Nieruchomości

238 330 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Jeżewo

Jeżewo,kujawsko-pomorskie

298 000 zł108,71 m² 2 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Na sprzedaż dom parterowy mieszkalny, jednorodzinny w stanie surowym otwartym położony w Jeżewie, gmina Łabiszyn. Na powierzchnię użytkową wynoszącą 102,07 m2 składaj się: salon (ok 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 888 zł51,78 m² 10 619,69 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 726 zł35,94 m² 15 240,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania 2 pokoje | balkon | idealne pod wynajem Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie pod klucz, gotowe do zamieszkania lub natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***dwie duże działki budowlane 3000 M2 I 6000m2***zaciszne,piękne miejsce***okolice jeziora serwy*** Zapraszamy na prezentację działek w miejscowości Serski Las gmina Płaska oddalonej od.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł77,50 m² 16 127,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ustawne, unikatowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,5m2, na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1930 roku, ul. Rydla, rejon Bronowice Małe. Budynek zwany "generalską kamienicą",.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł53,87 m² 5 197,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,87 m , zlokalizowane w miejscowości Paprotnia przy ul. Wrzosowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł327 m² 7 645,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 049 m²

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania piękny dom w Starym Dworze z niepowtarzalnym ogrodem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Możne

Możne,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł121 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 531 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Mazurach - dom, duża działka i budynki pod działalność blisko jeziora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Możne (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

1 099 000 zł178,89 m² 6 143,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Solidne fundamenty tej rodzinnej opowieści to 178,89 m przemyślanej powierzchni użytkowej, posadowionej na 10-arowej działce. Dom przy ulicy Apenińskiej w Tarnowie to klarowny podział na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

943 000 zł6 012 m² 156,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Borne Sulinowo, przedmiot sprzedaży to nieruchomość niezabudowana stanowiąca działkę nr ew. 62/3 o powierzchni 6012 m2, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł28,18 m² 22 143 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do wyjątkowego, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł29,15 m² 5 485,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Ustawna kawalerka, zadbane osiedle obok Centrum!| Czeladź ul. Miasta Auby zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł546 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - białystok, ul. Poleska - śródmieście mpzp - teren usługowy (2u) | 546 m | Budynek do rozbiórki Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł668 m² 216,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 31/31, obręb ewidencyjny 0063 Żabin, gmina Wierzchowo. Nieruchomości położona w przepięknej okolicy, w lesie w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 163 m²

Polecamy Państwu 2 Nieruchomości położone w Przybiernowie. Pierwszą z nich stanowi działka gruntu nr 533/6 o pow. 660 m2, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy eleganckie, 5-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze nowego kompleksu Towarowa Square tuż przy Rondzie Daszyńskiego, w jednej z najszybciej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł188 m² 13 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy dom na granicy Gdyni i Pogórza z ogrodem. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,73 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa, niższa cena! Chcesz mieszkać wygodnie, w miejscu świetnie skomunikowanym, z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru i wyjściem na balkon z każdego pokoju? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł4 591 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa - Świebodzice, ul. Strzegomska (dw 374) Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym , położonej w Świebodzicach,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,14 m² 9 544,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokoje | 49,14 m | balkon | 6 piętro | 3 windy | żelechowa | pełna własność | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,14.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł4 952 m² 11,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 6 działek rolno-budowlanych znajdujących się w Ostrowicach gm. Drawsko Pomorskie. Działka 290/10 - wielkość 4952 m2 - klasa gruntów riva, łiii, działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 041 m² 365,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy działkę z warunkami Zabudowy położoną w Rzeszowie, przy ulicy Myśliwskiej / Miłocin. Opis nieruchomości: - wymiary działki: ok 24 x 41 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

W odległości około 1 km realizowana jest prestiżowa inwestycja bachleda termy kasprowy - nowoczesny kompleks termalno-rekreacyjny O wartości ok. 385mln zł, który po zakończeniu stanie się jedną.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy | Żeleźnica, gm. Krajenka Tytułem oferty jest płaska działka o powierzchni 1000 m znajdująca się w miejscowości Żeleźnica w Gminie Krajenka.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł4 894 m² 214,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowiji Działka o powierzchni 4894m2 położona pomiędzy Chwaszczynem a Osową. Działka w okolicy ulicy Torfowej, pięknie położona w sąsiedztwie lasu, stadniny.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł61,70 m² 6 077,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Ostrzeszów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym i składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł472,97 m² 9 514,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: banino, ul. Lotnicza Świetna lokalizacja przy rondzie w Baninie Budynek posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, a sam budynek jest bardzo widoczny z perspektywy.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²321 m² 18 297 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na piątym piętrze obiektu o charakterze biurowo- usługowym. Na powierzchnię 321 m2 składają się pokoje biurowe, korytarz oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

Na sprzedaż dom w centrum Głogowa Małopolskiego działka 13,62a Oferujemy na sprzedaż przestronny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustawna kawalerka na parterze w Centrum. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja mieszkania bardzo atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie położone, funkcjonalne, zadbane i w pełni rozkładowe mieszkanie w zielonym i atrakcyjnym zakątku Wałbrzycha. Mieszkanie o dużym potencjale do zmian według.

Szczegóły ogłoszenia

387 400 zł1 300 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w granicach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego i w graniach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Cząstków Mazowiecki, gmina Czosnów (19 km do metra Młociny).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 065 zł48,68 m² 17 667,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 48,68 m , zlokalizowanego na poznańskich Jeżycach. Świetna lokalizacja w najbliższym otoczeniu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł56,50 m² 6 371,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Słoneczne 3 pokoje w sercu Mysłowic ul. Mikołowska Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł100,04 m² 7 996,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,04 m , zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł650 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Ustronie Morskie, pensjonat, blisko plaży, powierzchnia użytkowa 650m2, 25 pokoi(możliwa rozbudowa do 27 pokoi), sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane, przestronne mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami przy Plantach Mistrzejowickich. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, funkcjonalność oraz bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł4 000 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek biurowo-usługowy w kształcie litery U znajdujący się na ulicy Białych 5 w Rybniku w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 206 m² 198,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Działka budowlana ok 1206 m w Pisarzowicach | mpzp | blisko centrum | spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,80 m² 6 234,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz od zera według własnych marzeń ? A może inwestycji z wysoką stopą Zwrotu ?! Lokalizacja-Tu mieszkania sprzedają się błyskawicznie! Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dziś polecamy malowniczo położoną działkę w Bojszowach (obręb Międzyrzecze), między ulicą Żubrów, a Przeczną. Przedmiotowa nieruchomość ma powierzchnię 7500 m 2. Działka.