Nieruchomości

238 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 000 zł987 m² 121,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlana o powierzchni 987 m2 , położona wśród wzgórz i pół Jeleśni. Z nieruchomości roztaczają się wspaniałe widoki na okoliczne pasma Beskidu Żywieckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł59,23 m² 35 455,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w pierwszej linii zabudowy z bocznym widokiem na morze w inwestycji Apartpark w budynku Lividus. Powierzchnia apartamentu 59.23 m2, dwukondygnacyjny, IV/V piętro z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 840 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o pow. 1808 m2 i 1840 m2 położone w Pławnie, ok. 5 km od Czaplinka na Pojezierzu Drawskim. Na działki są wydane warunki zabudowy na budownictwo letniskowe, całoroczne. Do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 432 852 zł101,06 m² 14 178,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Villa Amalia to ekskluzywne osiedle 78 apartamentów z dwoma lub trzema sypialniami, rozmieszczonych na parterze lub piętrze, z trzema dużymi basenami, basenem dla dzieci i basenem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł644 m² 1 038,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ul. Strzygłowskiej. Nieruchomość ma powierzchnię 644 m i kształt prostokąta o wymiarach 22 m x.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 963 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu zakup atrakcyjnej nieruchomości, złożonej z dwóch działek, położonej w Gołaczowie k. Chojnowa o łącznej powierzchni 2963m. Działka oznaczona w mpzp Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł62,70 m² 3 827,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! oferta bezpośrednia! koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! nowa! niższa cena! Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 położone na parterze kamienicy przy ul. Górnej w Lubaniu.

Szczegóły ogłoszenia

330 600 zł1 132 m² 292,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Bramki. Kompleks 7 działek o powierzchni od 989 m2- 1301 m2 Media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód) Teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

36,99 zł/m²73 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferuję na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 73 m2 w centrum Zawiercia przy ulicy Kościuszki. Bardzo dobra lokalizacja pod kątem prowadzenia własnego biznesu. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

5 296 200 zł2 037 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Teren położony w bezpośrednim otoczeniu pięknych lasów sosnowych i kilku jezior. W odległości ok. 1 km jest infrastruktura kolejowa, centrum miasta z rozbudowanym kompleksem.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł2 864 m² 2 269,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 989 m²

Do sprzedaży obiekt produkcyjno-przemysłowy zlokalizowany w Lubieszynie, w gminie Dobra w powiecie Polickim, województwo Zachodniopomorskie. Hala o powierzchni 2864m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 336 m² 217,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalne położenie działki - przy lesie w Woli Więcławskiej! Do sprzedania kształtna i ładnie położona działka budowlana w Woli Więcławskiej gm. Michałowice tylko 13,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 337 000 zł787,60 m² 2 967,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 450 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania stacja paliw wraz infrastrukturą towarzyszącą położona przy krajowej trasie komunikacyjnej E77 (trasa Warszawa- kraków). W skład przedmiotowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł687 m² 9 898,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 607 m²

Do sprzedania powierzchnia biurowo-magazynowa w dzielnicy Fabryczna - w bliskich okolicach ul Jerzmanowskiej. Budynek o łącznej powierzchni 687m2 posadowiony na działce 8607m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

173 550 zł1 335 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o numerze 17/14, położona na osiedlu Czechowo Uroczysko, w malowniczej okolicy Wysoczyzny Elbląskiej. Powierzchnia działki to 1 335 m , co daje.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł30 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jasne, dobrze doświetlone, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie mieszkanie po kapitalnym remoncie, w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum, tuż przyrynku. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł79,80 m² 25 939,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdyni - Kamienna Góra | ogród | kamienica z 1935 r. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m2, położone na 2. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,50 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Designerskie mieszkanie przy pkp | panoramiczne okna | las za oknem | Śródborów Szukasz miejsca, które łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Deszno

Deszno,świętokrzyskie

80 000 zł16 700 m² 4,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję nieruchomość rolną składającą się z dwóch działek położonych w miejscowości Deszno, gmina Nagłowice, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł646 m² 1 934,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²110 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Doskonały, wysoki (5.5m) lokal od jednej z głównych ulic w nowym Ursusie, wokoło ponad .40tys nowych mieszkań. Witryny od dużej, ruchliwej ulicy, wysoka i gęsta zabudowa mieszkalna,.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł49,40 m² 14 008,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z umową najmu do lutego 2027 roku. Mieszkanie wykonane w nowoczesnym stylu, w najmodniejszej panelowej jodełce i modnymi drzwiami. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł480 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:742 m²

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż dom wolno stojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej około 400 m2 na ogrodzonej działce 742 m2 położony w Warszawie -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł40,07 m² 5 490,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią w obiekcie po dawnej szkole, który jest w trakcie kompleksowej modernizacji. Budynek znajduje się przy ulicy Wincentego Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł52,40 m² 11 622,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Hubskiej zlokalizowane na I piętrze o pow. 52,40 m2. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł105,50 m² 8 995,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

ani podatku pcc Na sprzedaż nowy w pełni wyposażony 4 pokojowy segment środkowy bliźniaka z ogrodem. Położony w osiedlu domów jednorodzinnych zlokalizowany w Starym Toruniu /.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,44 m² 11 391,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 6 piętrze 10-pietrowego wieżowca przy ul.Chabrów (ostatni Deskowiec). Mieszkanie o powierzchni 48,38 2m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Orłowo,warmińsko-mazurskie

220 000 zł54 559 m² 4,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| sprzedaż gruntów rolnych Orłowo, gm. Wydminy, powiat giżycki Na sprzedaż zestaw gruntów o łącznej powierzchni 5,4559 ha położonych w miejscowości Orłowo, w gminie Wydminy,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 400 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę położoną blisko Żar, o pow. 44 ary w cenie 229 tys. Nieruchomość jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Niedaleko jej granicy jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł165 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 755 m²

Nieruchomość Z dużym potencjałem dochodowym: wynajem | usługi | gabinety lekarskie | do zamieszkania Gotowa nieruchomość inwestycyjna budynki są po generalnym remoncie, utrzymane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł93,75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjne, czteropokojowe segmenty położone w Kiełczowie przy ulicy Krótkiej. Inwestycja obejmuje 16 mieszkań w budynkach czterolokalowych cztery mieszkania w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Oto oferta, która może Ciebie zainteresować! Lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż, przytulne, 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł160 m² 6 187,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 160m2 ,składająca się z dwóch funkcjonalnie oddzielonych części: domu mieszkalnego oraz niezależnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

395 009 zł63,41 m² 6 229,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rzadkie mieszkanie - możliwość zamieszkania 2 rodzin - 2 niezależne mieszkania na tym samym poziomie : - 2 pokojowe ok 45 m 2 na 1-szym piętrze w Centrum - ul Krzywa - 1 pokojowe ok 18 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł78,60 m² 15 903,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

4 jasne pokoje z dużym tarasem Ursus! Atrakcyjne mieszkanie dla rodziny, praktycznie do zamieszkania, tuż przy Ekopark Ursus! Miejsce postojowe, piwnica i niemal 30 metrów własnego tarasu!.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w centrum Brodnicy. Lokal o wysokim standardzie znajduje się w świeżo odrestaurowanej kamienicy. Budynek został kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 432 m² 213,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2432 mkw położona we wsi Kawęczyn (gmina Konstancin-Jeziorna). Na terenie Kawęczyna nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł59,10 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 59,10 m z ogromnym potencjałem | 1. piętro | 369 900 pln Jeśli szukasz mieszkania, które po remoncie stanie się dokładnie takim miejscem,.