Nieruchomości
238 336 ogłoszeń
Od najnowszych
2 000 zł50 m² 40 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
515 000 zł1 200 m² 429,17 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa
Kielce,świętokrzyskie
397 500 zł50 m² 7 950 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Windyki
Windyki,mazowieckie
92 500 zł1 106 m² 83,63 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak
Poznań,wielkopolskie
419 000 zł30 m² 13 966,67 zł/m²
1 300 zł19 m² 68,42 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Grójecka
Warszawa,mazowieckie
985 000 zł50,60 m² 19 466,40 zł/m²
Działka Sobolewo
Sobolewo,podlaskie
3 561 840 zł19 788 m² 180 zł/m²
5 514 600 zł27 573 m² 200 zł/m²
126 360 zł1 053 m² 120 zł/m²
Działka rolna uzbrojona Rewal
Rewal,zachodniopomorskie
650 000 zł2 040 m² 319 zł/m²
Apartament 2-pokojowy Rewal
Rewal,zachodniopomorskie
871 995 zł37,51 m² 18 900 zł/m²
Biuro umeblowane Świniarsko
Świniarsko,małopolskie
1 100 000 zł570 m² 1 929,82 zł/m²
Rynek pierwotny
429 000 zł38 m² 11 289,47 zł/m²
Dom z garażem, ul. Władysława IV
Rzeszów,podkarpackie
1 170 000 zł170 m² 68,82 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Ślizów
Ślizów,dolnośląskie
95 970 zł1 371 m² 70 zł/m²
Działka budowlana, ul. Polna
Cewlino,zachodniopomorskie
149 000 zł900 m² 165,56 zł/m²
Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kamieniec
Kamieniec,zachodniopomorskie
646 200 zł3 231 m² 200 zł/m²
1 250 000 zł185,10 m² 6 753,11 zł/m²
1 300 000 zł1 565 m² 830,67 zł/m²
566 000 zł34,87 m² 16 231,72 zł/m²
Działka budowlana
Kobylnica,wielkopolskie
731 850 zł2 091 m² 350 zł/m²
249 999 zł67 m² 3 731,33 zł/m²
Działka Wola Zabierzowska
Wola Zabierzowska,małopolskie
155 000 zł3 900 m² 39,74 zł/m²
200 000 zł909 m² 220,02 zł/m²
Dom z tarasem Daleszyce
Daleszyce,świętokrzyskie
749 000 zł115 m² 6 513,04 zł/m²
Działka inwestycyjna uzbrojona Dzikowo
Dzikowo,zachodniopomorskie
340 000 zł5 400 m² 62,96 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Słubice
Słubice,mazowieckie
99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²
Apartament 2-pokojowy Głogów
Głogów,dolnośląskie
2 400 zł34,88 m² 68,81 zł/m²
345 000 zł36,70 m² 9 400,54 zł/m²
950 000 zł5 350 m² 177,57 zł/m²
Lokal użytkowy Libiąż
Libiąż,małopolskie
1 000 000 zł336 m² 2 976,19 zł/m²
69 000 zł2 300 m² 30 zł/m²