Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 000 zł80,41 m² 4 215,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W tej ofercie proponuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, trzema piwnicami i garażem. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł71,40 m² 3 571 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 71,40 m2 z balkonem, usytuowane na drugim/ ostatnim piętrze w bloku. Ogrzewanie i ciepła woda z miasta Wszystkie pokoje niezależne, nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 45 m2, w centrum Zabierzowa. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, medyczną, magazynową. Lokal składa się z: 2 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,50 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł3 471 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Otulinie Lasu Twoje Miejsce Ciszy i Harmonii z Naturą. Marzysz o życiu w miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a powietrze pachnie lasem? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 301 m² 161,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w Miłoszycach (gmina Jelcz -laskowice). Powierzchnia działki liczy 1260 m2 o wymiarach 39 m x 31 m. Działka przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Jeziorko

Jeziorko,warmińsko-mazurskie

130 000 zł3 018 m² 43,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki każda po ok. 0,30 ha z ładnym widokiem na okolicę Jeziorko, gmina Ryn Nieruchomości zlokalizowane w spokojnej i malowniczej wsi, przy dużym kompleksie leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 134 zł43,75 m² 10 037,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycja w doskonale skomunikowanym miejscu na mapie Łodzi - 2km od Manufaktury, 2km od ul. Piotrkowska ( część deptakowa ), 700m od Uniwersytetu Medycznego Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł340 m² 8 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Piękny, wyjątkowy dom położony na widokowej działce (36 ar) przylegającej do prywatnego lasu (20ar) w spokojnej i malowniczej lokalizacji Mogilany, zaledwie 15 km od centrum Krakowa. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 160 m (powierzchnia użytkowa 153 m ) zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

128 340 zł828 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Mnichowo blisko lasu! Działka płaska, regularna o powierzchni 828m2. ( w sprzedaży także inne działki) Do działki wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 047 m² 181,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej na terenie miasta Przemyśla przy ul. Wyszyńskiego - działka nr 2918/2 obr. 202. Działka o powierzchni 10,47 ara znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł117 m² 7 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Boguchwała - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 95 m2, dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, na działce 9 arów; rozkład pomieszczeń: - parter: salon, kuchnia, pokój, łazienka, wiatrołap;.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 194 m² 208,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Jezioro Węgorzyno! Tylko 200m do Jeziora! Działka pod Twój dom! Podziwiaj te widoki codziennie! * tylko U nas* lokalizacja: mściszewice - serce Szwajcarii Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

145 200 zł880 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni, zlokalizowanych we wsi Brodowo, położonej bardzo blisko miasta Środa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja Ostrów Kania gm. Dębe Wielkie, pow. miński 3 działki nr ew 17/2, 17/3, 17/4 z obrębu Ostrów Kania Powiechrznia jednej działki 1000 m2 Stan prawny-własność Cena 169 000 zł. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

963 776 zł49,47 m² 19 482,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne gdańsk - dostępne różne metraże i piętra. Zakup od dewelopera, bez podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - inteligentne urządzenia typu smart home, - filtry.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²252 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w centrum handlowym w Żukowie. Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części miasta, bezpośrednio przy głównej drodze łączącej Żukowo z Kartuzami i z.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł6 772 m² 200,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane w Otominie - wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

397 545 zł4 677 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy nieruchomość składającą się z kompleksu 3 działek o łącznej powierzchni 4677mkw. Teren znajduje się na wzgórzu z ładnym widokiem w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł55,18 m² 7 792,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55,18 m2 zlokalizowany w Katowicach dzielnica Śródmieście. Obecnie w lokalu prowadzony jest salon kosmetyczny. Układ pomieszczeń: poczekalnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł139,60 m² 15 759,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowoczesny dom wśród zieleni komfort, przestrzeń i niezależność blisko Gorzowa Wielkopolskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł227,38 m² 8 707,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:925 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowszy ~ pięcioletni dom, w którym po prostu dobrze się mieszka - nowy kisielin, zielona góra.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²78,27 m² 6 888 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 78,27 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w nowym Apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czyżówek, działka (działki) pod zabudowę, ok 10 arów, cena 75 000 zł, sprzedam. Oferta dla osób ceniących sobie obcowanie z przyrodą i ciszę. Nieruchomość położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł6 493 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ptaszkowej gm. Grybów Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną (mieszkaniowo-usługową) o powierzchni 65 a zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł38,10 m² 12 073,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na warszawskim Tarchominie, w dzielnicy Białołęka, przy ul. Aleksandra Kamińskiego 2. Kameralna, niska.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł41 m² 102,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bulwary Praskie | Balkon | Dobre połączenie komunikacyjne Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ulicy Jagiellońska 83.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł3 490 m² 72,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Znakomita duża działka z własnym "oczkiem wodnym" o powierzchni ok 3500 m2 w dobrej lokalizacji w Krążkowie w gminie Złotniki Kujawskie. Tylko! -ok 600-1000m do.

Szczegóły ogłoszenia

26 950 zł148 m² 182,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy penthouse o powierzchni ok. 148 m2 z dużym i balkonem oraz widokiem na Wawel - Angel Stradom, ul.Stradomska, tuż przy Wawelu. Zapytaj o więcej szczegółów pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 875 zł44,57 m² 19 360 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy".

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł250 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Nieruchomości ,maly Domek' zapraszają do zakupu bardzo atrakcyjnego architektonicznie domu z murem pruskim oraz doskonale zachowana stodoła o wym 7x12m2 Dom zachował w 80% dawne piękno.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, kamienica wielorodzinna, mieszkanie na IV piętrze. Rozkład: kwestia adaptacji na salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie, lub kuchnię i 3 pokoje, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł266,53 m² 2 607,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 782 m²

Na sprzedaż dom położony w wyjątkowym miejscu w Budach Grabskich pod Skierniewicami, w otoczeniu lasów Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i nad malowniczą rzeką Rawką. Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 600 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Ustawna i piękna Działka w Drząznej, gm. Wróblew Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki o powierzchni 2600m2 (26arów ) położonej zaledwie 10 km od miasta Sieradza, w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 000 000 zł205 m² 14 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Wyjątkowy skrajny segment z dużym ogrodem i tarasem pod jacuzzi | Warszawa Wola Na sprzedaż ekskluzywny skrajny segment B3 w kameralnej inwestycji obejmującej zaledwie pięć nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,49 m² 11 749,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Olsztyńskie Centrum nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Aurora w Olsztynie .Nieruchomość znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

807 672 zł36,88 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36,88 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam do sprzedania wydzielona część domu z odrębną księgą wieczystą oraz z udziałem w gruncie nieruchomość jest w stanie bardzo dobrym - do wejścia bez wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości piękne, zaaranżowane przez dekoratora wnętrz mieszkanie, po kapitalnym remoncie. 49m kw., 3 pokojowe , każdy z osobnym wejściem z przedpokoju. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,18 m² 16 173,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Śródmieściu Lublina, przy ul. Przemysłowej 10 w prestiżowej inwestycji zrealizowanej w 2026 roku. To idealna.