Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 100 zł2 550 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac z dostępem do torów od pkp plk, o powierzchni 2550 m mieszczący się na działce nr 302/2.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²38 m² 1 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam do wynajmu lokal usługowo- biurowy w centrum, stary Rynek. Dwa pomieszczenia ok. 20 i 14 m2, dobrze doświetlone, po dwa okna w każdym. Łazienka ok. 4 m2. Koszt najmu to 1520 zł.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,30 m² 8 355,09 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się niemal natychmiast, bez stresu związanego z generalnym remontem? Cenisz ciszę, ale chcesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł108,17 m² 13 404,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - o statni dostępny apartament w kameralnym osiedlu ekskluzywnych domów w Krakowie przy ulicy Łokietka! To przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

322 740 zł3 260 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlano-rolna o pow. ok.3260 m2 położona w miejscowości Czaniec, Gmina Porąbka , woj. śląskie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce blisko natury Kurów Mały Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Kurowa Małego. To idealna przestrzeń dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,19 m² 9 115,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bliżej nieba 8. piętro z widokiem na więcej niż ścianę sąsiada Masz dość patrzenia w cudze okna? Tutaj będziesz patrzeć zdecydowanie dalej. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 795 000 zł501,68 m² 3 577,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Szukasz przestrzeni, która spełni potrzeby Twojej firmy i zapewni komfortowe warunki pracy? Oto oferta, która łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotową infrastrukturę! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł39,16 m² 5 362,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Dzień dobry ;) Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania (3 pokoje, parter, dom typu plomba, 4 lokalowy) zlokalizowanego w Toruniu, w dzielnicy Podgórz, przy ulicy al. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

465 600 zł63,40 m² 7 343,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. 1 piętro, dużo zieleni wokół budynku, zadbana klatka schodowa i bezproblemowe parkowanie. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²210 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 14 700 pln (70 pln/m2 x 210m2) miesięcznie Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia Kaucja - odpowiednik 3-miesięcznego czynszu inne Umowa na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

800 000 zł450 m² 1 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w budynku handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej 450 m2 blisko centrum Ełku. Idealny zarówno pod działalność handlową jak i usługową. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²100 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny lokal w samym centrum chełmna w bardzo prestiżowej lokalizacji. Nieruchomość ma około 60 m2 i składa się z 2 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł10 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynajem - narożna działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1ha. Dojazd asfalt. Lokalizacja - Widzew po sąsiedzku stacja Łódź-Widzew. 4 km od zjazdu z autostrady A1 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł185,60 m² 5 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 672 m²

Na sprzedaż oferujemy państwu urokliwy dom jednorodzinny, z ogrodem, położony w malowniczej górskiej miejscowości, w Małych Kozach na wzniesieniu, blisko lasu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł79,65 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 mkw, położony na prestiżowym osiedlu Barciński Park, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł4 097 m² 229,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

(english below) lokalizacja: morawica zachodnia strona Krakowa 30 minut od centrum miasta, 10 minut samochodem do centrum Liszek. 10 minut spacerem przystanek komunikacji miejskiej - linia 209,228.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł76 m² 12 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42m z obszernym balkonem. To idealna propozycja dla rodziny - lokal oferuje znaczną przestrzeń w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, zupełnie nowe mieszkanie położone w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Waniliowej ( osiedle Nelle II ) Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł68 m² 16 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! oferta wyjątkowego mieszkania W samym centrum bydgoszczy - top lokalizacja! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł11 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Krzywa z przeznaczeniem jako teren działalności produkcyjnej , baz, składów i magazynów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie Łódź, ul. Organizacji "wolność i Niezawisłość" mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką o powierzchni 49 m Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 680 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod dom lub bliźniaka! gm. Konopnica - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1680m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Uregulowany stan prawny umożliwiający.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,87 m² 8 317,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gustowne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta Piły Mieszkanie po remoncie, które zostało przygotowane, wykończone oraz wyposażone pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 303 m² 122,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną na rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych w Cybince. Działka o powierzchni 1303m2 posiada regularny, prostokątny kształt. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł285 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:874 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Kwidzynie przy ulicy Rzemieślniczej. Nieruchomość położona na działce 874 m2 Dom o powierzchni 285 m2 Poziom-1/ 95 m2- znajduje się tu garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 932 m² 408,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** super cena*** piękna okolica *** wyłącznie U nas ** Polecamy działkę w Zaściankach w okolicy jest zabudowa domków jednorodzinnych, nowoczesnych tak więc osiedle jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

344 900 zł37 m² 9 321,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na osiedlu Leśne o powierzchni 37m2 znajdujące się na parterze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się z : Salon 15m2 Mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 425 m² 122,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż widokowa, nasłoneczniona działka budowlana o powierzchni 1425 m , położona w malowniczej Jeleśni k. Żywca. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

33,93 zł/m²28 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wynajęcia! Do wynajęcia lokal o powierzchni 28m2, o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na 1. piętrze kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł734 m² 92,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży jedną z kilku działek budowlanych powstałych w wyniku podziału, o powierzchni 734 m2 , szerokości 24,5 m . Nieruchomość zlokalizowana przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tropie, gm. Strzyżów - działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 18 arów z dojazdem drogą asfaltową i własną, częściowo zalesiona; ładna okolica, część areału.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 940 zł94,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,32 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Al. Solidarności, oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana pod Łodzią! Witam Szanownych Państwa! Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu pięknej działki pod zabudowę wypoczynkową lub całoroczną we wsi Dalików , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł4 635 m² 321,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna Olsztyn, ul. Wilczyńskiego Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 4635 m , położona w rozwijającej się i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł76,36 m² 11 511,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 76 m Mieszkanie położone w Krynicy-Zdroju - na osiedlu Tysiąclecia. To propozycja idealna dla osób poszukujących gotowego do.