Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą, znajdującego na ogrodzonej i zagospodarowanej działce przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 000 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł6 686 m² 194,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna z dużym potencjałem, położona w świetnie skomunikowanej lokalizacji na pograniczu Sosnowca Milowice i Czeladzi, przy ul. Katowickiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł85,96 m² 11 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż nowocześnie urządzony dom o powierzchni 85,96 m , położony na eleganckim Osiedlu 4 Pory Roku w Gowarzewie, tuż przy granicy z Tulcami. Nieruchomość z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33,27 m² 63,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka | 33,27 M2 | osobna kuchnia | grunwald | osiedle strzeżone nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360 stopni -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł34 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna -tylko u nas- bisko uczelni! Szukasz pewnej lokaty kapitału? To mieszkanie to idealna baza pod zyskowny wynajem! Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - Willa / Kamienica idealna do zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej, o łącznej powierzchni ok. 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 683 m² 891,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki 2 lokalowe. Bardzo dobra lokalizacja, 600 m do kolejki wkd, szkoła 400 metrów od działki. Wszystkie media miejskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł220 m² 11 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 272 m²

Egro Nieruchomości ma przyjemność oferować parterowy dom wolnostojący na dużej leśnej działce w Chylicach. Rozkład pomieszczeń (5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia i hol). Powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł78 m² 1 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:123 m²

Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Dom wolnostojący w miejscowości Mielno Pyrzyckie. Powierzchnia 78 m2. Powierzchnia działki 123 m2. Stan techniczny dobry. Wstawione okna pcv. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł37,84 m² 10 544,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niepowtarzalna oferta - lokal usługowy z prosperującym biznesem na Osiedlu Europejskim! Główne atuty nieruchomości: bezpieczne osiedle lokal na parterze Z witryną ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

587 400 zł84 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, wielopoziomowe mieszkanie, w Wołominie przy ul. Wiejskiej 11. Jest to doskonała nieruchomość dla rodziny - przestronna, z kilkoma sypialniami, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjdź, zobacz, wynajmij! lokalizacja Mieszkanie położone na cichym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym nieopodal ulicy Kartuskiej- przy ulicy Malczewskiego. Umożliwia to szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł51,22 m² 17 766,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w resorcie Czarna Góra, położony w miejscowości Sienna, u podnóża masywu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²155 m² 6 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal o powierzchni 155m2 zlokalizowany na parterze budynku. Układ lokalu to przestrony "open space" z jednym wydzielonym pokojem. Lokal posiada dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł29,05 m² 6 712,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie generuje stałych kosztów? Oferuję wyjątkowo tanie w utrzymaniu, 2-pokojowe mieszkanie (29,05 m ), gotowe do wprowadzenia. Idealne jako start dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 199 m² 433,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem sprzedaży działki o powierzchni 1199 m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości Kajetany, gm. Nadarzyn. Działka o wymiarach 50 m x 23m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł124,98 m² 7 193,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący w standardzie deweloperskim eko+, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Łazy w gminie Kampinos,.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł3 243 m² 199,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 3243 m2. Oferowana nieruchomość usytuowana jest wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł83,60 m² 7 057,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż piękny dom w turystycznej miejscowości Nowy Dębiec! Marzysz o spokojnym miejscu na wypoczynek w otoczeniu natury?.

Szczegóły ogłoszenia

1 004 000 zł62,75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament w ścisłym Centrum Lublina! Mieszkanie o powierzchni około 62,75m2 Drugie piętro, salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 27,65m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 598 m² 203,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja! Działka budowlana w Mysłowicach - Stara Wesoła. Spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł44,30 m² 10 948,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jedyne takie 2M na rynku pierwotnym! Mieszkanie na rynku pierwotnym, powstałe na bazie murów starej kamienicy w ścisłym centrum Jeleniej góry (do deptaku 100m). Cena z vat 8%,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal mieszkalno-usługowy w centrum Sobieszowa Oferuję budynek wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym, zlokalizowany w spokojnym, turystycznym miasteczku blisko zamku.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł450 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszamy do zakupu domu o powierzchni 450 m2 na działce 2500 m2 w jednej z ładniejszych części Konstancina, docenioną ostatnio przez nowych mieszkańców. Okolica łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł390 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 977 m²

| nieruchomość w Dąbrowie Leśnej z budynkiem jednorodzinnym wolnostojącym do remontu. Bardzo ładna, częściowo zadrzewiona (starodrzew) działka o powierzchni około 1980m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

19,71 zł/m²175 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia warsztat o powierzchni ok.175m2. ( hala warsztatowa ok.130m2, biuro z wglądem na hale ok.20, zaplecze ok.20m2, toaleta 4m2) Brama wejściowa szerokość 2,71m, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 410 zł44,31 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

137 772 zł1 068 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1.068 m2 w miejscowości Zamość powiat nakielski, gmina Szubin. Sąsiedztwo domu.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł1 907 m² 139,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam, w naszej ofercie pojawiła się niezabudowana działka oznaczona numerem 217/14, o pow. 1907 m2 w miejscowości Kuchary Żydowskie. Na działce znajdują się dwa kontenery, które mogą.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane 13,5 - 17 ar Kościelna Wieś - zostało 12 z 20. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od ok. 13,5 ar do 17 ar, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł103 m² 7 572,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa Z klimatem! Mieszkanie a w zasadzie pół domu dzielone w poziomie. Lokalizacja: dalsze okolice Centrum, w zasięgu sklepy i usługi. Rozkład : do dyspozycji całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł39 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą przy ulicy Bielskiego. W skład nieruchomości zaliczamy: - 2 oddzielne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł1 920 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w ładnej i spokojnej okolicy blisko Lasu Młochowskiego. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe. Dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 900 zł200,70 m² 10 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Brwinów | działka 865 m. Na sprzedaż oferowany jest dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 865 m, położony w Brwinowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53,48 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na osiedlu Złocień przy ul. Henryka i Karola Czeczów idealne dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł1 180 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy, działkę budowlaną o powierzchni 1180 m2 pod zabudowę jednorodzinną, uzbrojoną. W pięknej, malowniczej lokalizacji z widokiem na Zalew Kamieński. Odległość do morza.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 519 m² 2,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia atrakcyjna działka W chwaszczynie przy ul. Gdyńskiej Działka w miejscowości Chwaszczyno na trasie Gdynia - Żukowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Gdyńskiej z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,69 m² 12 694,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przytulne, kameralne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Marcina Flisa 7 we Włochach (okęcie). Kamienica z cegły z lat 50. Piętro 2. w 3-piętrowym budynku. Powierzchnia 45,69 m2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł78,42 m² 4 654,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, piła, śródmieście, ul. O.M.KOLBE. Przedmiotem oferty jest przestronne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie. Lokal o pow. 78,42 m2 położony na parterze 3.