Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

555 000 zł63 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

20 580 000 zł29 400 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo-przemysłowa o powierzchni ok 30 tyś m2 w Duchnicach koło pruszkowa/ożarowa Maz. Działka przy drodze asfaltowej. W okolicy zabudowa magazynowo-produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo dobra oferta inwestycyjna. Oferujemy do sprzedaży pięknie położone działki w Leśnie. Miejsce jest bardzo urocze, naturalne i zaciszne. Dzialki do sprzedaży od numeru 1/9 do 1/47. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Polanka

Polanka,małopolskie

1 799 000 zł194,30 m² 9 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Przepiękna nieruchomość w spokojnej okolicy na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Dom i wolnostojący dwustanowiskowy garaż położone są na 10,5 arowej działce w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł860 m² 523,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²260 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal na poddaszu o powierzchni 260 m w nowoczesnym budynku usługowym w Mogilanach, w pobliżu trasy Zakopianka. Lokal posiada duże okna dachowe, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 000 zł46,88 m² 9 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 46,88 m2 z balkonem znajduje się na drugim poziomie sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48 m² 14 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stylowego, przestronnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48 m2. Usytuowane na parterze w dwupiętrowym budynku w samym sercu Pruszkowa. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

34,74 zł/m²230,30 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5 Lokal o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 180 m + działka 1500 m | 2 wjazdy | potencjał na 2 mieszkania Nieruchomość do generalnego remontu! Rokitno Szlacheckie, ul. Szlachecka Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 50.,.

Szczegóły ogłoszenia

952 000 zł3 400 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w rejonie węzła zjazdowo/wjazdowego Kryniczno na drogę szybkiego ruchu S-5 Wrocław-Poznań, we wsi Ligota Piękna , od strony starej trasy S-5. Do działki doprowadzona energia.

Szczegóły ogłoszenia

552 500 zł46,06 m² 11 995,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z własną księgą wieczystą, gotowe do odbioru. Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, podwójnym miejscem postojowym i komórką lokatorską | Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł67 200 m² 7,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro akm nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości rolnej położonej w miejscowości Gilwa (gm. Prabuty). Przedmiotem sprzedaży jest rozległy gruntów o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,55 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest słoneczne, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Twój nowy biznes w sercu Głogówka! Prestiżowy lokal z odrębnym wejściem przy samym Rynku Szukasz miejsca, które od progu będzie pracować na sukces Twojej firmy? Zależy Ci na lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 807 zł32,10 m² 23 670 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

42 840 zł952 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki z warunkami zabudowy, zlokalizowane w miejscowości Drozdów, gm. Świnice Warckie, pow. łęczycki, woj. łódzkie Przeznaczenie nieruchomości: działki mają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 123 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3123 m2 zlokalizowaną w miejscowości Jęcznik. Działka jest płaska, nieogrodzona i ma nieregularny kształt. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52,01 m² 9 421,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bresdom nieruchomości oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,01 m, położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł390 m² 1 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:420 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! okazja! Sprzedam murowany dom do remontu w Krynicy-Zdroju pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

120,77 zł/m²41,40 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Jeśli zależy Ci na prestiżowym, nowoczesnym i komfortowym lokalu dla Ciebie i Twoich klientów, w świetnej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

28 247 zł601 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz prowadzić działalność gospodarczą w nowocześnie zrewitalizowanym obiekcie i mieć zapewniony nieograniczony dostęp do parkingu ta oferta jest dla Ciebie. Oferta wynajmu lokali to.

Szczegóły ogłoszenia

24,29 zł/m²350 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni użytkowych położonych w budynku handlowym przy ul. Trzech Kotwic w Brzegu. Oferta dotyczy powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chudów, gm. Gierałtowice Do sprzedaży działka budowlana o pow. 900 m2 Położona są w cichej lokalizacji, z widokiem na pola. Szerokość 30 m. Dostępna media - prąd w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. 3-pokojowe mieszkanie na gdańskim Śródmieściu. Atuty: w bliskiej okolicy: - starówka, - zielone miejsca, - infrastruktura handlowo-usługowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 500 zł53,59 m² 9 899,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość apartamenty zawiszy inwestycja 24 mieszkań w niskiej zabudowie. Mieszkania na parterze z ogródkami. Zapraszamy na naszą stronę internetową: / OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lubowidz,pomorskie

139 000 zł869 m² 159,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 869 m - Lubowidz | Blisko jeziora, rekreacji i trasy S6 | Idealna pod dom całoroczny lub letniskowy Szukasz działki blisko jeziora? Potrzebujesz miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65,32 m² 9 951,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomość Pod Śnieżką prezentuje: przestronne mieszkanie z widokiem na las, z tarasem na poszukiwanym i cenionym Osiedlu Park Sudecki w Jeleniej Górze. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

71,40 zł/m²120 m² 8 568 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal ok 120m2 z bezpośrednim dostępem od ulicy Waszyngtona.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł74,16 m² 4 247,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 74 m2 przy ulicy Jana III Sobieskiego w 2-pietrowym bloku po termomodernizacji. 3 pokoje (jeden z aneksem kuchennym), łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska | tel.   Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 54 m | Ochota | ul. Pruszkowska 29 | Gotowe do wprowadzenia. Na wynajem przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 500 zł51 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 51 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł207,44 m² 6 257,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom w centrum Trzebnicy z lokalem usługowym Na sprzedaż wielofunkcyjna kamienica w doskonałej lokalizacji. Znajduje się w samym sercu Trzebnicy, przy ul. Polnej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Podanin

Podanin,wielkopolskie

825 000 zł4 126 m² 199,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sad czereśniowy - gotowy biznes Na sprzedaż 4-hektarowy, w pełni funkcjonujący sad czereśniowy - idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej gotowego źródła dochodu. - 14 odmian.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,51 m² 5 400,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić Państwu, nową ofertę sprzedaży nieruchomości - mieszkanie stanowiące odrębną własność, zlokalizowane w Sandomierzu przy ulicy Słowackiego. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł820 m² 2 134,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Kontakt: filip Środecki Tel.   Mam przyjemność zaprezentować państwu nieruchomość na której znajdują się dwa budynki mieszkalno-usługowe. Powierzchnia działki: 1250m2 1. Pierwszy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł340 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Wolnostojący dom, posadowiony na działce o powierzchni około 1550 mkw, w dynamicznie rozwijających się podwarszawskich Falentach. Dom zatopiony pośród.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia obiekt użytkowy w samej Świdnicy! Idealny na działalność usługowo - biurową sportową, magazynową, handlową i wiele innych. Budynek dwukondygnacyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł101,74 m² 1 494 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 101,74 m2 znajdujące się na 4 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum przy ul. Orląt Lwowskich 10. Na podwórzu istnieje możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Oracze

Oracze,warmińsko-mazurskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1000 m położone we wsi Oracze, gmina Ełk. Działki oznaczone numerami geodezyjnymi: 104/17 - pow. 0,1070 ha 104/18 - pow. 0,1000 ha 104/19 - pow.

Szczegóły ogłoszenia

616 590 zł1 209 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania piękną działkę budowalną położoną w Ruścu przy ul. Turkusowej o pow. 1209 m2. Przy działce media: prąd, woda i gaz. Do dużego kompleksu leśnego jedynie 300 m.