Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam duże, przestronne mieszkanie 4-pokojowe. Powierzchnia 133 m2. Duży balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł47 m² 18 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Kompanii ak "goplana" budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego mieszkania czteropokojowego w pow. 74 m2 ,zlokalizowanego na I piętrze w Stargardzie przy ulicy Wierzyńskiego na Os Pyrzyckim. Ta przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

20,25 zł/m²100,73 m² 2 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Poznańska 117 Powierzchnia uż.: 100,73 m2 Liczba pomieszczeń: 6(łącznie we wszystkich budynkach) Grunt: dz. ewid.67/1, obręb 0008 o pow. 854 m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł47,60 m² 17 773,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Posiadam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,60m2, znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul.Ożarowskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku po remoncie elewacji. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w nowowyremontowanej kamienicy 2 pietra mieszkanie po remoncie z balkonem 2 pokoje Dom ładna elewacja ,dach po remonci e,ocieplony ,z miejscem parkingowym na podórzu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 816 m² 352,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń. Na sprzedaż uzbrojona działka rolno-budowlana o powierzchni 4816 m wydane warunki zabudowy z 2014r pod zabudowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

73,17 zł/m²246 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro 246 m - Kosmatki Business Center, wawer Do wynajęcia biuro o powierzchni 246 m , zlokalizowane przy ul. Kosmatki 8 w Warszawie (wawer), bezpośrednio przy wjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 003 m² 119,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane na sprzedaż - marcelin, gm. Szczecinek. Na sprzedaż działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) położone w miejscowości Marcelin, gmina Szczecinek. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł128 m² 19,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

NR oferty: wldoc7618 wynajem | Przestronne mieszkanie 5-pokojowe w centrum Legnicy Do wynajęcia przestronny, własnościowy lokal mieszkalny o powierzchni 128 m2, położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,19 m² 7 362,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze ocieplonego bloku. Na powierzchnię 54,86 m2 składają się: * salon z wyjściem na przestronny balkon * sypialnia * kuchnia * łazienka * wc.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu w budynku magazynowym w Lublinie przy ul. Chemicznej 8 zlokalizowanego na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Na wynajem długoterminowy 2 niezależne pokoje i oddzielna kuchnia | Gdańsk, ul. Kartuska | 4 przystanki do centrum! Świetna komunikacja przystanek tramwajowy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł230 m² 2 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:574 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem położona w centrum Niedoradza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 230 m2 z niewielkim ogrodem w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

80 100 zł1 335 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1335 mkw, o wymiarach około 48 x 28 m, położona we Włocławku Rózinowie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł47 m² 4 957,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy ulicy Mikołaja Reja. Jest bardzo słoneczne i przestronne. Ma doskonały układ, do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

110,71 zł/m²420 m² 46 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Gastronomiczny 420m2 Wejście do Lokalu bezpośrednio z jednej z najlepszych ulic turystycznych w Krakowie Bardzo duża sala do konsumpcji Możliwość sprzedaży alkoholu Ogródek na.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł650 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek z dumą prezentuje kuszącą okazję dla doświadczonych inwestorów: kompleksowy zespół budynków mieszkalnych. Sercem tej oferty jest dom mieszkalny właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 900 zł165,40 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł38,89 m² 12 265,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- lokalizacja: krynica - Zdrój - Powierzchnia mieszkania : 38,89 mkw - Media: prąd, gaz, ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny ,woda miejska i kanalizacja, - mieszkanie zarządzane przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37 m² 16 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny komfortowy dom W cichej spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedania wyjątkowy, przytulny komfortowy dom o powierzchni 160 mkw położony w miejscowości Dąbrowa Tarnowska na działce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (105m2) z poddaszem nieużytkowym, na działce 1379m2 w miejscowości Białe Błota. Nieruchomość w rozkładzie funkcjonalnym, składająca się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

  pl/ukr/rus Do wynajęcia słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie. Osiedle całodobowo strzeżone i monitorowane. W pobliżu liczne tereny zielone, park Południowy, park.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł360 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny dom, z lokalem o charakterze usługowo-handlowym w części parterowej, na działce o powierzchni 1087 m 2. Nieruchomość atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł47 m² 21 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chmielna Park - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Chmielnej 72 - w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

81,69 zł/m²142 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo atrakcyjny lokal pod dzialalnosc gospodarcza (np. biuro). Bardzo dobry stan lokalu, jasne przestronne wnetrze, zadbana czesc wspolna. Instalacje w bardzo dobrym stanie, w lokalu wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²85,50 m² 3 591 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 85,5m2 przy ul. Boya-Żeleńskiego w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezależnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Sienno,kujawsko-pomorskie

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom z duszą i potencjałem - Sienno, gm. Dobrcz, powiat bydgoski Powierzchnia użytkowa: 110 m Działka: 923 m Dodatkowo: pozwolenie na rozbudowę o 80 m Dom odebrany.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł44,40 m² 7 319,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferuję do sprzedania mieszkanie: typu M-3 na 4p. 4-piętrowego bloku, o powierzchni 44,40m2, w dzielnicy Bałuty-Os. Żubardź. Stan techniczny :.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 12 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowy apartament | stare miasto | 35 m | III piętro | kamienica | gotowiec inwestycyjny | 429 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 835 000 zł1 800 m² 1 019,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 w Michałowicach Wieś. Działka ogrodzona w kształcie prostokąta przy gminnej drodze utwardzonej. Na działce mały domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł211 m² 3 601,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Dom 153 m | Działka 1400 m | Zarzecze, gmina Chybie | Cisza, natura i przestrzeń Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od miasta ale bez rezygnacji z wygody? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62,10 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 545 m² 75,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

N a sprzedaż malowniczy kompleks 62 działek budowlanych Przytulskie Wzgórza o łącznej powierzchni 14,5 ha, położony na Mazurach Garbatych nad Jeziorami Przytulskim i Juchówko Małe.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł40,27 m² 12 863,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w Szklarskiej Porębie - gotowy do wynajmu, idealna lokalizacja wśród gór i lasów Jeśli marzysz o miejscu w sercu gór, które nie tylko daje.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł49,40 m² 10 080,97 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 49,40 m2 położonego na 11 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł63 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

20 580 000 zł29 400 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo-przemysłowa o powierzchni ok 30 tyś m2 w Duchnicach koło pruszkowa/ożarowa Maz. Działka przy drodze asfaltowej. W okolicy zabudowa magazynowo-produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo dobra oferta inwestycyjna. Oferujemy do sprzedaży pięknie położone działki w Leśnie. Miejsce jest bardzo urocze, naturalne i zaciszne. Dzialki do sprzedaży od numeru 1/9 do 1/47. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Polanka

Polanka,małopolskie

1 799 000 zł194,30 m² 9 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Przepiękna nieruchomość w spokojnej okolicy na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Dom i wolnostojący dwustanowiskowy garaż położone są na 10,5 arowej działce w miejscowości.