Nieruchomości

238 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

780 000 zł216,92 m² 3 595,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Znajdziemy tutaj jeszcze spokój, większą prywatność i swobodę, a za płotem las! Dom posadowiony na dużej ponad 9-arowej działce Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł62 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na dwunastym piętrze w zadbanym bloku. Lokal wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 629 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 26,29 ar (0,2629 ha) położoną w malowniczej miejscowości Bajdy. Nieruchomość znajduje się na terenie płaskim, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

7 290 €1 620 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty wynajmu przestrzeni magazynowej o powierzchni 1 620 m2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł3 769 m² 113,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-usługowa 3769 m Kotorydz, gm. Tarczyn Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 3769 m , położoną w miejscowości Kotorydz, w gminie Tarczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł126,03 m² 5 236,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 126 m2 mieszkanie 4-pokojowe Z możliwością korzystania Z ogródka Duże mieszkanie bezczynszowe to komfort, przestrzeń i oszczędność Cenisz sobie mieszkanie z duszą?.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35,04 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajmu kawalerkę z balkonem w nowym budynku przy ul. Wojciechowskiego. W kuchni, łazience, korytarzu mamy ładne płytki, w pokoju na podłodze są panele. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł240 m² 3 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż wyjątkowa szeregówka przy ulicy Krośnieńskiej w Suwałkach Dom, który daje naprawdę dużo możliwości zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób, które marzą o wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 018 m² 142,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m , położona wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Rynarzewo, gmina Szubin, powiat nakielski. Wymiary działki: 22x46 m. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

179 000 zł1 358 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna zabudowana 2 budynkami gospodarczymi położona na skraju wsi Grabin, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Idealne miejsce na działalność rolniczą lub zrobienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,20 m² 7 603,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży nowa inwestycja położona w północno-wschodniej części miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy i terenów zielonych. Mieszkanie o pow. 72m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

1 180 000 zł284 m² 4 154,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Dąbrówka Leśna, oddalony 3 km od Obornik. Nieruchomość charakteryzuje się dogodną lokalizacją, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł157,80 m² 3 485,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Chojna, dom wolnostojący, standard developerski, duża działka, 8 pokoi. Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w standardzie developerskim w Centrum miasta Chojna. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²50 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro dla Kancelarii. Jeśli prowadzisz kancelarię prawniczą lub działalność o podobnym profilu i potrzebujesz powierzchni biurowej w bardzo dobrej lokalizacji to jest oferta dla właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 390 m² 46,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*wybuduj się W miejscu gdzie jezioro I las będą CI sąsiadem!*krasnopol* Zapraszamy do oferty działki znajdującej się w miejscowości Aleksandrowo, gmina krasnopol. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł237 m² 3 375,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż centrum Włocławka brb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 237 m, położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 920 zł42,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

14,62 zł/m²342 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia powierzchnię biurową 432 m2 , zlokalizowaną w Suchym Lesie, pod Poznaniem. Obok biur dostępny jest również parking przed nieruchomością. Poszukujesz powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 444 zł330 m² 3 922,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko u nas! Nie musisz szukać dalej. Na sprzedaż prawo wieczystego użytkowania działki wraz z budynkiem komercyjnym oraz projektem rozbudowy wraz z prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł46,05 m² 9 489,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż bardzo duża kawalerka o powierzchni 46,05m2 położona na II piętrze w bloku 4 piętrowym w Przecławiu - można przerobić na 2 pokoje Budynek w zeszłym roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

33 810 zł2 415 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 2415 m2 w Ostródzie. Posadzka niepylna. Wjazd z poziomu zero. Jedna brama wjazdowa do magazynu. Łazienka z wc. Teren zamknięty, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

4 370 000 zł11 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki usługowej w bardzo dobrej lokalizacji w Lesznie-Strzyżewicach przy ul. Modelarskiej Położenie działki jest logistycznie strategiczne -znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 570 000 zł11 808 m² 302,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Zabudowany teren inwestycyjny z własnym portem Węgorzewo ulica Reymonta Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1,1808ha obecnie zabudowana 2 budynkami oraz portem wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

2 032 520 zł520 m² 3 908,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

hala produkcyjna /magazyn Wygodny i szybki dojazd z Opola, dojazd do autostrady A4. Działka o pow.37,97a wraz z zabudowaniami : Główny budynek produkcyjny o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

65,46 zł/m²108 m² 7 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezależnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1500 m.kw. aktualnie zakrzewiona i zadrzewiona. Działka położona przy drodze asfaltowej, media przy działce: - prąd - światłowód - woda- studnia (do indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł242 m² 5 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Szukasz domu, który daje realną przestrzeń do życia - bez kompromisów? Ta nieruchomość w Koziegłówkach to idealne połączenie nowoczesnego budownictwa, funkcjonalnego układu i dużej.

Szczegóły ogłoszenia

96 330 zł1 014 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Zławieś Mała, idealne położenie, lokalizacja, przy drodze gminnej Oferta tylko w Naszym Biurze Pięknie usytuowana działka o pow. 1002 m2, w super lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł4 870 m² 1 232,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 592 m²

Polecam do sprzedaży obiekt położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 383. Magazyn o powierzchni 4 870 m , powierzchni zabudowy 4 619 m , kubaturze 35 000 m . Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 400 zł40,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł51,77 m² 19 316,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, w inwestycji Ogrody Graua, przy ulicy Gdańskiej. Lokal ma powierzchnię 51,77 m . Usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 12 arów. Budynek o powierzchni użytkowej ok 100 mkw, murowany z suporexu, ocieplony styropianem grubości 15 cm (.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37,50 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w wieżowcu, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 506 m² 99,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3.506 metrów kwadratowych, położonej w miejscowości Dyzin w gminie Celestynów w powiecie otwockim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,80 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu trzypokojowe atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż ,położone w Sosnowcu w jednej z największych dzielnic jaką jest Zagórze, zlokalizowane na ulicy Bohaterów Monte.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł40,64 m² 4 183,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Cena prpmocyjna do 15.05.2026 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 40,54 m 2 na 4p/4 przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie to pełna własność , ma prowadzoną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,36 m² 5 634,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3 pokoje po remoncie, centrum, ostatnie piętro. To mieszkanie ma wszystko, czego dziś się szuka: świetną lokalizację, gotowy standard.