Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

632 000 zł6 027 m² 104,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł89 m² 12 910,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 89 m2 do którego.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł131 m² 6 641,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2016

Ta nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji w Katowicach to doskonała propozycja dla inwestorów szukających mieszkania z wysoką stopą zwrotu, stabilnym dochodem oraz pewną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł65 m² 9 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65 m z dwoma balkonami | os. Projektant, okolice ul. Wołyńskiej Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł87,77 m² 7 964 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Wyjątkowe mieszkanie dla miłośników kamienic i zieleni. Mieszkanie przy parku Żeromskiego, wszystkie okna z widokiem na zieleń. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł51 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na os. Jeziorna w Ełku przy ul. Jeziorna 19. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł62 m² 11 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł991 m² 216,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Bańska Niżna w gminie Szaflary. Teren dookoła jest niezwykle atrakcyjny pod względami estetycznymi oraz praktycznymi. Z okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł28 703 m² 66,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł154 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Światło I przestrzeń Ten jasny, przestronny apartament na ostatnim piętrze posiada wyjście na balkon lub taras z każdego pomieszczenia. Okna od podłogi po sufit wpuszczają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gryfinie o powierzchni 63,7 m , położone na 3 III piętrze - słoneczne, z widokiem na zieleń. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł47,62 m² 12 578,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To idealna oferta dla osób poszukujących komfortu, nowoczesności i dogodnej lokalizacji. Bliskość terenów rekreacyjnych i świetna infrastruktura komunikacyjna sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł250 m² 3 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Trzy osobne lokale biurowo-handlowe na parterze z dużą witryną przy głównej ulicy w centrum Wałbrzycha. Bardzo ruchliwa ulica oraz ciąg pieszy prowadzący do Wałbrzyskiego rynku. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł250 m² 2 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wodzisław Śląski, dzielnica Stare Miasto Świetna lokalizacja, spokojna ulica domów jednorodzinnych a blisko.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł60 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł88,50 m² 23 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowy apartament o powierzchni 88,5 m w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej w Bronowicach przy ulicy Złoty Róg w Krakowie. Apartament na 1. piętrze z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz!. Polecam wygodne mieszkanie dla singla lub pary osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ulicy Gazowej. Mieszkanie ma powierzchnie około 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 208 zł45,84 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

919 999 zł114,19 m² 8 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Inwestycja w spokojnej okolicy tuż przy Szczecinie z szybkim dojazdem do Polic, kołbaskowa i Niemiec Domy bliźniacze będą gotowe do wydania do końca czerwca 2026 roku! Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

590 605 zł2 881 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze, podgórzyn, ul. Słoneczna - 2881 m Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2881 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 500 zł44,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Świetna oferta! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta. Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44, 20 m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Częstochowa,śląskie

32,33 zł/m²300 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem przestronny lokal użytkowy w samym centrum Częstochowy - ul. Waszyngtona. Jeśli szukasz miejsca na rozwój swojej firmy w doskonałej lokalizacji - ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł600 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Dom marzeń (ok 600m2) dla dużej rodziny z zadbanym, łatwym do zagospodarowania ogrodem znajduje się w miejscowości Jamielnik na Warmi i Mazurach w okolicy Działdowa, 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł321,08 m² 8 222,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w ścisłym centrum miasta gotowy biznes z natychmiastowym dochodem. Na sprzedaż atrakcyjna kamienica położona w doskonałej lokalizacji, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł5 981 m² 267,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W maniowach W sercu rozwijającego się regionu turystycznego z bezpośrednim zjazdem publicznym ( o szerokośći 7 m ) z drogi krajowej nr 969.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55,97 m² 6 968,02 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

531 200 zł66,40 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 66,4 m , położonego na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Legnicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

106,06 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje biuro do wynajmu o powierzchni 165 m2 usytuowane na I piętrze przedwojennej kamienicy z lat 20-tych przy ul. Wspólnej w Śródmieściu Warszawy. Doskonały dla.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59 m² 8 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 58m2 w Katowicach przy ul. Rolnej Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 000 zł71 m² 24 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% Prowizji od Kupującego.Oferta tylko u nas w biurze. W pełni umeblowany dwupokojowy, elegancko wykończony apartament w ekskluzywnej inwestycji "belvedere Residence" usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 005 m² 86,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę rolną z możliwością zabudowy zagrodowej. Działka objęta miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Możliwość budowy domu, oraz budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowa połówka bliźniaka przy ul. Sekwojowej w miejscowości Mosty. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z wyjściem do ogrodu, dwie niezależne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł253 m² 2 371,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Duży dom z dużym potencjałem. Oferujemy Państwu dom przy ul. Krośniewickiej w Kutnie. Wymaga częściowego dokończenia, nietypowy układ pomieszczeń, który sprawia ciekawe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,30 m² 10 331,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł71,50 m² 2 643,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz mieszkać wśród ciszy, zieleni, ptaków i lasów a może jeszcze lubisz uprawiać ziemię? To mieszkanie jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Malownicza , spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

67,06 zł/m²37,28 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy | 37,28 m parter | witryna | możliwość powiększenia nowy targ, ul. Długa 87 Szukasz kompaktowego lokalu z potencjałem w najbardziej rozpoznawalnej handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,30 m² 15 254,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Atuty nieruchomości: * Świetna lokalizacja; * Doskonała komunikacja; * Wygodne parkowanie; * Zielone otoczenie; * Pełna infrastruktura w zasięgu ręki; * Natychmiastowe wydanie; * Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2 al. 29 Listopada, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy al. 29 Listopada w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 520 m² 41,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki nr ew. dz. 5 położonej w miejscowości Borowno gm Mykanów o pow. 4520 m2 szerokiej 28m długiej 150m w całości budowlanej Z dostępem do 2-ch dróg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,35 m² 6 475,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni: 52,35 m2 położony na I piętrze, w Pasażu Kaszub, w centrum miasta. Lokal posiada dużą narożną witrynę okienną i przestronną salę ekspozycyjno-.

Szczegóły ogłoszenia

87 700 zł2 505 m² 35,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na przedmieściach dąbrowy tarnowskiej - ok.800M DO ULICY ŻABIEŃSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzielone działki budowlane w miejscowości Morzychna gmina Dąbrowa.