Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 300 zł332 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji Powierzchnia warsztatowa, produkcyjna 260m2 w Gdyni Redłowie. Lokal znajduje się w kompleksie biurowo magazynowym. Możliwość najmu również biura. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 500 zł13 205 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duży teren inwestycyjny 1,32 ha - piotrkowice, gm. Żabia wola. Usługi + zabudowa mieszkaniowa, przy głównej drodze asfaltowej. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 13 205.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł79,98 m² 3 876 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie Z garażem Oleśnica - 5 km od Chodzieży. Powiat chodzieski. woj. wielkopolskie prezentujemy na sprzedaż mieszkanie Z balkonem, położone na parterze niskiego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł61,30 m² 3 344,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,3 m położone w starszym, solidnym bloku w miejscowości Myszków , na ogrodzonym, wspólnym terenie zielonym. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 900 zł325,40 m² 8 143,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym. Oferta jest dostępna wyłącznie u nas! Oferuję na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł86,60 m² 8 487,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Dom z kominkiem w pierwszej linii lasu 30 km od Ursynowa, gmina Tarczyn Szukasz miejsca, w którym poranek zaczyna się od śpiewu ptaków, a nie szumu ulicy? Gdzie możesz stworzyć dom.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł71 m² 6 183,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Szukasz domu dla rodziny, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Kupujesz i mieszkasz. Posiadamy w sprzedaży uroczy dom, położony w miejscowości Cieciułów, gmina Rudniki, powiat Oleski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 599 000 zł299 m² 12 036,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferuję skrajny segment o metrażu 299 m2 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kosocicka 98. Segment / dom.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł3 220 m² 53,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w okolicy m. Rafałówka gm. Zabłudów. W ofercie działka Z warunkami zabudowy na kolejne działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²245 m² 13 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

35,09 zł/m²114 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta wynajmu lokalu przy al. Marcinkowskiego 1, prestiżowa lokalizacja w samym sercu Poznania, zaledwie 5 minut spacerem od Starego Rynku. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia: ok. 114 m ;.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł5 513 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zacisznie położone działki leśne o potencjale rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 280 m² 382,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.096635, 21.152088 Habdzin, gm. Konstancin-Jeziorna Numer ewidencyjny 66/1 Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł2 395 m² 2 150,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk Jasień | Kompleks 2395 m | Mieszkaniowo-Usługowa Zainwestuj w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Prezentujemy unikatowy kompleks trzech działek - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

821 590 zł74,90 m² 10 969,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek C lokal: C.1.5, loggia: 2,10 m, taras (na dachu) - 21,6o m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

508 762 zł40,06 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta mio casa! Odkryj idealne miejsce do życia na osiedlu Murapol Zen, położonym na malowniczych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo, w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł570,72 m² 7 884,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze inwestycyjnym - przestronna willa zlokalizowana na warszawskim Ursynowie, przy ul. Jeziorki, przystosowana do prowadzenia działalności noclegowej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Głubczycach przy ul. Krakowskiej Oferujemy funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł1 070 m² 7 943,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:34 700 m²

Rezydencja w Stylu Hiszpańskim - Luksus i Spokój pod Zieloną Górą. Unikatowa nieruchomość o powierzchni 34 700 m w malowniczej okolicy, 10 km od centrum Zielonej Góry. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł1 216 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż na granicy Bielska-Białej i Jaworza. Atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę domu w malowniczej okolicy. Oferowana działka o powierzchni 1216.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m - Kasprowicza, raków. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone w dzielnicy Raków , przy ul. Kasprowicza. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

39,43 zł/m²58,33 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu? Chcesz otworzyć własną działalność? A może chcesz zainwestować w lokal, który będziesz wynajmował? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje!.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł69,30 m² 108,23 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Widoki Mokotów | Nowoczesny Design przy Parku Morskie Oko | Budynek z sauną, concierge, siłownią czy pokojem na przyjęcia / Apartamentowiec Widoki Mokotów przy ul. Puławskiej 77.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Dobiesz,mazowieckie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż | segment skrajny | 75m2 | 699 000 zł | Dobiesz gmina Góra Kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł230 m² 3 995,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom w spokojnej okolicy o pow. użytkowej ok. 230 m 2. Parter : przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł166,30 m² 3 217,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie w Cisze k. Chodzieży spokój i cisza, bliskość natury, czyste powietrze, duża działka, po częściowym remoncie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Bytom, ul. Francuska (miechowice) Powierzchnia: 51 m + piwnica 3,04 m (łącznie 54,04 m wg kw) Cena dla zdecydowanego klienta: 219 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

565 823 zł77,51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Przy Młynie | Wołów Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,51 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

39,46 zł/m²73,50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy nadający się praktycznie pod każdego rodzaju biznes wymagający pomieszczeń dla pracowników lub miejsca do spotkań z klientami. Idealna lokalizacja na siedzibę Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Perła Śródmieście przy ulicy Tuwima 32. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone na 5 piętrze. Całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²21 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ruda Śląska - ul. Niedurnego Lokal usługowo-handlowy 21 m na wynajem Do wynajęcia oferujemy lokal usługowo-handlowy o powierzchni 21 m , położony na parterze kamienicy przy głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 022,37 m² 1 956,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 858 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Nieruchomości z dużym potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie świeckim , gminie Dragacz.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł425 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do wynajmu parterowy lokal handlowo-usługowy z halą magazynową o powierzchni użytkowej ok. 425 m 2 usytuowany na działce ok.7200m 2 w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 961 zł54,35 m² 7 358,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 54,35 mieszczący się na 3 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł55,05 m² 8 537,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Cedry Wielkie, ul. Leśna Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na II piętrze zadbanego budynku z 1992 roku w miejscowości Cedry.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy Bielany, chomiczówka Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 40 m , usytuowany w budynku z 2016 roku przy ul. Rodziny Połanieckich 33 na warszawskich Bielanach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł380 m² 3 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje do sprzedania bardzo ładny, duży dom jednorodzinny o powierzchni 380 m2.z wieloma możliwościami. Nieruchomość położona jest w bardzo cichym.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł45,82 m² 10 366,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82m2 w Gdyni Chylonii przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł581,70 m² 4 297,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: nowy Tomyśl, ul. Koszykowa/wiklinowa Działka:powierzchnia 1184 m (u.w.) Dojazd: utwardzony z dwóch stron (ul. Koszykowa i Wiklinowa) Ogrodzenie: murowane, 3 duże bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł148 m² 5 263,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 509 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - kilka możliwości skonfigurowania nieruchomości; - położenie bezpośrednio przy drodze asfaltowej; - dostępność wszystkich mediów. Przekazanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł35,30 m² 70,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 35,3 m2, położone e centrum miasta przy samym Rynku. Lokalizacja gwarantuje bliską komunikację miejską jak również rozrywkę dla.