Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46,43 zł/m²14 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum Zielonej Góry idealny na biuro lub usługi Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Zielonej Góry przy ul. Sikorskiego, skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²41,52 m² 1 453 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Adres: ul. K.K. Wielkiego 58a, olkusz Powierzchnia najmu: 41,52 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 5192 o pow. 1 410 m2 Cena: 35 zł/m2 + vat (do negocjacji) Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Bardzo ładna działka na której można zbudować jedno lub dwu-lokalowy dom. Budynki istniejące pozwolą zarówno na zmagazynowanie materiałów budowlanych jak również na chwilowe zamieszkanie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

129 999 zł31,60 m² 4 113,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie. Ruda śląska godula Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży przestronne 1 pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Goduli (ul. Modrzejewskiej). Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Markajmy

Markajmy,warmińsko-mazurskie

1 700 000 zł330 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Atrakcyjny dom o powierzchni mieszkalnej 160 m2 i całkowitej 330 m2 znajduje się w miejscowości Markajmy, 3 km od Lidzbarka Warmińskiego. Zbudowany 15 lat temu, z użyciem najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41 806 m² 9,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki mogą być twoje za 5985 zł miesięcznie! sprzedaż na raty bez banku! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Działki rolne O łącznej pow. 4,1806.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 700 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Książnice, gmina Gdów, powiat wielicki. Powierzchnia działki 0,5700 ha (5.700m2), działka o kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 746 000 zł74 m² 23 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament położony w kameralnej, zielonej części Wrzeszcza. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko metrażu, ale jakości życia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł30,74 m² 35 783,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - al. Jana Pawła II, wola - Pasaż Muranów Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30,74 m , położony w sercu warszawskiej Woli, przy al. Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

20,89 zł/m²383 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przystosowany pod klub w Ełku ul. Toruńska 10. Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 383 m , zlokalizowany na I piętrze budynku handlowo-usługowego przy ul. Toruńskiej 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł1 456 m² 960,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: atrakcyjnie zlokalizowana działka w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Czaplewskiej. Dojazd z płyt betonowych yomb. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu ma.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,50 m² 19 015,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 364 m² 69,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Bukowina Osiedle, gm. Raba Wyżna składająca się z 2 działek działka nr ew. 5277 o pow. 831 m2 o wymiarach: szer. 16 m i dł. 70m.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,84 m² 41,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,84m2 , na Osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Starogard Gdański przy ulicy Górnej. Dom nadaje się do zamieszkania dla rodziny jak i dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

9 980 zł121,30 m² 82,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w zabytkowej kamienicy - Dolny Sopot, 400 m od plażydo wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 121 m2, położony na pierwszym piętrze kameralnej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,49 m² 8 331,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pięknie utrzymane mieszkanie na Osiedlu Dolinki zamieszkaj od razu! Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 45,49 m , położonego na X piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 373 300 zł92,23 m² 25 732,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament od ulicy chmielnej na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

91 620 zł1 018 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga, dwie działki już sprzedane. Wybieraj i kupuj - zapraszamy. Poszukujesz jednej, dwóch lub .KILKU działek w Radomyślu Wielkim, o ustawnych wymiarach, w rozsądnej CENIE, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,15 m² 12 951,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko tu zasługujesz na ten komfort i poczucie bezpieczeństwa 2 pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem 8m2 w budynku bez barier z systemem przywoławczym w mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł49,30 m² 10 851,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m , zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Stojałowskiego w Krakowie, na osiedlu Kurdwanów. To.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 000 zł1 350 m² 25 925,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

Dostępna wyłącznie u nas unikatowa rezydencja willowa o charakterze biznesowym na Wrocławskim Zalesiu. Szukasz wyjątkowej nieruchomości o światowym standardzie, idealnej pod luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²108 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 108 m2 zlokalizowany na parterze w kamienicy przy ul. Świętoduskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: sala główna (65 m2), magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł137,80 m² 3 330,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Kwidzyna. To.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł52,97 m² 7 721,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110. Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł843 m² 335,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 843 m2 położona w bardzo atrakcyjnym miejscu w miejscowości Przemiłów Gmina Sobótka. Nieruchomość zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 100 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 arów, położona w miejscowości Zgłobień, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 313 m² 380,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę w Osielsku / Myślęcinku położoną w topowej lokalizacji przy ulicy Dziewanny. Grunt mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 900 m² 122,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

___ceny do negocjacji___ Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Raciborzu dzielnica Miedonia, województwo Śląskie o całkowitej pow. 4900m2. Wymiary podane na mapie, dojazd drogą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł44,20 m² 12 895,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowodwory I Ciche I Jasne I Wysokie - 2,70m I Duża loggia I opis nieruchomości: ustawne, jasne i ciche mieszkanie w zadbanym budynku z 2001 roku usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 996 m² 383,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej usługowej przy ul. Sportowej w Cedrach Wielkich. nr działki: 57/1 Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 2966m w Cedrach.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł98 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 4pokojowe z kominkiem w Kwidzynie Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 98m gotowe do zamieszkania. Wykończone jest w wysokim standardzie nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 500 zł35 m² 29 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł89,85 m² 11 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment z garażem w stanie deweloperskim o powierzchni 89,85 m2, położony w spokojnej okolicy Grodziska Maz. Inwestycja to kameralne przedsięwzięcie deweloperskie. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta na wyłączność. NA sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej, położony w cichej, zielonej części dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość o powierzchni ok. 360 m (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

63,16 zł/m²76 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy 76 m parter z witryną | ul. Jurowiecka , Białystok Na wynajem nowoczesny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 76 m , położony na parterze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 952 zł65,63 m² 9 050,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, bez prowizji! to doskonała oferta zakupu mieszkania na nowo budowanym osiedlu Corso przy ul. Kasprzaka w łodzi. Na terenach pofabrycznych powstaje nowoczesna , doskonale zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 681 zł57,70 m² 13 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe