Nieruchomości

238 574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem Resko

Resko,zachodniopomorskie

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 832 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w stylu dworkowym 180m2, działka 3832m2 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu dworkowym - 180 m2, malownicza działka 3832 m2 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

148 500 zł1 500 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowalaną w Guzicach - ok. 6 km od Polkowic. Cena do negocjacji! Działka o nr 324/19 posiada powierzchnię 15 arów. Jest idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł190,40 m² 11 554,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, wyróżniające się funkcjonalnym układem oraz energooszczędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 430 m² 125,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Chlebowej. Parametry działki: - powierzchnia 1430 m2 - kształt działki- trapez, działka -płaska - dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67,86 m² 9 563,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piła - górne, ul. Szybowników Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 67,90 m z loggią - wysoki standard, piła Os. Górne Przestronne, eleganckie mieszkanie z windą o powierzchni 67,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 746 zł65,62 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł7 600 m² 190,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 7600 m2 położona w miejscowości Złotokłos gmina Piaseczno (na granicy z Henryków-Urocze). Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 659 zł42,58 m² 14 999,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2025-12-31 funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł230 m² 6 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, w bliskim otoczeniu wyciągów i tras narciarskich, składająca się z budynku mieszkalnego dwu-lokalowego. Działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Naterki

Naterki,warmińsko-mazurskie

9 zł/m²558,87 m² 5 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia budynek socjalno-warsztatowy w Naterkach w gm. Gietrzwałd o pow. 558,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²200 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała-centrum-dolne przedmieście lokal usługowo- biurowy, 1 piętro W pięknej odrestaurowanej kamienicy Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu usługowo- biurowego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,26 m² 14 790,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , znajdujące się w Krakowie - os. Kalinowe. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia piętro domku jednorodzinnym o powierzchni 80 m2, w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z 4 sypialni , kuchnia z pokojem dziennym , łazienka oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 900 zł113,96 m² 10 090,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Czy szukasz dla Swojej Rodziny nowego domu developerskiego w zabudowie bliźniaczej w Bydgoszczy ? Zapraszam :) Nowy dom w zabudowie bliźniaczej 114m2 (99m2) stan developerski zaawansowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł687 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 255 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży obiekt hotelowy w ścisłym centrum Świeradowa Zdroju. Szczegóły oferty: prezentowana oferta dotyczy nieruchomości, którą stanowią dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

!okazja! Dom z dużą działką w cenie mieszkania! (cena działki + dom do remontu w gratisie) dla mocno zdecydowanych - moc negocjacji dom w dobrej lokalizacji i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł26 060 m² 34,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża piękna, zadrzewiona działka budowlana o powierzchni 2.60ha z przedwojennym pałacem, nieopodal miasta Piszczac. Posiadłość zabytkowa, z przepięknym ogrodem dworskim.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 300 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna z widokiem na jezioro! Szukasz ciszy i spokoju ? Mamy coś dla Ciebie Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż piękna działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 300 m² 190,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Sosnówka, gmina Podgórzyn, powiat karkonoski. Nieruchomość składa się z czterech działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80,10 m² 18 726,59 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m , położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł817 m² 96,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 817m2 blisko lasu, położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł60,25 m² 4 896,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 60,25 m , położone na 3. piętrze niskiego budynku. To idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 402 628 zł155,92 m² 34 650 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży - wyjątkowego widokowego penthouse'u, zlokalizowanego w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33. Ostatni dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,40 m² 6 278,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,4m2 usytuowane na V piętrze w wieżowcu przy ul. Śląskiej. Lokal po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,20 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 43,2 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym budynku. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym dwa.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł636 m² 6 682 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:386 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertę sprzedaży dawnego Hostelu w centrum Słupcy. Obiekt był wykorzystywany jako obiekt pod najem krótkoterminowy. Wszystkie lokale zostały wyodrębnione,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69,23 m² 18 633,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący zwolniony z podatku pcc* Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament o pow. 70 m w nowoczesnej inwestycji w bliskim sąsiedztwie zalewu Bagry, przy ul Siemienowicza.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na długoterminowy najem! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.41m2 w kompleksie Sopocki Parkur I z 2006 roku. Mieszkanie znajduję się na terenie strzeżonym, monitorowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 678 zł46,71 m² 15 899,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnej inwestycji w dobrze skomunikowanej części Wildy. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym oddzielna sypialnia łazienka przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 147 800 zł10 739 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycję i własną działalność produkcyjno-usługową : biuro, magazyn, produkcja, sklep. Miejscowość: wysoczka koło Buku. w bliskim sąsiedztwie stacji paliw.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Okolica: sasino to kaszubska nadmorska miejscowość wypoczynkowa w powiecie wejherowskim, w gminie Choczewo, położona na obszarze Wysoczyzny Żarnowieckiej. W pobliżu znajduje się rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,16 m² 15 516,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe mieszkanie na podgórzu duchackim Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na ulicy Białoruskiej. Zadzwoń i umów się na prezentację - mamy klucze do nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł200 m² 3,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

700zł netto to cena za miesiąc od osoby już ze wszystkimi opłatami! Obiekt nawet na 28 osoby dla pracowników, studentów czy firm i obcokrajowców o powierzchni ok 200m2 w Pogórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 320 zł67,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od developera! Na sprzedaż wysokiej jakości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.61 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 000 zł35,20 m² 10 852,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy apartament w nowym, energooszczędnym budynku - Stacja Kopernik, centrum Częstochowy Na sprzedaż wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, nowoczesną architekturę oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł71 m² 14 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

W otoczeniu zieleni, gdzie codzienność zwalnia, znajduje się dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 71 m , położony na przestronnej działce 847 m . To miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 843 m² 49,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1843 m , położoną w malowniczej okolicy otoczonej lasami i łąkami. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia bardzo ustawny lokal przy dużych osiedlach na 1500 mieszkań. Lokal posiada duże witryny od ulicy z bezpośrednim wejściem z chodnika oraz okna od zaplecza. Położony zaraz obok.