Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 000 zł15 062 m² 4,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. NA sprzedaż: zadrzewiona działka rolna (w ewidencji oznaczona jako łvi czyli łąki klasy VI) w cichej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

358 997 zł51,30 m² 6 997,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

NA sprzedaż: 2-pokojowe Mieszkanie 51,3m do Remontu (łódź, marysin-Doły) Idealne pod własną Aranżację lub Inwestycję Mieszkanie mieści się na 5. piętrze bloku z cegły z 1955 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie w centrum przy ul. Orlej, 2-pokojowe (rozkładowe) o powierzchni 40 mkw., na I piętrze, w niskiej zabudowie. Mieszkanie zadbane, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł47 m² 5 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie po remoncie w miejscowości Płąchawy, gm. Płużnica Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł520 m² 4 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Dochodowy biznes W sercu turystycznego podhala Na sprzedaż obiekt noclegowy W zakopanem (ul. Walkosze) nieruchomość przygotowana pod działalność turystyczną, z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 75 m - Czyżowice, gm. Bejsce Na sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 75 m na parterze, położone w miejscowości Czyżowice -.

Szczegóły ogłoszenia

2 231 000 zł1 829 m² 1 219,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny składający się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 1829 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł55,10 m² 14 065,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje, podwyższony standard, bardzo duża loggia, garderoba Kto: kacper tel.   Co: 3 pokoje, słoneczny salon z klimatyzacją i balkonem z widokiem na zielony dziedziniec,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 857 m² 20,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: udział 1/6 w działce leśnej na Gubałówce w Zakopanem duży potencjał inwestycyjny Oferuję na sprzedaż udział 1/6 w malowniczej działce leśnej położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł656 m² 120,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży sześć działek w metrażach od 650 do 1200m2 położonych na pięknie nasłonecznionym stoku , z dala od zabudowań. . Dojazd asfaltem i ostatni odcinek, drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 201 500 zł4 005 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna pod zabudowę przemysłową i magazynową - Leśnice, przy węźle trasy S6 Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu w województwie pomorskim? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł40,65 m² 10 528,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz indywidualnym miejscem postojowym naziemnym, położone w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 028 m² 126,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Małe Rudy. Oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w miejscowości Małe Rudy, jedynie 15 km od granic Bydgoszczy oraz 13,5 km od Szubina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 200 zł82,75 m² 7 893,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:98 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Komunikacja bez kompromisów: tylko 35 minut do centrum Warszawy (wygodny dojazd samochodem lub szybką koleją). Wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

780 500 zł2 230 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Super lokalizacja! Z Domu dojedziesz w 20 min do Centrum Warszawy oraz w 25 min do Parku Wodnego santago. Mieszkaj komfortowo w ciszy i spokoju i miej atrakcje w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł40,05 m² 20 724,09 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

104 400 zł870 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni 870 m2, w miejscowości Garno, jedyne 25 minut jazdy samochodem z centrum Radomia. Działki usytuowane są w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Polecamy Państwu ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny położony zaledwie 2 km od Niechorza i 4 km od Rewala. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 12 ha na której zbudowane zostały do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł36,62 m² 9 530,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezpośrednio od właściciela. Piwnica/lokal w nowej inwestycji. Lokalizacja: kraków, stare Miasto, ul. Smoleńsk 22. Powierzchnia całkowita: 36,62m2. Poziom -1. Układ: 2 pomieszczenia. Stan: dobry.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 200 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji! Posiadamy w sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Załęże, gmina Przodkowo, przy ul. Aleja Lipowa/skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 286 m² 170,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy Państwu działkę budowlano-inwestycyjną o powierzchni 1286m2, położoną tuż przy granicy Buska-Zdroju w miejscowości Siesławice. Działka w mpzp ma symbol.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł10 016 m² 948,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:48

 

Parking:garaż wolnostojący

Unikatowy kompleks hotelowo- rekreacyjny na Kociewiu - inwestycja Z potencjałem geotermalnym Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni ponad 1 hektara, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40,60 m² 15 985,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 40,60 m , położonego przy ul. Długie Ogrody - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku. Mieszkanie daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²126,59 m² 2 785 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal gastronomiczny G02 o pow. 126,59m2, znajdujący się przy ulicy Szwedzkiej 28 na warszawskiej Pradze Północ. Lokal mieści się w ciągu innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 617 zł65,43 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 788 m² 150,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ldk Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę premium przy ścianie lasu - Rokitno, gm. Przytoczna o pow. 1.788 m2 z warunkami zabudowy. Idealna pod prestiżową rezydencję, daczę lub dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Giże,warmińsko-mazurskie

99 000 zł1 483 m² 66,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Giże, gmina Świętajno, działka budowlana 1483 m2, z dostępem do wspólnej plaży przy brzegu jeziora Dudeckiego, na terenie Mazur Garbatych; przedstawiamy Państwu, ofertę atrakcyjnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł56 980 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 56.980 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Gajewie Zabudowania. Powierzchnia całkowita: 56.980 m Klasy użytków: -.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł94 m² 5 202,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piętrowe mieszkanie z lokalem usługowym | ul. Adama Mickiewicza, staszów Cena: 489 000 zł | Powierzchnia łączna: ok. 95 m Mieszkanie: ok. 64 m | Lokal usługowy: 30,95 m brak.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 905 m² 74,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Idealna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 271 m² 101,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Gminie Pobiedziska, w miejscowości bednary - niewielkiej wsi, oddalonej 5 km od Pobiedzisk, a 30 km od Poznania. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 829 m²

Luksusowy dom położony w Radzionkowie w dzielnicy domów jednorodzinnych przy uliczce o bardzo małym ruchu samochodowym. Zbudowany z dużą starannością i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 375 zł45,47 m² 12 412,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Opiekun oferty Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie.