Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 000 zł958 m² 135,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,0958 ha (958 m ), położona w Bestwinie. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Cena: 130 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł390 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Lokal usługowo-mieszkalny, o powierzchni 390 m2, położony w Katowicach-Ochojcu przy ulicy Spółdzielczości. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł140 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 616 m²

Budynek mieszkalny, nadający się na przebudowę na mały pensjonat. Budynek z lat siedemdziesiątych do kapitalnego remontu, na widokowej działce. Działka w całości budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł199 m² 3 994,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dom wolnostojący z miejscem na działalność usługową! Na powierzchnię użytkową domu około 199 m2 składają się: przyziemie garaż 2 pomieszczenia gospodarcze w tym jedno z piecem na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Astronautów - w praktyce zaledwie 2 minuty od Mokotowa, jednak w zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie. Lokal znajduje się na drugim piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł95,19 m² 19 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Nowoczesny dom w kameralnej części Słupska - komfort, prywatność i doskonała lokalizacja w jednym. Nieruchomość z dopuszczoną funkcją usług nieuciążliwych! W Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł154 m² 1 941,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom drewniany z zabudowaniami gospodarczymi w malowniczej miejscowości na Roztoczu. Józefów, ul.Ogrodowa 8 Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

35,14 zł/m²185 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 200m2 z placem zabaw, parkingiem, tuż przy drodze w Dołujach. w tej chwili są tam prowadzone zajęcia sensoryczne oraz spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł2 507 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2507 m 2. Działka zlokalizowana jest w Krępie Kaszubskiej , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł15 243 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 15243 m2 z mpzp (część działki 1280 m2 z symbolem 15 mn tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) przy drodze asfaltowej w Woli Chodkowskiej gm. Kozienice.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 124 m² 224,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo - usługowa przy ul. Gliwickiej - trasa 921 dostępne media: prąd, woda działka Z zjazdem z ul. Gliwickiej Na sprzedaż działka nr 673/63 o pow. 3124 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 713 m² 89,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Smiechowice (gmina Lubsza) , ok. 12 km od Brzegu - - - Oferta sprzedaży działek budowlanych łącznego obszaru 0,4713ha. Działki niezabudowane częściowo porośnięte drzewami i krzewami. Media -.

Szczegóły ogłoszenia

299 860 zł2 726 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? cena działki: 299.860 zł DODATKOWEINFORMACJE: - To działka budowlana o powierzchni 2726 m2, -Dostępne media: prąd i woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 370 m² 67,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z nowa ofertą. Tuczempy- działka objęta mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Niezależnie od tego, czy szukasz przestrzeni do relaksu, czy inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które od pierwszej chwili robi wrażenie i sprawia, że czujesz się jak w domu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż piękne, starannie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,02 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Górki w Poznaniu. Lokal o powierzchni 43,02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł35 137 m² 110,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 35 137 m2 zlokalizowana w miejscowości Tokarnia (gm. Chęciny), blisko nowego węzła na trasie S7. Na terenie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Balice

Balice,małopolskie

495 000 zł2 295 m² 215,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja Działka zlokalizowana jest w miejscowości Balice, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Kraków-Balice, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Doskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,30 m² 6 933,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy na prezentację mieszkania położonego na osiedlu Zielone Wzgórza. Mieszkanie o powierzchni 61.3m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z 1981 roku. Lokal dwustronny , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 500 zł54,71 m² 13 023,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Mieszkanie od Dewelopera, wykończone pod klucz. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone i umeblowane. Pokoje do umeblowania. Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72,40 m² 8 977,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży nowoczesne, eleganckie mieszkanie typ apartament w Łomży, ul. Kazańska 15, III piętro. pięknie urządzone, w pełni wyposażone, idealne i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł8 900 m² 35,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pietrzykowice - Jezioro Żywieckie - widokowa działka rolno-budowlana Piękna działka wydzielana z większej działki według załączonej w zdjęciach koncepcji. Przewidywana powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przeznaczony do generalnego remontu idealna propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości z możliwością przebudowy, podziału lub zwiększenia wartości poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż domek rekreacyjny z potencjałem całorocznym - okolice Jeziorska Boczki Nowe gm.Szadek Cena: 150 000 zł Powierzchnia: ok. 70 m Działka: ogrodzona, z dodatkowym kawałkiem lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł9 467 m² 123,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 9467 m , zlokalizowana w spokojnej, zielonej części miejscowości Kamyk , przy ul. Tuwima - zaledwie 8 km od serca Częstochowy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł15 995 m² 87,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** sobolewo - działka inwestycyjna *** *** przy asfalcie *** Polecamy do sprzedaży d z iałkę rolną o powierzchni 1,5995 ha w miejscowości Sobolewo k. Białegostoku. Działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł150 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej. 3 sypialnie, duży salon z wyjściem na ogród, kuchnia, wc i łazienka. English description below układ pomieszczeń Na dwupoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł37,10 m² 9 299,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Mazurskiej To idealne miejsce do życia, dzięki bliskości licznych szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 450 zł57,63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy nowoczesne i funkcjonalne M3.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł166 m² 6 927,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Wyjątkowo zadbany, wolnostojący, całoroczny dom z bala o grubości 16 cm z 2003 roku, zwieńczony dachówką ceramiczną, z przepięknie zagospodarowanym ogrodem w okolicy rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,50 m² 17 123,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:914 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom położony nad jeziorem niedzięgiel/skorzęcińskim. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczym otoczeniu natury, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 000 zł125 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu w otoczeniu zieleni, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny - to ta alternatywa jest dla Ciebie! ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 920 m² 65,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.920 m położona w miejscowości Bukowiec , w gminie Czarnków , w województwie wielkopolskim. Nieruchomość posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²232 m² 8 352 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia budynek biuro - magazynowy w Gliwicach w dzielnicy Zatorze. Budynek podzielony na poziom zero i półpiętro. Magazyn z bramą szerokości 2m, wysokość magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hit cenowy! Mieszkanie do wynajęcia , tylko dla jednej osoby- kobiety! Mile widziana: pracująca kobieta lub studentka-bez zwierząt. Mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie C.H.Manhatan , Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40,72 m² 66,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwa pokoje w doskonałej lokalizacji oraz wysokim standardzie! Interesuje Cię nowoczesne mieszkanie w Gdańsku? Szukasz osiedla, które jest położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 580 m² 202,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę w gminie Niemce. Ważne informacje: - 10 km od Lublina, - działka o powierzchni 1580 m2, - przy drodze asfaltowej gminnej, - 1 i 2 linia zabudowy, - media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Dęblin, os. Wiślana 37 m Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na osiedlu Wiślana w Dęblinie. Idealne dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 530 zł52 m² 87,12 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. To idealna.