Nieruchomości

238 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

2 510 825 zł209,41 m² 11 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 209,41 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 700 m² 33,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 78/1 oraz 78/2, położone w malowniczej miejscowości Uniemino, w gminie Borne Sulinowo. To miejsce, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł5 500 m² 22,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pogwizdów - do sprzedaży widokowa działka budowlano-rolna o pow.55 arów położona przy drodze gminnej. Wymiary: 28m szerokości x 190m długości, kształt trapezu, nachylona na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o powierzchni 600 m mieszczący się w Baczynie, pow. gorzowski, woj. lubuskie. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł7 394 m² 243,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biery-działka budowlana-inwestycyjna okolice centrum Proponuję do sprzedaży duży grunt inwestycyjny o powierzchni 7394 mkw.Spokojna i cicha okolica, w sąsiedztwie luźna zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

349 600 zł3 496 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową. Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

75,03 zł/m²33,32 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal w ścisłym centrum Białegostoku. Nieruchomość położona na parterze w kamienicy przy ul. Białówny 2. Przeznaczenie: magazynek lub jako lokum dla studenta do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł9 400 m² 26,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 0,94 ha, położona w miejscowości Sławęcin. Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28. Obecnie gmina Skołyszyn nie posiada mpzp, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 072 000 zł77,96 m² 13 750,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 - pokojowe mieszkanie z balkonem/loggią | 77,96 m | Miasto Polskich Mistrzów Olimpijskich | Mysiadło | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77,96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 110 000 zł68 797 m² 74,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Granicznej o łącznej powierzchni 68797 m , w skład których wchodzą działki 1742, 1233/13, zapisane w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 592 m² 119,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr83 3592 m , z unikalną częścią budowlaną mn21 (ok. 521 m ) Jedna działka dwa światy: budowlany mn21 + zielona strefa krajobrazowa. Działka nr 83, o powierzchni ok. 3592.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na biuro lub usługi o pow. 35 m2 , położony na I piętrze w budynku biurowego obok Sądu przy ul. Mieszka I. Okazyjna cena! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł210 m² 6 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom 5 pokoi / działka 763 m2/ sauna dom: na sprzedaż jasny, bardzo słoneczny dom wolnostojący, doskonały do zamieszkania z rodziną! Nieruchomość pięknie położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 095 m² 2 648,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:532 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości znajdującej się w samym centrum Chorzowa na ul. Wolności Kamienica o łącznej powierzchni 1095 m2 co.

Szczegóły ogłoszenia

502 200 zł41,85 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 41,85m2, lublin, sławin Lokal typu "open space" - aranżacja według potrzeb najemcy, stan deweloperski - termin realizacji IV kwartał 2026r. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Oszczędzasz blisko 12 tys zł Następny Bliźniak na Brzozowej Ulica Brzozowa dzielnica Owczarki. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 150 m2

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł125 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży czterech domów w zabudowie bliźniaczej znajdujących się osiedlu Rybitwy. Domy położone są na 3-arowych działkach. Wszystkie mają taki.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²236 m² 12 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o łącznej powierzchni 236m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

33 060 zł1 140 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala/magazyn do wynajęcia w lokalizacji Lesznowola ok.1 km od węzła Lesznowola. Powierzchnia 1140 m2, wysokość w kalenicy 14 m hala nie jest wyposażona w regały wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł47,59 m² 17 839,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku zlokalizowanym w Krakowie - Prądnik Biały - Żabiniec. Lokal jednopoziomowy o pow. 47,59m2, usytuowany na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 080 zł36 m² 8 446,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane w Busku Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 000 zł47,75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Proponujemy Państwu do sprzedaży nowe, niskoczynszowe mieszkania z balkonem, w budynku wielorodzinnym, z windą i garażami.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł102,09 m² 41 140,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament z przepięknym widokiem na Motławę Atuty: przepiękny widok na Motławę oraz panoramę Śródmieścia Gdańska Doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury Bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

2 727 zł26,31 m² 103,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji, możliwość umeblowania Spacer 3D Oferujemy na wynajem jednopokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł59,40 m² 4 326,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa niższa cena.Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe trzypokojowe mieszkanie położone w miejscowości Piastowo w gminie Strzelce Krajeńskie, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 452 zł35,08 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży dewelopera Tel:   E-mail:   Dwa pokoje z balkonem | Nowe osiedle | Jemiołuszki | Węglin Mieszkanie M35, piętro trzecie, klatka II Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 140 m , położony w cichej, zielonej części Leska. Nieruchomość znajduje się na 5-arowej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

108 000 zł4 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 4 000 m - idealne rozwiązanie dla firm poszukujących dużej przestrzeni do rozwoju działalności. Posadzka bezpyłowa, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł266,50 m² 1 181,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Nowa niższa cena! wyłączność. Idealne miejsce do prowadzenie działalności gospodarczej. Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowo-usługowym, dwukondygnacyjnym w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 440 zł56,80 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 56,80 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Pieniężno,warmińsko-mazurskie

290 000 zł4 090 m² 70,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-usługowa o powierzchni 0,409 ha, zlokalizowana w Pieniężnie (woj. warmińsko-mazurskie), przy ul. Kościuszki 12. Lokalizacja - działka.

Szczegóły ogłoszenia

39,39 zł/m²33 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na wynajem kompaktowy i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany w dobrze skomunikowanej dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Tylko U nas! Przestronny dom z potencjałem - Radłów, 160 m na dużej działce 11,72 ar Na sprzedaż oferujemy dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 160 m , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

105,99 zł/m²217 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: do wynajęcia reprezentacyjny lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 217 m położony przy ul. Rydlówka w Krakowie, w nowoczesnym, 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 229 m² 283,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - atrakcyjna działka w malowniczej miejscowości Skoki, idealna dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnym otoczeniu. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

115 000 zł9 700 m² 11,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna, składająca się z 5 położonych obok siebie działek, o łącznej pow. 9700 m2 położona nad jeziorem Miedwie w okolicach Kunowa i Skalina. Przybliżone wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²177 m² 7 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 177 m idealny pod gabinety lekarskie / stomatologię ul. Reja Do wynajęcia przestronny, w pełni przystosowany lokal użytkowy o powierzchni 177 m , położony na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy do wynajęcia Suchy Las, ul. Powstańców Wlkp. 91 Powierzchnia: 143 m2 | Przeznaczenie: biuro / działalność usługowa / gabinet/ edukacja Cena najmu: 36zł/mies. + opłata.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 856 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 6856 m2 położony w Będziemyślu powiat ropczycko-sędziszowski. Położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej z lekkim nachyleniem, skąd widoczna jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Jednorodzinny dom po remoncie na osiedlu Bogumiła w Kole to propozycja dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i dobrą komunikację. Jeśli zależy Ci na miejscu, gdzie możesz odpocząć po.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł320 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:232 m²

Budynek usługowo - biurowy W całości wynajęty kupując nieruchomość, nabywasz gotową inwestycję generującą stały dochód Z najmu (M.IN. Żabka, biura oraz powierzchnia magazynowa).