Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu bliźniaka o powierzchni całkowitej 150 mkw., z przestronnym ogródkiem, położonego w dzielnicy Wawer. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł140 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   ! Drzwi otwarte 13 maja w godzinach 15:00 - 18:00! Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 979 zł46,77 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,77 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Funkcjonalny rozkład i świetne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 000 zł54,84 m² 18 563,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w uzdrowisku Dąbki, tuż przy plaży. Dąbki to niewielka miejscowość wypoczynkowa koło Darłówka. Niezwykła bo bez wielkich hoteli, z czystymi szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 731 210 zł88,78 m² 19 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 88,78 m , zlokalizowany w inwestycji Avenir przy ul. Wschodu Słońca 6, w dzielnicy Włochy w Warszawie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł3 490 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malinowice, gmina Psary, na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3490m2. Wymiary: od ulicy 16,4m, długość 180m, na końcu rozszerza się do 22m. Media: woda jest po stronie działki, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł698,20 m² 9 166,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

NA sprzedaż willa W stylu zakopiańskim, położona W malowniczej lokalizacji, nad potokiem młyniska, zaledwie 15 minut od krupówek! Widok na Giewont | Granica Tatrzańskiego Parku Narodowego |.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gołębiewie, gmina Trąbki Wielkie. Wspaniałe miejsce na wymarzony dom za miastem, jednocześnie blisko aglomeracji trójmiejskiej. Działka niezabudowana posiadająca pośredni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł60 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nieruchomość znajduje się w kompleksie Sun Towers, są to budynki o podwyższonym standardzie w bardzo dobrej lokalizacji w Świnoujściu. Obiekt charakteryzuje się pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł11 600 m² 25,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Siedlisko z dużą działką i potencjałem - Jania Góra (gmina Świekatowo) Na sprzedaż nieruchomość siedliskowa położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Jania Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł654 m² 2 750,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony w miejscowości Kopce (gm. Huszlew, pow. łosicki). Ta nieruchomosć to nie tylko budynek, to idealna propozycja dla firm transportowych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł152,01 m² 8 677,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Niedalino koło koszalina! Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem - niedalino 15 minut do koszalina! Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości - dostępną wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 393 zł55,86 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ludowa park - etap II - M05 ludowa park - doskonała lokalizacja - blisko centrum, miejsc rekreacyjnych i zielonych. Ludowa Park to nowoczesna inwestycja deweloperska, gdzie kameralność, elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł10 900 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem cisza, przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-rolna o powierzchni 1,09 ha, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

451 200 zł1 128 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11,28 ar z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie! Budynek z 2006r. Oferowane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, oraz miejscem parkingowym na poziomie -1 - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

32,12 zł/m²450 m² 14 455 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do dyspozycji jest: - powierzchnia ponad 400m2, - dwa poziomy, - dwa wejścia - elektryczność trójfazowa - wejście z ulicy - parking na 20 aut w lokalizacji najlepszej w Łomży! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 354 880 zł1 856 m² 730 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży nieruchomość pod działalność 1p/u składającej się z działki działki o pow. 1856m2 Uzbrojenie (woda, prąd już na działce). Kanalizacja,gaz w ulicy. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 475 m² 122,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Zawadzie Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1475 m2 położoną w Wodzisławiu Śl. (obręb Zawada). Działka zgodnie z mpzp leży w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł109 m² 12 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę domu zlokalizowaną w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom w stanie deweloperskim. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł60 m² 816,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Suwałki, ulica Kościuszki 10, śródmieście; na sprzedaż udział 1/32 części W nieruchomości zabudowanej położonej w Śródmieściu Suwałk przy ul. Kościuszki. Nieruchomość ta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,80 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Mickiewicza Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł65,97 m² 6 290,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 66m, w pożądanym rozkładzie pomieszczeń, na osiedlu Michałów. Dwustronne, z dużym balkonem w pokoju dziennym. Osobna widna kuchnia, oddzielnie łazienka i wc. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł1 950 m² 2 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:604 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Kamienica zlokalizowana w śródmieściu w Bydgoszczy, w zwartej zabudowie ulic Sienkiewicza i Chrobrego. Wybudowana w latach 1891-1892 według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł39,17 m² 5 616,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. > układ pomieszczeń obejmuje: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 50 m w apartamentowcu. Lokal znajduje się w uroczym osiedlu w stylu japońskim; sakura. Znajdziesz tu 2 pokoje, które są umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł24 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-05-25! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Nyska 28 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł179 m² 4 106,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy z funkcją mieszkalną o łącznej powierzchni 152,32 m , zlokalizowany w miejscowości Wanaty. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 323 zł168,83 m² 7 399,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom parterowy zlokalizowany w spokojnej okolicy, zaledwie 15 km od Lublina! Dom ma czytelny podział na dwie strefy: dzienną (wspólną) przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 454 m² 143,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej malowniczych części miejscowości Grzmiąca, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł80 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 954 m²

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem łączna powierzchnia 59,54 arów! Dom, budynek gospodarczy i zielona okolica! Cena: 140 000 zł Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł1 025 m² 141,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpłatnie pośredniczę w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i uzyskania informacji na temat możliwości finansowania. Na sprzedaż oferuję uzbrojone.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-handlowy 41,95 m po remoncie, bezczynszowy, w sercu nowego osiedla Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 41,95 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, kompleks działek o powierzchni od 1200m 2 do 1819m2 położony w miejscowości Paprotki - wsi w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Miłki. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł704 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 704 m2, położona w Mostach, ul. Jarzębinowa Mosty oferują mieszkańcom dostęp do licznych atrakcji przyrodniczych, takich jak Mechelińskie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,18 m² 11 636,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania w prestiżowej i zielonej okolicy, które urządzisz po swojemu? Ta oferta w Konstancinie-Jeziornie łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem aranżacyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

102,15 zł/m²93 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy 93 m.kw. w Centrum Warszawy. Lokalizacja Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy (koło Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł56 m² 3 732,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 999 zł131,75 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Garlicy Murowanej Twój Azyl Blisko Krakowa! Garlica Murowana cicha, zielona okolica na północ od Krakowa Przedostatnia linia zabudowy z pięknym widokiem na okolice.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł50,93 m² 12 919,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m , usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na.