Nieruchomości

238 338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

430 000 zł44,50 m² 9 662,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność- zakup tylko za pośrednictwem biura Mieszkanie na Kolejowej- jest akt notarialny, księga wieczysta- gotowe do kupienia od zaraz! Mieszkanie 2 pokojowe, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Kłodzko - okolice. Przepięknie położony dom na wzgórzu, w cichej i spokojnej okolicy z panoramicznym widokiem na pola, lasy oraz miasto Kłodzko. Nieruchomość znajduje się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł101,64 m² 23 514,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Willa papiernia | konstancin-jeziorna | lokal użytkowy | 101,64 m | stan deweloperski Reprezentacyjna przestrzeń w butikowej inwestycji w historycznej części Konstancina. Willa Papiernia to.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł165 m² 4 606,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wielofunkcyjna nieruchomość inwestycyjna w sercu Skoczowa 165 m powierzchni użytkowej + 390 m działki Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twoje miejskie mieszkanie w centrum Warszawy. Szukasz miejsca, które łączy styl, wygodę i świetną lokalizację? To mieszkanie przy ul. Wspólnej to idealna baza dla freelancera,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64,50 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przytulnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego na 2 piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku. To idealna przestrzeń dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

110 800 zł1 385 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dolniku 1385 m przy lesie i jeziorach idealna pod Twój dom! Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z wygodą? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł184,40 m² 3 248,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Przedstawiam Państwu wolnostojący 4 - pokojowy dom w Lubartowie przy ul. Henryka Wieniawskiego. Nieruchomość położona jest w zachodniej części miasta. Jest to rejon zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł165,90 m² 4 388,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesny dom wolnostojący tumlin-wykeń | działka 1030 m | stan surowy zamknięty Na sprzedaż solidny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 124,9 m , położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ławszowa

Ławszowa,dolnośląskie

169 000 zł112 m² 1 508,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom położony w miejscowości Ławszowa gm. Osiecznica szczegóły oferty: - powierzchnia działki 1345 m2 - budynek mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł913,38 m² 7 116,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kamienicy o powierzchni 913,38m2 znajdującej się w centrum Kielc Na sprzedaż budynek mieszkalno- usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 740 zł35,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł90 m² 1 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży są nakłady poniesione na budowę pawilonu handlowo-gastronomicznego. Budynek pawilonu wybudowany został w 1999 roku na działce gruntu, którą inwestor dzierżawi od Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł230 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić urzekającą okazję do nowoczesnego życia w pięknej i cichej okolicy. Z dumą prezentujemy świeżo wybudowany dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

96 300 zł1 070 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mdp Partners przedstawia: marzysz o własnym domu w miejscu, które łączy sielski spokój z kultową historią? Zapraszamy do Jeruzala (gmina Mrozy) - miejscowości, którą cała Polska.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 2/4. W mieszkaniu - salon: 17.

Szczegóły ogłoszenia

139 999 zł1 854 m² 75,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Gminie Sicienko w miejscowości Dąbrówka Nowa, dąbrówczyn. (15 km od Bydgoszczy) Nieruchomość znajduje się tuż przy głównych uliczek pośród zabudowy siedliskowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 396 640 zł175 m² 7 980,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W skład gotowej inwestycji znajdującej się w Warszawie, w zabytkowej Pradze Północ wchodzi: dobrze prosperujący hostel pracowniczy mający dwa bliźniacze lokale usytuowane naprzeciwko siebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł82 m² 12 439,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy al. Powstańców Śląskich - blisko Parku Południowego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł1 144 m² 2 351,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 812 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż działający hotel standard o ugruntowanej pozycji rynkowej. Lokalizacja: obiekt położony jest w przemysłowo-biznesowej części Dąbrowy Górniczej.

Szczegóły ogłoszenia

157 400 zł3 148 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płowce, gm. Sanok - widokowa działka budowlana 31,48 ara, 1,5 km od granic Sanoka z dojazdem asfaltową drogą gminną prawie do samej działki; media: prąd, gaz sieciowy i woda gminna na.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 zł120 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 120 mkw zlokalizowany w dzielnicy Ostatni-Grosz - pow. hali 120 mkw część socjalno-biurowa 20 mkw. media -woda, prąd. lokal nieogrzewany ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

1 499 000 zł222,50 m² 6 737,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 008 m²

Ogłoszenie sprzedaży - dom jednorodzinny Z garażem dwustanowiskowym | 3008 m | blisko jeziora Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - przestronny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²142,94 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Sprzedam Duży ustawny lokal z ogromnymi możliwościami Lokal o powierzchni 115m2 usytuowany na parterze kompleksu handlowo-usługowego karo. Obiekt znajduje się przy jednych z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²518 m² 19 684 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Super budynek,bardzo dobra lokalizacja -odległość od A2 7 minut ,od lotniska 14 minut .Budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 1751,20 m2, posadowiony na dużej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

31,47 zł/m²28,60 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajmu klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 28,60 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub handlowo- usługowym , znajdujący się pośród bloków mieszkalnych na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 217 m² 245,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Posiadamy więcej działek w tej i w innych lokalizacjach. Niniejszy opis.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł114,70 m² 7 401,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal mieszkalny z garażem, wraz z pięknie zagospodarowaną, dużą działką ponad 500 m2 do wyłącznego użytku właścicieli. Salon z jadalnią, przy nim wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 376 m² 72,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łuczynie. Działka o powierzchni 1376 m.kw. z dojazdem drogą gminną. Z podprowadzonymi mediami w postaci wody i skrzynki prądowej na działce. Na działce liczne.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł49,70 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Narożne, słoneczne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie, balkon, miejsce postojowe. Centrum 2 pokojowe o powierzchni - 49.7 m2, salon z aneksem kuchennym i balkonem, duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł90,36 m² 9 738,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, nowy lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, położony na piętrze, o powierzchni użytkowej 90,36m , zaprojektowany i wykończony pod klucz z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 271 m² 397,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla Dewelopera! Działka z pozwoleniem na budowę 20 mieszkań (w 5 budynkach 4 lokalowych) o łącznej powierzchni użytkowej mieszkalnej wynoszącej 1322 m2. Działka o areale 3271 m2.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 581 m² 75,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1581 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Bródzki, zaledwie kilka kilometrów od Kruszwicy. To idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Skępe,kujawsko-pomorskie

120 080 zł3 002 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej we wsi Wioska gmina Skępe Powierzchnia działki : 3002 m 2 Klasa działki: IV i V - dojazd od ulicy Rynek; -.

Szczegóły ogłoszenia

1 534 500 zł1 705 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Zatokę! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1705 m2 położona w Mechelinkach przy ul. Wielopole z przepięknym widokiem na Zatokę Pucką. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł114,30 m² 6 815,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Posiadamy do sprzedaży duże mieszkanie z olbrzymim potencjałem, znajdujące się na Mierzynie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, co pośród niskiej zabudowy oferuje przyjemne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł900 m² 621,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Mogile (nowa Huta, kraków). Wymiary I parametry: - powierzchnia około 9 arów, - za dodatkowe 100 000 zł można rozszerzyć działkę.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowana na obrzeżach wsi Imielno w gminie Łubowo. Grunt o powierzchni 3000m2 położony jest przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł163,32 m² 10 102,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Komfortowy i funkcjonalny dom na strzeżonym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji w Ożarowie Mazowieckim. O domu: ten dwupiętrowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł51,40 m² 23 540,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 51,40m2 Saska Kępa, ul. Zwycięzców 40 To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania dla singla lub pary, również doskonała inwestycja na wynajem.