Nieruchomości

238 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

299 000 zł873 m² 342,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU W BRZEZIU KOŁO ZABIERZOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

99 000 zł613 m² 161,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z widokiem na jezioro - wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł430 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 784 m²

Wyjątkowa posiadłość W cząstkowie - luksus, natura I pełen komfort Na sprzedaż niezwykła posiadłość o powierzchni 15 784 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w niezwykle atrakcyjnym gdańskim kurorcie. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,50 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,65 m² 7 115,14 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia | W pełni wyposażone | bydgoszcz leśne Jeżeli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką, a nie z ekipą.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł16 294 m² 15,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna, wyjątkowa działka o pow. 1,62 ha położona w Brudzewicach, 16 km od Stargardu. Grunt przyległy bezpośrednio do drogi asfaltowej, położony przy zabudowaniach. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 494 zł66,93 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne trzy pokoje Z balkonem Trzypokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32,19 m² 13 016,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż kawalerke 32,19m na 8 pietrze w bloku rok budowy 2015. Kawalerka wyremontowana oraz umeblowana jak na zdjeciach gotowa do zamieszkania idealna pod inwestycje (wynajem pod studentow). Caly.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,53 m² 7 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, w zabudowie bliźniaczej. Układ pomieszczeń: parter na którym przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym z którego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasów o pow. 1200 mkw. Wrocław- leśnica Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem 4mn 83.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł56,20 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje/ po remoncie/balkon/ duża piwnica/ królewskie otoczenie/ dostępne od zaraz Jeśli czujesz, że w twoich żyłach płynie królewska krew wybierz Gniew - miejsce, w którym historia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł107,51 m² 8 352,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy dwóch sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²59,86 m² 2 694 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali położonych w bezpośrednim sąsiedztwie C.H. Karolinka. Oferujemy lokale o różnych metrażach, począwszy od 15m2 do 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

74,17 zł/m²120 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 120 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Lenartowicza, stare Miasto [na wyłączność] english description below - please do not.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę budowlano - usługową o powierzchni 800 m2. znajdujący się w Krasicach hm.Mstów przy ul.Strażackiej. Działka :.

Szczegóły ogłoszenia

69,66 zł/m²178 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*****na wynajem lokal 178m2 wysoki standard nowy budynek parter przy skm Michalin pod usługi księgowe biuro prawne notarialne od zaraz. Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni***** Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł88,40 m² 6 662,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Bukowe, ul. Fioletowa, 5 pokoi, IV piętro, balkon, mieszkanie przy Puszczy Bukowej, spółdzielczo-własnościowe. Tylko u Nas! 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,06 m² 11 447,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuje do sprzedaży nietuzinkowe dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,06 m2 z tarasem i zielonym ogrodem o powierzchni 80m2. Na pierwszym poziomie znajduje się centralna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49 m² 5 102 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla rodziny lub inwestora! Znajduje w świetnej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł80 m² 16 737,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie widokowe z balkonem, usytuowane na 7 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Francesco Nullo tuż przy Al Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł71 m² 10 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bez prowizji, bez pcc! Oferuję Państwu domy w zabudowie bliźniaczej położone na kameralnym osiedlu w Kobyłce w południowo-wschodniej części Kobyłki. Domy posiadają powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł60 m² 16 483,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż 60m2 , 3 pokoje Nowe budownictwo. Gotowy do wprowadzenia. Transakcja bez 2% pcc (sprzedaż na podstawie fv Vat). Lokalizacja mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł143 m² 167,83 zł/m²

 

Piętro:35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 143 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb rupniów o powierzchni 2000 m2. Działka kształtna o średnich wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł2 300 m² 26,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem halę magazynową o wys. 6.7m, o powierzchni 2300m2 oraz dodatkowo powierzchnie biurowe 150m2 w wysokim standardzie. Obiekt z 2022 roku posiada wszystkie media, 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 600 zł10 922 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjnie położona działka 5 min od S1! teren pod zabudowę magazynowo - produkcyjną oraz zabudowę usługową! - idealny pod budowę hali na własne potrzeby lub pod wynajem! - dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 624 m² 200,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1624 m , położona w miejscowości Jaktorów Kolonia (gmina Jaktorów, powiat grodziski), obręb 0011, numer ewidencyjny 244/20. Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy Czerwieńsk, przy głównej ulicy! Cena: 349 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 51 m + piwnica + ogródek Tylko 10 minut od Zielonej Góry! Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna i zadbana działka rekreacyjna z murowanym domkiem, położona w Kulowie na terenie rod Hutnik ul. Liliowa. Działka o powierzchni 5 arów, ogrodzona z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł182 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²

Wyjątkowa oferta tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 182 m , położony na zadbanej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 976.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł997 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Działka o numerze 83/15 , o powierzchni 997 m (0,0997 ha), położona w obrębie Unieszyno (gmina Cewice, woj.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szukasz przestronnego domu w Rzeszowie z dużym potencjałem inwestycyjnym lub mieszkaniowym? Ta nieruchomość przy ulicy Olszewskiego w Rzeszowie to propozycja, która może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł171,12 m² 4 026,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej miejscowości Ustrobna, zaledwie kilka minut od Krosna. Inwestycja obejmuje 4.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 304 m² 103,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Podhalu z własną linią brzegową Kupując działkę budowlaną na Podhalu, marzymy o spokojnej okolicy i góralskim klimacie. Parcela w Cichym znakomicie wpisuje.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

55,39 zł/m²48,39 m² 2 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Czynsz za lokale a poziomie -1: - 45,00 zł/m2/m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe => tylko cele magazynowe - 55,39 zł/m2/m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe =>.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy położony w miejscowości Dąbrówka, w pobliżu Różana. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce leśnej o powierzchni 1380 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,15 m² 5 802,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z pomieszczeniem użytkowym(dającym możliwość prowadzenia działalności gosp.) w centrum Brzegu! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,15.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł245 m² 26 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 943 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w Konstancinie-Jeziornie, przy ulicy Józefa Piłsudskiego, w samym centrum Uzdrowiska! Powierzchnia gruntu 1943 m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,30 m² 10 152,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowiona.