Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Buków

Buków,dolnośląskie

80 000 zł7 800 m² 10,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Bukowie. Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na naszej stronie. Pobieramy prowizję od kupującego! Treść.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 200 m² 30,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana + rolna - Mucharzew, gmina Osiek, woj. świętokrzyskie Powierzchnia łączna: 0,52 ha (5 200 m ) 0,22 ha - działka rolno-budowlana, z możliwością zabudowy 0,30.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł278 m² 5 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność przedstawić nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny położony w cenionej dzielnicy Zazdrość w Orzeszu. To propozycja dla osób, które oczekują komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borzyszewo

Borzyszewo,zachodniopomorskie

167 000 zł3 043 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do sprzedaży dwie działki o powierzchniach 3043 m 2 i 3002 m 2 znajdujące się w miejscowości Borzyszewo oddalonej około 2,5 kilometra od centrum Gryfic.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł22 100 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z widokiem, prywatnym lasem i budynkiem do rozbudowy lub wyburzenia Włosań k. Krakowa Lokalizacja Włosań to malownicza miejscowość w gminie Mogilany, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Oferta na wyłączność nieruchomość Dom położony w parkowej północnej części Milanówka, na pięknej działce porośniętej starodrzewiem o wielkości 2250m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym pietrze w niskim 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w Gorzowie Wlkp. Na metraż powierzchni 48 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mogilno,kujawsko-pomorskie

495 000 zł170 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu dom jednorodzinny, położony w Mogilnie na Osiedlu Zachodnim. Budynek mieszkalny w lat 80,.

Szczegóły ogłoszenia

88 345 zł1 621 m² 54,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy teren pod budowę mieszkaniową jednorodzinną. Na sprzedaż na terenie Krainy Jezior Chronionych w Oćwiece: obszar Chroniony Krajobrazu Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

145 650 zł971 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka w Szwajcarii kaszubskiej. Piękne widoki na lasy i łąki. Idealne warunki pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,23 m² 6 624,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 60,23m2 w zadbanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się 2p. 3-piętrowej, wyremontowanej kamienicy na Starym Polesiu.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²14 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Maciejkowa 66, warszewo. Koszt: 400 zł. Miejsce jest zlokalizowane przy bramie wjazdowej do hali garazowej. Dostępne od zaraz. Powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł26 m² 8 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. Kawalerka o powierzchni użytkowej około 26 m , położone na III piętrze bloku na alei Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

162 484 zł3 316 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach. Działki są położone w malowniczej miejscowości Rydzewo gmina Miłki powiat Giżycki. Rydzewo jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 365 zł43,14 m² 7 148,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł230 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m , położoną na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł19 883 m² 30,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

* * * * * prezentujemy I przyjmujemy nieruchomości na sprzedaż Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Dokumenty wymieniamy mailowo. Zapraszamy * * * * * Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł549 m² 9 089,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:219 m²

Kamienica z widokiem na Wyspę Młyńską - wyjątkowa inwestycja w sercu Bydgoszczy Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną kamienicę położoną w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

140 400 zł780 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w m. Gronówko (gm. Lipno) kod pocztowy 64-111. Szczegóły: powierzchnia: 780 m Wymiary: 18 m x 40 m, kształt prostokąta - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

21 280 000 zł22 400 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka rolna pod inwestycję mn2 w bliskim sąsiedztwie trasy S8. W okolicy liczne inwestycje budowlane o niskiej zabudowie. Jest wydane Studium uwarunkowań i kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł553,10 m² 4 518,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa, rozległa rezydencja ( 366,59 m2 powierzchnia użytkowa) położona w Otominie przy ulicy Klonowej w zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł115 m² 11 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom na sprzedaż - Niepołomice, ul. Wielicka Topowa lokalizacja! Skrajny segment z dużym ogrodem - gotowy do zamieszkania! Alokum Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł100 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 634 m²

Na sprzedaż dom z lat 50tych z zabudowaniami., budynki gospodarcze, stodoła. Nieruchomość przy głównej ulicy Wojska Polskiego w Bełchatowie. Ze względu na duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł77 m² 6 350,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż w naszym biurze, duże rozkładowe mieszkanie, nieruchomość która oferuje balkon, garaż blaszany, własny ogródek oraz kominek. Mieszkanie mieści się w samym Centrum Sicienka, na.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł47,34 m² 10 752,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Zamiejskiej w lokalizacji cenionej przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 300 m² 152,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w spokojnej okolicy z cudownym widokiem! Na sprzedaż 23 arowa działka w Buczkowicach. Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Nie pobieramy prowizji od Klienta Kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

6 390 000 zł850 m² 7 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:18 780 m²

Epic residence: tam, gdzie luksus spotyka się z historią światowych ikon Przedstawiamy nieruchomość, która wymyka się wszelkim klasyfikacjom. To nie jest po prostu dom to monumentalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27,95 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Mieszkanie dostępne od stycznia 2026. Do wynajęcia przytulna kawalerka (27,95 m2) zlokalizowana na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena 300 pln netto / miesięcznie Miejsce pod urządzenie vendingowe o powierzchni 1m2 mieszczące się przy dworcu pkp. Dworzec mieści się na linii kolejowej nr 213, która obsługuje całą Mierzeję.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż ul. Rostafińskiego | 85 m | blisko Rynku Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rostafińskiego w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł240 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Nowa Wieś Wielka 240m2/700m2 dwurodzinny oferta W naszym biurze! kontakt dolata elżbieta tel.   DOM NA DWIE RODZINY Z DWOMA OSOBNYMI WEJŚCIAMI! Dom wolnostojący, z 1985 r.

Szczegóły ogłoszenia

12,30 zł/m²300 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu lokale biurowe w budynku wieży ciśnień położonej w Łazach przy ul. Fabrycznej, na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 035 zł72,12 m² 13 894 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Kleczków w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 959 zł43,66 m² 11 977,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękną działkę położoną w Strzeniówce, w miejscowości sąsiadującej z Nadarzynem. Nieruchomość znajduje się w bliskości lasu, przeznaczona jest do.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²545,36 m² 31 086 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**oferta Najmu Powierzchni Biurowej w Budynku Dwór Hamburski** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni biurowej w prestiżowym budynku Dwór Hamburski, który w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

1 400 000 zł1 490 m² 939,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Do sprzedania interesująca nieruchomość pod handel, usługi lub mieszkania. W centrum miasta! Budynek biurowy - zabytkowy, o powierzchni użytkowej 337,95 m2. Posiada 3-piętra w tym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł37,97 m² 3 028,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Studio Focus Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Opis oferty: oferowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,97 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 223 m² 102,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka o powierzchni 1223 m , położona w miejscowości Miłowo, w gminie Stepnica. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowana w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł25,10 m² 4 183,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,1 m , położone w samym sercu Tarnowskich Gór , w wyremontowanej kamienicy.