Nieruchomości

238 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

899 900 zł106 m² 8 457,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Dom bliźniak na sprzedaż | Dąbrowa koło Poznania | duża działka, wysoki standard Na sprzedaż połowa bliźniaka (dostępny prawy i lewy lokal) położony w miejscowości Dąbrowa koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 010 zł45,85 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty Brak pcc. Wykończenie w cenie. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

27,03 zł/m²37 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal na działalność biurową lub handlowo-usługową o pow. 37m 2 , usytuowany w Centrum handlowym, bezpośrednio przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

35,42 zł/m²240 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego lokalu biurowo - usługowego o łącznej powierzchni 240 m2. Lokal znajduje się na trzech poziomach pięknej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 575 000 zł175 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dworzysko park miejsce, gdzie codzienność staje się przyjemnością Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym lokalu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z bliskim dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł71,85 m² 10 577,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartament z dużym tarasem. Piła, zielona Dolina, ul. Targowa Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m + duży taras 14,16 m 2 + piwnica 6,19.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 576 zł54,52 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezydencja nad morzem Jastarnia | Bliskość morza | Nowoczesny design | Ekologiczne rozwiązania | Dbałość o detale Wybierz miejsce do życia, które zachwyca niepowtarzalnym urokiem i pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł29 m² 11 379,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w Tarnowie-Mościcach przy ul. Azotowej. Inwestycja obejmuje docelowo 3 budynki (60 mieszkań). Będzie to kameralne osiedle, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43,10 m² 7 633,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Centrum Kwidzyna | ul. Spółdzielcza Szukasz wygodnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w sercu miasta? Przedstawiamy urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł2 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro vesta przedstawia wyjątkową działkę znajdującą się w Chełmie przy ul. Wielkopolskiej, w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Działka oddalona jest od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 999 m² 119,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malowniczo położona działka budowlana o pow. 1.999 m2 położona w miejscowości Lipinka, 8km od Dobiegniewa. Pięknie usytuowana, w pierwszej linii zabudowy przy jeziorze Radęcino.

Szczegóły ogłoszenia

132 070 zł1 405 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1405 m2 położoną w Żeliszowie koło Bolesławca. Nieruchomość o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

18,98 zł/m²147,50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o łącznej powierzchni 147,50 m2 znajdującego się w przyziemiu budynku dworca Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł70,50 m² 9 475,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sławinek - 70,5m2 zadbane, czyste -po remoncie! Ogromna Łazienka 3 pokoje - ul. Kolorowa. Niewymagające dodatkowych nakładów finansowych. Pierwsze piętro - z balkonem i piwnicą. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²28 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 28 m2 w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w miejscowości Popielówek (gmina Lubomierz), u podnóża Gór Izerskich Oferujemy przestronny i klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 243 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 200 m² 17,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę numer 135/2 o powierzchni 2,32 ha położoną w miejscowości Łaz (7km od Zielonej Góry). Jest to działka rolna, w ewidencji gruntów oznaczona jako rivb,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bardzo przestronny, funkcjonalny, nowoczesny, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180m2 oraz powierzchni całkowitej 320m2, usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

818 775 zł10 917 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| działka gierałtowice! nowa oferta - idealna pod inwestycje! Do sprzedaży rewelacyjna działka budowlana położona w Gierałtowicach, gmina Wieprz, powiat wadowicki. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 309 zł68,65 m² 8 875,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (68,65 m - powierzchnia ścian 2,42 m = 66,23 m pow. użytkowa) narożne, na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł1 600 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1600 m2 w Rozgartach.Dojazd drogą asfaltową.Media w granicach działki. Piękna działka o powierzchni 1600 m2 w Rozgartach. Warunki zabudowy -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

772 005 zł41,73 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

<!-startfragment-> Nowoczesne mieszkanie w otoczeniu zieleni - odea Park Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł60,32 m² 12 582,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojoweo powierzchni 60,32m 2 | Wrocław, psie Pole - ul. Kurlandzka | 2. piętro | 2021 r. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 069 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie mamy dostępne 4 działki zaznaczone na zdjęciu. Numery dostępnych działek: 166/15; 166/16; 166/17; 166/19 atuty: płaska działka - łatwa w zabudowie Media (prąd, woda) przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone przy ul. Zachodniej, na rogu Litomskiej. Szczepin to część miasta, która dobrze sprawdza się na co dzień. Blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 043 m² 574,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Czy poszukujesz miejsca, w którym możesz spędzać wolne chwile, a do tego rozkoszować się pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 802 zł25,71 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% pcc | 0% Prowizji Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18! Zamieszkaj lub.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł95 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie po remoncie. Bardzo dobry standard wykończenia. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie w dobrym standardzie położone na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł210 m² 7 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny, nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący * Rudziczka *. Bardzo dogodny dojazd do centrum żor, okolica nowych domów. Tylko W solid taka oferta wyłączność Serdecznie zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 404 m² 81,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 24 arów, położona w malowniczym Turzańsku - w sercu Beskidu Niskiego. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 208 m² 166,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 7 208 m , położonej w niezwykle malowniczym i unikatowym miejscu - na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 559 zł32,08 m² 10 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe, 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 499 m² 146,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka/ki położone są 20km od Warszawy (a2 6km) w bardzo malowniczym miejscu w sąsiedztwie lasu i wody (kąpielisko Kąck, obszar Natura 2000) w miejscowości Kąck, gmina Wiązowna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 356 zł82,90 m² 13 550,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje dla rodziny | 2 łazienki | Górka Narodowa | bez pcc Bez prowizji i pcc, zakup od dewelopera Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

830 208 zł58,88 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament na Brzasku - 58,88 m + garaż 23 m Najważniejsze atuty: 58,88 m - nowoczesny, funkcjonalny układ2. piętro w kameralnym, 3-piętrowym budynku Atanera z 2010 r.Tylko 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł11 400 m² 164,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu jedyne takie i niepowtarzalne miejsce w całych Karkonoszach! Niegdyś Matejkowice, dzisiaj Przesieka - mała turystyczna wioska znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 860 zł41,64 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 41 położone na drugim piętrze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 41,64 m2. Cechą inwestycji jest wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²125 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia 125 m2 biurowo-usługowa, idealna na siedzibe firmy, kancelarie, szkołe języka, gabinety. I piętro, media miejskie. Parking miejski. Przystanki komunikacji miejskiej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Fasty,podlaskie

350 000 zł2 100 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka o powierzchni 2100 m2 tuż przy drodze do Ełku, z ogromnymi możliwościami - idealna pod inwestycję. W pobliżu znajdują się hurtownie,domy jednorodzinne,przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

229 360 zł1 507 m² 152,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1507 m w Sokolnikach-Lasie (ul. Klonowa 8) to propozycja dla osób, które szukają spokojnej lokalizacji z pewnym planem zagospodarowania i realnym.