferta- dom w Grabieńcu Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż niezwykle komfortowy dom jednorodzinny położony w urokliwym miejscu, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlana o powierzchni 1500 m2 w Walendowie koło Nadarzyna(144/56;144/57)każda w cenie 600tys. Przy działce w drodze prąd i woda Gaz ok 60 m. Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,46 m² 7 897,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , w niskim czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana z doskonałym połączeniem komunikacyjnym do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

729 000 zł62,89 m² 11 591,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż/ Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** - Świetna lokalizacja - Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,50 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na osiedlu Kazanów. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł37,32 m² 15 996,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Oferujemy do zakupu oddane do użytkowania mieszkanie dwupokojowe, położone w zielonej i spokojnej części Białołęki - przy ul. Zdzisława Beksińskiego 5. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Starej Wsi -miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Działka o pow. 1000m2- wymiary 34x29m. Bardzo zielona , przy lesie. Dojazd trasą S-8 z Warszawy, zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 300 m² 40,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,7255 ha, położona w miejscowości Januszkowice, w gminie Zdzieszowice, powiat krapkowicki, województwo opolskie. Teren idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 100 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Czerce, nieopodal Sieniawy (woj. podkarpackie). Największe zalety nieruchomości Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł133 m² 10 518,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Dwa urokliwe, nieduże domy położone na jednej przestronnej działce o powierzchni niemal 1500 m praktyczne i wygodne rozwiązanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł364 m² 19 093,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu luksusowego domu o powierzchni 364 m , usytuowanego w Warszawie na osiedlu Wilanów Niski, na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł279 m² 5 017,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

| do sprzedania wyjątkowy dom w Januszowicach (gm. Zielonki). Dom z roku 1997, wybudowany wg indywidualnego projektu "jura 71" o powierzchni użytkowej 214 m 2. Budynek podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 700 zł55,57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/26 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 55,57 m Piętro: 2 / 6 Balkon: 9,78 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł4 065 m² 58,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

U nas Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 166/37, położoną przy ulicy Sosnowej w miejscowości Domatówko, gmina Puck. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy (ewentualnie usługowy) z wejściem z ulicy, o powierzchni 80 m2, położony w parterze kamienicy usytuowanej w ruchliwym ciągu komunikacyjnym, blisko przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 800 zł445 m² 3 345,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Okazja! okazja! okazja! Na sprzedaż: zakład stolarski z domem i garażem łącznie 445 m zabudowy Do sprzedania nieruchomość z potencjałem, zlokalizowana na działce zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,41 m² 14 394,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: przytulny apartament w Kołobrzegu osiedle Polanki, blisko plaży Polecam do zakupu komfortowy i przytulny apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Polanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł44 m² 22 727 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Warszawy przy ulicy Brackiej 11, w pełni umeblowane i wyposażone. Centralna lokalizacja, przy ekskluzywnym centrum handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie! Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w centrum Kartuz - idealne dla rodziny lub inwestora! Centrum Kartuzy Cena 739 000 zł 57 m2| 3 pokoje | 2 miejsca postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

439 674 zł24,82 m² 17 714,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z dużym tarasem w sercu Karpacza W ofercie sprzedaży znajduje się funkcjonalny apartament o powierzchni niespełna 25 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.