Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 000 zł1 062 m² 366 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej z budynkiem do rozbiórki lub remontu. Lokalizacja: swadzim, ul. Mokra, gmina Tarnowo Podgórne specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 126/9 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45,09 m² 66,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Park Skandynawia przy ul. Optyków. Mieszkanie bardzo funkcjonalne i zadbane, idealne zarówno dla singla, jak również pary. W skład mieszkania (45,09.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł155,95 m² 9 618,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Poznań, ogrody parter willi miejskiej Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość. To duże mieszkanie (156m2), znajdujące się na parterze willi miejskiej wybudowanej w 1948r. na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł5 322 m² 118,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 53 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54/2 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy.

Szczegóły ogłoszenia

39,60 zł/m²101 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 97 m Ruda Śląska, wirek, ul. Kubiny 20 (kolonia Ficinus) Idealny na szkołę tańca, klub fitness, studio treningowe, gabinety, biuro obsługi, showroom, działalność usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł38,80 m² 13 917,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38,8 m , usytuowanego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ul. Wysłouchów w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł960 m² 270,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Połchowo nr 23/26 oraz 23/25 o powierzchni 960 m2. Działki położone przy ulicy Północnej w malowniczej okolicy dla których zostały.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 823 m² 279,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. 18,23 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice , gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł319 m² 12 225,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowa agroturystyka z ogromnym potencjałem inwestycyjnym | Łowinek, zalew Koronowski Szukasz inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia, a jednocześnie daje niemal nieograniczone.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł515 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Wynajem 2 domów - żłobek, przedszkole, ursus Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę wynajmu dwóch wyjątkowych domów wolnostojących, idealnych do prowadzenia żłobka,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 065 m² 131,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tarnowie Krzyżu, przy ul. Wilczej. Nieruchomość ma powierzchnię 1065 m , kształt zbliżony do kwadratu (32 x 34 m), co.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64,70 m² 57,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaworze,świętokrzyskie

499 000 zł2 000 m² 249,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną 1973 m2 z mpzp w miejscowości Jaworze, gm. Zagnańsk Działka nr. Ewidencyjny: 170/3 1048 m2 172/2 923 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

739 000 zł197,61 m² 3 739,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom wolnostojący w Pniewie, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1600 m . Nieruchomość o łącznej powierzchni 197,61 m dysponuje dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł5 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka budowlana na Pojezierzu Brodnickim. Super położenie w turystycznej Gminie Zbiczno. Blisko duży kompleks leśny i przepiękne jezioro Sosno.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²26 m² 2 470 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal O pow. 26m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

37,56 zł/m²450 m² 16 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

450 m | top Lokal Usługowo-Handlowy | Bronowice Lublin | 16 900 zł netto Szukasz miejsca, które da Twojemu biznesowi widoczność, wygodę i świetną logistykę? Ta oferta spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48,10 m² 33,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m , położone na parterze wysokiego bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 485 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przeździatce Kolonia gmina Sokołów Podlaski o powierzchni ponad 0,5 ha z wydanymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne. Media woda w drodze, prąd. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł70 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 587 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Koźminie - zaledwie kilka km od Zgorzelca! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1587 m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł6 300 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna o pow.6300 m2 położona w m. Radwanowice gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do kwadratu o szerokości ok.80m. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka z domem w miejscowości Marysin pow. Sochaczew. Działka o pow. 3000 m2 ma kształt trapezu. Teren jest ogrodzony. Na działce znajduje się dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł3 000 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę w Radoniach w pobliżu lasu. Działka budowlana o powierzchni 3000 m2, w pięknej okolicy. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 500 m² 273,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo urokliwa działka " schowana od głównych ulic " - obok działki już zagospodarowane z nowymi ładnymi domami. Woda, prąd i gaz w ulicy przyległej do działki. Wjazd na działkę od.

Szczegóły ogłoszenia

8 250 000 zł12 700 m² 649,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 700 m , położona w miejscowości Laszczki, przeznaczona pod inwestycję. Działka o regularnym kształcie, idealna do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta, całoroczny dom w Kopalinie nad Bałtykiem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 800 m² 535,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 75 (nowy Sącz - Brzesko). Teren nieogrodzony i płaski, czysty i zadbany. Dobry dostęp do komunikacji zbiorowej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

135 225 zł3 005 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3005 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 zł490 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przy tej ofercie najemca nie płaci prowizji biura nieruchomości! do wynajęcia plac utwardzony pod skład - magazyn W będzinie - łagiszy- tereny przemysłowe / dojazd Z trasy dk-86 i S-1.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Komfortowe, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Praskiej, na nowoczesnym, zielonym osiedlu. Lokal idealny dla jednej osoby lub pary, ceniących komfort, spokój oraz dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł204 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowy dom parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 159m 2 , całkowitej 204m 2 , położony w Lęborku, na.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł60,32 m² 11 919,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Kraków, stary Prokocim ul. Nad potokiem 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, balkonem oraz komórką lokatorską Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re interested.

Szczegóły ogłoszenia

779 240 zł35,42 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikalne mieszkanie nad jeziorem żywieckim 30 metrów od wody! wyjątkowa oferta - kameralna inwestycja! Zapraszam do miejsca, gdzie elegancja spotyka się z komfortem, a każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł52,69 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 52,7 m Kraków, olsza, ul. Miechowity Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,69 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł480 m² 8 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa cena! Dom stworzony przez miłośników natury, a jednocześnie pasjonatów architektury i nowoczesnych technologii. Precyzyjnie zaprojektowany i wykończony najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł4 984 m² 85,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka jako bezpieczna lokata kapitału Do sprzedania 4984m2 działka położona wśród nielicznej zabudowy jednorodzinnej oraz oazy zieleni. Możliwość podziału, a co za tym idzie wzrost.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32,30 m² 68,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nietuzinkowa kawalerka z widokiem na Wał Wiślany. Do wynajęcia unikalna i niezwykle klimatyczna kawalerka o powierzchni 32,3 m2 położona przy ul. Nowodworskiej tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 063 m² 678,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Na sprzedaż budynek biurowy z obiektem technicznym i garażem w 1. linii zabudowy. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, budowanego w cichej i dogodnej lokalizacji Knurowa z bliskim dostępem do udogodnień infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł57,02 m² 12 188,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kołobrzeg ul. Helsińska na osiedlu europejskim - na sprzedaż 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem, garażem i komórką. Mieszkanie usytuowana jest na wysokim parterze IV piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 204 000 zł8 010 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w sąsiedztwie Gdyni i bazy kontenerowej, zgodnie ze Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę przemysłowo-usługową. studium.