Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

28 000 zł1 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-o powierzchni około 1400m2 - Lublin. Budynek wolno-stojący. Hala ogrzewana, piec na olej opałowy. W budynku znajduję się cześć produkcyjna, biurowa, socjalna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,50 m² 11 574,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pok., Tereny zielone, jezioro Strzeszyn, ul. Tadeusza Mikke 16 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

590 000 zł36 600 m² 16,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W otoczeniu lasu W pobliżu rzeki noteć niezwykła lokalizacja W olimpinie łączna powierzchnia 36.600 MKW OPIS OFERTY: Przepięknie położona działka w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

217 770 zł3 111 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy W centrum szprotawy ul. 3-go maja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Szprotawie, przy ul. 3-go Maja, w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27,19 m² 6 951,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Piła - Zamość ul. Witosa Na sprzedaż kawalerka o pow. 27,19m2 położona w kamienicy w bardzo lubianej dzielnicy miasta Mieszkanie znajduje się na parterze Wysokość pomieszczeń 3,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 066 m² 149,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia dużą, atrakcyjnie położoną, jedną z ostatnich działek zlokalizowaną w spokojnej części Karczowa gm. Dąbrowa nieopodal Opola. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł578,58 m² 6 567,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż- złotów budynek warsztatowo-mieszkalny oraz budynek magazynowy W obiekcie funkcjonuje świetnie prosperujący zakład wymiany opon/ warsztat samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym - Krapkowice Powierzchnia domu: ok. 240 m Powierzchnia działki: 700 m Lokalizacja: krapkowice, ul. Prudnicka Atuty nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,74 m² 54,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe Z dużym, słonecznym tarasem położone W słupsku przy ul. Zamiejskiej O powierzchni 64,74 m2! dostępne od zaraz! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 zł2 700 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dwikozach przy ul. Kolejowej. Do wynajęcia plac utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł1 012 m² 200,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł20 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalety W pobliżu Pałacu w Kozłówce. Jedna z największych działek w rejonie. Możliwość wydzielenia działek o pow. 3 000 mkw i 1 ha Cena do rozsądnych negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł106,12 m² 6 784,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyny Taki w spokojnej okolicy. Szczytno. Ostatnie mieszkanie w szeregowcu z widokiem na jezioro. Bardzo dobrze zlokalizowany i z dużym potencjałem dla przyszłych właścicieli. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38 m przy ul. Wioślarskiej. Nieruchomość z 2025 roku, nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Polne,zachodniopomorskie

980 000 zł250 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 478 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięknego domu położonego w malowniczej wsi Polne, w gminie Barwice w sercu województwa zachodniopomorskiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 584 000 zł7 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niezwykle atrakcyjna działka w Zawadzie z pięknymi widokami na Dębicę i okolice. Działka położona jest na wzgórzu, z którego roztacza się malowniczy widok na okolicę. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł55,26 m² 26 330,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Żyj W harmonii - apartament W soho - warszawska praga - nowe centrum życia soho by Yareal, to inwestycja i jej poszczególne etapy budowane zgodnie z ideą 15-Minute City, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 600 m² 32,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Linie. Nieruchomość ma 4600m2 i prowadzi do niej utwardzona droga dojazdowa. Przy działce prąd. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł59,60 m² 7 298,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesne i Komfortowe Mieszkanie w Tuchomiu - Twoja Oaza.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł2 840 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy i projektem domu (w cenie) - Poręba, dziechciarze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2840 m2, położona w miejscowości Poręba (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dziwiszów,dolnośląskie

890 000 zł548 m² 1 624,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nieruchomości Dudek prezentują duży dom z potencjałem, pod działalność gospodarczą, 5 km od Jeleniej Góry. Dom składa się z: - warsztatu: 3 pomieszczenia warsztatowe oraz zaplecze socjalne, -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Centrum Jeleniej Góry (przy ul. Wojska Polskiego). Lokal znajduje się na 3 i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca przy ul. Słonecznej. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł187 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 892 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom o powierzchni 200 m2 do kapitalnego remontu z dużą działką 7892 m2. Woda i prąd podłączone do instalacji w domu. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 56 m 2 - salon, - 3 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł32,07 m² 28 500,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bliska wola Lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na bliskiej Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. z panoramą Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł90 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję do sprzedaży działki rolne w wypisie z rejestru gruntów klasyfikacja: -grunt rolny -pastwiska trwałe Można kupić wybrane działki Na jednej z działek znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 428 195 zł85,41 m² 16 721,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł65,25 m² 13 563,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie dla konesera na Sępolnie. Idealne dla rodziny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna. W otoczeniu dużo zieleni. Osiedle z lat 30-tych ubiegłego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł41,70 m² 8 393,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Przedstawiamy komfortową i przestronną kawalerkę na osiedlu Zastalowskim! Idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i dogodną lokalizację. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

100 254 zł1 078 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki budowalne w miejscowości Grabowo: - 13/100 o powierzchni 1192 m2, - 13/101 o powierzchni 1122 m2, - 13/102 o powierzchni 1121 m2, - 13/103.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł248 m² 9 879,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferta inwestycyjna budynek usługowo-mieszkalny wieloletnia umowa najmu pomieszczenia usługowego ze znaną siecią sklepów cena: 2 450 000 zł powierzchnia budynku: 248 m2 powierzchnia działki: 545 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł58 800 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne, położone obok siebie, o łącznej powierzchni 5,88ha, znajdujące się w miejscowości Smogorzewo Pańskie (gm. Winnica, powiat pułtuski). Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²11 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym Virgo zlokalizowanym w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru Kościuszki oraz Mola Południowego. W otoczeniu naszego.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł30,48 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w redzie przy ulicy Puckiej. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowana okolica, w bardzo bliskim sąsiedztwie Lidla, nowo powstałej Galerii oraz tuż przy Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

92 500 zł18 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości oferują pięknie położoną działkę o powierzchni 18500m2 w cichej okolicy w miejscowości Kochlew, gmina Wierzchlas w województwie łódzkim. Działka leśna.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł120,69 m² 9 934,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej i cenionej części Opola - dzielnicy Kolonia Gosławicka przy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości w kotlinie prezentują: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy idealna pod zabudowę jednorodzinną! (w ofercie dostępne dwie jednakowe działki) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł6 600 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka o powierzchni 6600 m2, dla dewelopera, położona w Wiązownie. Gorąco polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 6600 m2 położoną w szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 936 zł60,32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie trzypokojowe (60,32m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

60,25 zł/m²278 m² 16 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Istnieje możliwość podziału lokalu i wynajmu jego cześci. Lokal do wynajęcia o powierzchni 278m2 w Gdyni na Oksywiu. Lokal jest na parterze i znajduję się w parku handlowym.