Nieruchomości

238 335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

635 000 zł53,02 m² 11 976,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nieruchomość położona po wschodniej stronie Pruszcza Gdańskiego. Przy bloku przystanek komunikacji miejskiej ( autobusy 107 bezpłatny dla mieszkańców, 200 i 207) Do dworca pkp 25 minut na pieszo,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł54 m² 8 425,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:748 m²

Na sprzedaż dom bliźniak - Marzęcino Oferujemy do sprzedaży przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 54 m , położony na dużej, płaskiej działce o powierzchni 748.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł9 600 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 9600 m2 położoną w miejscowości Walim, pow. wałbrzyski. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. . Udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł42 214 m² 149,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| lokalizacja: częstochowa ul.Żyzna, działka w drugiej linii zabudowy z własnym wjazdem, kształt nieregularny Dane powierzchniowe: pow.4,2214ha ( dwie działki ewidencyjne), grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 045 zł40,21 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,21 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 928 zł80,97 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji i podatku pcc Renomowane biuro kurpiel nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. Cicha i zielona okolica, mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł2 498 m² 299,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka blisko jeziora Tuchomskiego! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Warzenko. Położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²236,70 m² 12 308 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Chodźki 10 to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Lublina, oferujący atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Budynek składa się z 7 pięter. Typowe piętro ma.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł92 m² 2 923,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą położoną w Dębinie. Jest to miejscowość położona w gm. Stare Czarnowo (strefa nadgraniczna) w okolicy jeziora: żelewko (1,7km).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kowal

Kowal,kujawsko-pomorskie

110 000 zł5 531 m² 19,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Nakonowie! Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 5531 m 2 , z możliwością zabudowy jednorodzinnej, klasoużytek rvi, usytuowana w województwie kujawsko.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się przy ul. Wiejskiej w Białymstoku, to przestronne lokum o powierzchni 100 m , usytuowane na 1. piętrze. Wnętrze charakteryzuje się tradycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

220 780 zł665 m² 332 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Górki k. Opola, 660 m Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 660 m , położoną w miejscowości Górki koło Opola.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł16 752 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż niezwykłej działki o powierzchni 16 752 m , położonej w urokliwej wiosce Wierzbowo w województwie Warmińsko-Mazurskim, w powiecie mrągowskim. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 639 900 zł147 m² 11 155,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny w pełni energooszczędny dom wolnostojący w stanie deweloperskim w standardzie premium. Lokalizacja: trąbki Wielkie to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 293 m² 334,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o dużej, pięknie położonej działce z niezakłóconym widokiem na starodrzew Kampinoskiego Parku Narodowego, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym dojeździe do Warszawy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. 3 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

38 zł/m²20,12 m² 765 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 20,12 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

54,17 zł/m²48 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Certus przedstawia lokal użytkowy w Rzeszowie o powierzchni 48m2, lokal składa się z 3 pokoi. Parter, budynek biurowy. Dostępny parking. Łatwy dojazd śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

3 695 000 zł250 m² 14 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny funkcjonujący pensjonat w Pobierowie świetna lokalizacja blisko ok 100m do plaży, jest to l linia brzegowa, nieruchomość mieści się w zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 592 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka na obrzeżach Sochaczewa - pod budownictwo mieszkaniowe - z możliwością usług. Niezabudowana, częściowo zadrzewiona. Dobry dojazd drogą asfaltową. Cena do lekkiej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł60 m² 12 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje | 60 m | balkon | Ursynów Stokłosy | działający wynajem Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3/3 pięter. Lokal z niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 722 zł58,97 m² 10 950,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz komfortowego i przestronnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny, to osiedle jest właśnie dla Ciebie. Postaw na nowoczesność i kameralność w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia działający odrębny, lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy głównej ulicy, w sąsiedztwie licznych punktów usługowych - w tym lokali gastronomicznych, sklepów, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52,34 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, zadbane 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone na parterze, z tarasem. Blok z windą, w bardzo dobrym stanie, usytuowany na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 374 zł60,55 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycją realizowaną w północnej części Rzeszowa. Sprawdzony Deweloper Marland, któremu zaufały już dziesiątki klientów.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 900 m² 22,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 4900 m | Końcowizna, gm. Suraż | Blisko Białegostoku | Warunki zabudowy | Dostęp do rzeki Narew Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4900 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł87,72 m² 25 079,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

NA sprzedaż Przestronny Apartament w modernistycznym Domu Oficerskim fkw na rogu Al. Niepodległości 245 i Koszykowej 79a. Apartament o powierzchni 87,72 m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł88,10 m² 24 063,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty: wysoki standardblisko plażydoskonała komunikacjaopis salon z aneksem kuchennym2 sypialnie2 łazienkipralniaprzedpokójeleganckie i spójne wnętrze zostało funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 585 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 15,85 ar położona w miejscowości Wilczyska w gminie Bobowa. Działka o lekkim nachyleniu w kształcie prostokąta o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 664 m² 1 773 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gratka dla Inwestora! polecam gorąco! Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - budynek 1664m2, działka 927m2. Ul. Mireckiego Piotrków Trybunalski, obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy. Funkcjonujący.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł46 m² 21 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł196 m² 7 091,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 935 m²

Dom otoczony naturą -duże przeszklenia z widokiem na ogród i słoneczny taras -twoje miejsce relaksu! Lokalizacja domu zapewnia szybki dojazd do Wrocławia , jednocześnie oferując życie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom#bemowo# Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu około 350m2 powierzchni użytkowej. Dom ten to idealne połączenie ciszy, zieleni oraz wygody wynikającej z doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

59 000 zł2 600 m² 22,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala - magazyn - produkcja! 2600 M ! Idealna na hurtownię , magazyn, produkcję. Hala doskonale doświetlona (światło dzienne-świetliki). Ogrzewana, posadzka niepyląca. Wybudowana w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł34,48 m² 8 410,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gościnie - tylko 14 km od Kołobrzegu Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 34,48 m2, położone na 2. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 712 zł60,97 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł12 129 m² 99,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne w strefie nadmorskiej. Oferujemy do sprzedaży dwie działki inwestycyjne położone przy granicy Słowińskiego Parku Narodowego we wsi Smołdziński Las. Teren ten rozwija się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecam na sprzedaż halę produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalno-biurowym, położoną w bliskiej odległości od centrum Legnicy. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł158,34 m² 5 677,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować pakiet dwóch mieszkań położonych w ścisłym centrum Krynica-Zdrój, tuż przy słynnym deptaku, na skraju Parku Zdrojowego i w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

15 875 000 zł12 700 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Ożarowie Mazowieckim o powierzchni 1,27 ha świetne parametry zabudowy Jednorodzinna Bliźniacza Wielolokalowa Wbudowane usługi.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 018 m² 93,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Dalny Las, blisko jeziora Serwy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

31,67 zł/m²30 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia Częstochowa Warszawska 7 Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Warszawskiej 7. Powierzchnia lokalu około 30 m 2 , wejście.