Nieruchomości

238 507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 979 m²

Działka 2979 m2 | Budynki | Dom |w Grędzicach Szukasz spokojnego miejsca z potencjałem na stworzenie wymarzonej przestrzeni życiowej lub biznesowej? Na sprzedaż działka ewidencyjna nr 92,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²15 m² 825 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo - usługowy nr 1.27 o powierzchni ok. 15,00 m2 położony w modernizowanym dworcu klasy premium - Częstochowa. Lokal znajduje się na antresoli łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł120,89 m² 7 899,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

= na sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej = = gotowy do zamieszkania = = nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych I dwulokalowych = Na sprzedaż piękny bliźniak położony pod Bukiem we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł11 000 m² 227,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1,1 ha, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części miasta na ul. Załęskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł363 m² 12 396,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dochodowa butikowa willa nad morzem W niechorzu Na sprzedaż wyjątkowa, dobrze prosperująca willa o powierzchni użytkowej 363m2 + poddasze położona w malowniczej nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Europejskim. To jedna z najlepiej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom położony w Szczytnie, idealny dla osób, które pragną stworzyć swoje wymarzone miejsce do życia. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 865 000 zł575 m² 10 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna. Budynek realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 507 m² 411,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwa uwadze niezwykle atrakcyjną działkę budowlana w podkaliskiej miejscowości Szałe. Działka o powierzchni użytkowej 1507 m2 mieści się bezpośrednio przy asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7345/4186/omw budynek I osiedle Piętro 2 z 2, winda układ pomieszczeń - 45 m2 Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, korytarz, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 272 m² 137,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość składająca się z działki budowlanej o powierzchni 3272 mkw, zlokalizowana w Buczkowicach. Działka widokowa, nasłoneczniona, nieogrodzona, z uregulowanym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 370 zł71 m² 17 230,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek za chwilę start nowego etapu, zgłoś się I wybierz pierwszy! Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 968 m² 100,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 198.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę ( dwie działki o numerach ewidencyjnych 228/2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Radzyńska

Łasin,kujawsko-pomorskie

300 000 zł410 m² 731,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Łasinie. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 490 ustanowione do dnia 5 grudnia 2089 r. o powierzchni 739.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 400 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane nad jeziorem Dadaj w miejscowości Kojtryny ( 6km od Biskupca, 30km od Olsztyna). Do miejscowości Kojtryny bardzo dobry dojazd drogą serwisową drogi krajowej nr.16.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł947 m² 654,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 947 m2 położona wśród nowych domów jednorodzinnych i podobnych, niezabudowanych działek w Raszynie. Działka jest w całości ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł162 m² 9 197,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Wyjątkowa posiadłość na dużej działce 1730 m - przestrzeń, komfort I solidność. Na sprzedaż jednorodzinny, wolnostojacy dom o powierzchni użytkowej 162 m , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł48,43 m² 18 996,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkw Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł124 m² 4 758,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Nowoczesne domki W zabudowie szeregowej Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kalisz,wielkopolskie

1 239 000 zł237,19 m² 5 223,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni mieszkalnej 237,19 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1949 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²1 380 m² 20 424 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł51,30 m² 9 922,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek vat,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł28 555 m² 75,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość rolna zlokalizowana w Łosicach przy ulicy Rzecznej o pow. 2,9568 ha. Cena tej wyjątkowej oferty to 2 150 000 pln. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, co.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł25,91 m² 5 210,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w dzielnicy Podgórze. Kawalerka z dodatkową sypialnią oraz garderobą. Po podłodze około 40metrów. Okna wychodzące na zachód. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł163 m² 398,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:866 m²

Domowo Invest ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jednorodzinnego domu wolnostojącego oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Dom znajduje się w Pisarzowicach, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 547 zł40,17 m² 9 299,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 785 m² 43,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 57,85 arów (0,5785 ha), zlokalizowana w malowniczej miejscowości Siedliska Sławęcińskie, gmina Skołyszyn. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

799 200 zł49,95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł213 m² 9 342,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz umeblowanego domu blisko centrum Warszawy? Pragniesz ciszy i przestrzeni? To idealna propozycja dla Ciebie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Dom położony jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 000 zł92 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław-Centrum, ul. Tadeusza Kościuszki, lokal użytkowy o pow. 92 m2, wysokość 3,20 m, 1 piętro budynku wielolokalowego (winda). Cena sprzedaży 1012 000 zł. (11000 zł/m2) Biuro nie pobiera.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł35 m² 11 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane mieszkanie, wykończone pod klucz - gotowe do wprowadzenia! Prezentujemy nowoczesne mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku, które zostało wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 452 m² 412,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja inwestycyjna Zabrze, ul. Niedziałkowskiego 21 Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale deweloperskim i inwestycyjnym, położona w samym sercu Zabrza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 127 zł55,39 m² 11 990,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Gotowe mieszkania Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł29 000 m² 6,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 2,90ha w Stawie Kunowskim. Działka bezpośrednio przy drodze krajowej nr9. Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł57,70 m² 9 705,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wiejskiej w Białymstoku. Usytuowane jest w czterokondygnacyjnym bloku. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł30,55 m² 19 476,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament inwestycyjny przygotowany do wynajmu krótkoterminowego lub zamieszkania wraz z pełnym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł4 500 m² 444,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hampton Home oferuje na sprzedaż nieruchomość z halami produkcyjnymi, magazynami oraz budynki biurowe. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Chorzele ul Kolejowa 12, powiat Przasnyski,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękne widokowe działki blisko krosna! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wyjątkowych działek położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Świerzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 202 zł51,22 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z dwoma ogródkami (ekspozycja na południowy wschód oraz północny zachód) o wielkości 51,22 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na parterze. Budynek zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,20 m² 59,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.