Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

808 920 zł87,81 m² 9 212,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż dwa bliźniaki (2 lokale w budynku dwulokalowym) położone w doskonałej lokalizacji w centrum miasta - przy ul. Jastrzębiej. Lokalizacja zapewnia ciszę, spokój oraz bajeczne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

60,27 zł/m²71 m² 4 279 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 71m2 zlokalizowany w Rzeszowie ul. Langiewicza, nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 706 m² 233,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, niespotykana działka z niezagrożonym widokiem na Tatry i pozwoleniem na budowę trzech domów. Idealne miejsce pod inwestycyjną budowę domów na wynajem lub sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 340 m² 447,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Sol Marina (wiślinka, sobieszewo). Analiza chłonności działki wykazała.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł162,75 m² 9 824,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom W nowej obnizonej cenie tylko do końca roku 2025! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu tuż za granicą Piły, os. Nowa Zawada (gmina Szydłowo)! Nowa Zawada.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²87,80 m² 3 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr W10-13 o powierzchni 87,80 mkw. położony jest w Galerii Zachodniej dworca Warszawa Centralna. Przewidziany rodzaj działalności: handlowo-usługowa; moc zamówiona dla.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł56,68 m² 2 644,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W tym budynku posiadamy więcej mieszkań na sprzedaż! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 56,68 m2, położone na 4. piętrze zmodernizowanej kamienicy z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

253 200 zł633 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

IPrezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie 633m2 , 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Przy działce nowo wybudowany dom,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 400 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka położona jest w malowniczej okolicy, tuż nad Jez. Głebokim, w miejscowości Michalin (gmina Przywidz). Działka zlokalizowana w otulinie przepięknych Kaszubskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 906 500 zł286 m² 6 666,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Polecamy willę o powierzchni użytkowej 200 m2 na działce 1319 m2 w Zaściankach gm. Grabówka k. Białegostoku. Budynek wybudowany w 1974 roku, w 2014 przeszedł kapitalny remont wraz.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 100 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1100m2 zlokalizowana w Bilczy, gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 25 x 44m, niezagospodarowana i nieogrodzona. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Bylice

Bylice,wielkopolskie

2 300 000 zł655,87 m² 3 506,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:8 750 m²

Kompleks luksusowych bydynków folwarcznych | basen | piękny ogród | duża działka | Z dala od zgiełku miasta| iedalne miejsce na odpocznyek oferta sprzedaży: cena do końca roku 2,3 mln zł netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł66,38 m² 8 662,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w nowym bloku przy ul. Jana Olbrachta w Rzeszowie. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²90 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter! podjazd da niepełnosprawnych! parking! idealny na gabinety medyczne! fizjoterapie! poradnie! Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m2, składa się z 1 pomieszczenia możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na wynajem mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł40,20 m² 16 542 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kameralna zabudowa obok parku, mieszkanie Z tarasem I ogródkiem, miejscem garażowym mieszkanie 2 pokojowe na parterze kameralnego budynku 2 piętrowego teren ogrodzony, bezpieczny, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł38,22 m² 2 930,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 38,22 m , położonego w Inowrocławiu przy ul. Wałowej 1 w kamienicy, w której prowadzone są już.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł67 m² 9 388,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Jeżeli szukasz mieszkania z 3 sypialniami plus salon z aneksem - zadzwoń! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe na Czyżkówku Bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,59.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł980 m² 2 551 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana ursynów. Atrybuty: - świetne położenie - wszystkie media przy działce - działka cicha - okolica spokojna - znakomita komunikacja - przyjemne sąsiedztwo - stosunkowo nieduża.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,70 m² 8 355,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które można od razu wynajmować bez dodatkowych nakładów? Biuro nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego po.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na parterze z witryną do wynajęcia w centrum miasta - 100 m powierzchni całkowitej Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni całkowitej 100m , idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,93 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 43 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł115 m² 5 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż oferujemy dom dwurodzinny z możliwością przerobienia na jednorodzinny. Dom znajduje się w Dąbrowie Górniczej , dzielnica Mydlice. Powierzchnia działki: 310 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę w gminie Niemce. Ważne informacje: - 8 km od Lublina, - działka o powierzchni 1000 m2, - dostęp do drogi publicznej, - 2 linia zabudowy, - media: woda, prąd, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł223 m² 14 304,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwie luksusowe wille otoczone zielenią, położone w Warszawie Radości. To propozycja dla osób poszukujących harmonii między nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58,26 m² 6 608,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eastate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Bytomia lokalizacja: knajfeld to jedna z najbardziej prestiżowych i uchodząca za najdroższą.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł84 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Jasne, przestronne mieszkanie 84 m z 2 balkonami i 3 sypialniami 3 minuty od metra Dworzec Wileński [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 500 zł70,36 m² 10 496,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację bardzo interesującego apartamentu usytuowanego w nowej i kameralnej inwestycji przy ul. Miłej, gdzie znajduje się tylko 7 mieszkań. Mieszkanie: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł4 907 m² 713,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4907 m2. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną niską.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł212 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem pusta działka o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod handel lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,48 m² 7 832,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bielsko biała centrum - o. Rynku Na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni 76,48 m2. Powierzchnia lokalu wynosi 47,68 m2, a powierzchnia przynależnej piwnicy 28,80 m2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł36,66 m² 7 583,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Mam przyjemność przedstawić kawalerkę o pow. 36,66 m kw. położoną w Bydgoszczy w samym centrum miasta w oficynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

113 200 zł1 132 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działki budowlane we Wrześciu przy lesie, 13 km od Słupska Oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Wrzeście, położonej w malowniczej okolicy, zaledwie 13 km.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,20 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

** Mieszkanie 2 pokoje * Szarych Szeregów ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Leśna Dolina przy ul. Szarych.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²28 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na biuro, handel, usługi, magazyn. Dwa pomieszczenia po 15m , pierwsze z dużym oknem na ulicę , z drugiego wydzielony sanitariat. Do urządzenia i pozostania na dłużej. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²90,80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Super miejsce na Twój interes w doskonałej lokalizacji! Oferta bez prowizji - 0% Nowoczesny i przestronny lokal o pow. 90,8 m2 położony jest na parterze apartamentowca (osiedle Centrum).

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem w sercu Tychów ul. Cyganerii, osiedle C Na wynajem świeżo wyremontowana kawalerka w ścisłym centrum Tychów przy ul. Cyganerii, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł112,20 m² 6 639,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:207 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej - skrajny segment. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 625 zł45,33 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|56 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 45,33 m Piętro: 5 | 6 Balkon: 5,57 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 300 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1300 m - Kolebki, 5 km od Ślesina Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m , położona w miejscowości Kolebki, zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł30 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż mieszkanie 30 m , położone na piętrze kameralnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu zielonego Milanówka. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie, otoczonym zadbaną.