Nieruchomości

238 370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

255 000 zł48,61 m² 5 245,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie w świetnym metrażu 48.61 m2. Dwa pokoje ale można zrobić trzy. Atutem mieszkania jest duży balkon. Mieszkanie znajduje się w mordenizowanej dzielnicy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

416 380 zł38,20 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na I piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

185 700 zł1 238 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kobylec urocza i malownicza miejscowość nieopodal Wągrowca. To udogodnienie sprawia, że coraz częściej Kobylec jest wybierany przez osoby szukające odskoczni od wielkomiejskiego hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 336 m² 299,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Rybnik, orzepowice, ul. Długa - 1336 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1336 m , położona w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

234 360 zł33,48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,48m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

60 zł/m²55 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni łącznej 55 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze ogrodzonego i monitorowanego budynku. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 500 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań działki w niedużej miejscowości, z dobrym dojazdem do większych miast oraz do tras szybkiego ruchu?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 180 000 zł246,24 m² 8 853,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

Bezpośrednio od dewelopera | bez podatku pcc 2% | bez prowizji przedstawiamy państwu nietuzinkową inwestycję botanica konstancja - 3 etap składającą się Z domów W zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

10 132 800 zł12 666 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk rudniki: 1,26 ha pod Biznes | Port Północny | S7 & A1 | Media Szukasz idealnego miejsca na bazę logistyczną, produkcję lub prestiżowy showroom w sercu przemysłowego Gdańska? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł65 m² 7 323,08 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 65 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska - ul. Baczyńskiego. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

9 350 000 zł281 m² 33 274,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

<!-startfragment-> Na sprzedaż funkcjonujący aparthotel położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem - w Sopocie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 135 600 zł6 968 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szerokość działki 8 m. Działka inwestycyjna pod budowę domów jednorodzinnych. Obok do sprzedaży identyczna działka, wówczas szerokość od ulicy wyniesie 16m, powierzchnia łącznie wynosiłaby.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,62 m² 4 178,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Rapackiego w Gryficach. Lokal o powierzchni 47,62 m składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

25,29 zł/m²435 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek parterowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie budynku dworca kolejowego Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 600 zł4 412 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce z dostępem do starego koryta rzeki Utraty. Działka rolna o powierzchni 4412m2 położona w miejscowości Strzyżew gmina Kampinos, w kompleksie kilkunastu działek.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90,50 m² 2 762,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny Z pełnym wyposażeniem na elbląskiej starówce! cena: 250 000 zł pow. Użytkowa :90,5 m2 Niepowtarzalna okazja zakupu gotowego biznesu. Nabywca kupuje restaurację wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 369 zł50,93 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,10 m² 5 865 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 56,10 m, położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Królewieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Chopina oraz Marii.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²79 m² 6 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro składające się z trzech wewnętrznie skomunikowanych pokoi o powierzchniach 39, 20 i 20 m2. Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olszewki

Olszewki,warmińsko-mazurskie

799 000 zł360 m² 2 219,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 800 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną położoną w powiecie szczycieńskim, gminie Dźwierzuty, we wsi Olszewki, o powierzchni 1,28 ha. To atrakcyjna, funkcjonalna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,67 m² 7 353,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remocie zamieszkaj od zaraz. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 tym piętrze w bloku 4 piętrowym o powierzchni 37,67 m2 zlokalizowane w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77 m² 16 233,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mint Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na poddaszu w sercu Krakowa.To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z charakterem oraz ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka rekreacyjna z domkiem całorocznym położona w miejscowości Drętowo (ok. 600m od Lęborka).

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 750 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa - 1750m2 na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od 01.04.2023 Wysokość hali - 5m. Posadzka: przemysłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł35 m² 7 999,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Faktyczny metraż transakcyjny to 22,63 m2, natomiast całkowity metraż "po podłodze" to 37,8 m2. Tylko w naszym biurze, sprzedaż przytulnego kompaktowego 2-pokojowego mieszkania, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł180,40 m² 5 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Przestronny Dom. Nieruchomość posadowiona jest na dużej, zadbanej działce o powierzchni ok.1630m2 z ogrodem oraz ze Stawem, a Bardzo Zielonej, Bardzo Ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Parterowy dom na wsi, który daje Ci przestrzeń, niezależność i spokój Pieszkowice. Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienny komfort łączy się z naturą, niskimi kosztami utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50,15 m² 8 574,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowość! tylko W naszym biurze! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 676 800 zł4 192 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Podstawowe informacje: Działka powierzchni 4191 m2. Część budowlana zajmuje obszar o powierzchni około 3350 m2, pozostała część to tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

547 965 zł1 485 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1485 m2 położona w gminie Żórawina, obręb Wilczków. Dojazd drogą gminną, asfaltową. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 414 236 zł175,32 m² 8 066,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż dom E2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 499 m2 (w tym pow. ogródka 323 m2). Pastelove Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł20 000 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ośrodek w Wańkowej składający się z domu (wybudowanego na "zabudowę zagrodową"), oraz dwóch domków letniskowych "na zgłoszenie", a to.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł700 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha. Do wynajęcia plac utwardzony na autohandel lub wypożyczalnię sprzętu budowlanego przy samej ulicy - Trakt.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł340 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż atrakcyjny budynek handlowo-usługowy z częścią mieszkalną, położony w miejscowości Ceków-Kolonia. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł57,04 m² 8 748,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 57,07 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i miejscem parkingowym. -dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²135 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 135 m Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy, bezpośredni wjazd z głównej drogi, działka 1335 m , ogrodzona z szeroką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 837 zł40,09 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł243 m² 818,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Prawe skrzydło zabytkowego budynku przy głównej arterii. Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 120m 2 oraz posadowiony na niej budynek techniczny o metrażu 243,9m 2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł53,50 m² 12 523,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł6 906 m² 49,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: trzy działki rolne w sercu natury - Łąkoć, gm. Kurów, pow. puławski, woj. lubelskie Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, gdzie natura gra pierwsze skrzypce? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł118 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie o pow. 85 m2 .bardzo wygodne do mieszkania jak również super inwestycja znajdująca się w pobliżu Politechniki Śląskiej. Mieszkanie składa się z: 3.