Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 400 000 zł300 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, kamienicę w bliskiej odległości od Rynku w Wadowicach. Rozkład kamienicy: przyziemie: ok 112 m2 parter: ok 112 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 734 216 zł216 777 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Baligród, na sprzedaż duża połać ziemi o powierzchni 21,6777 ha, położona na szczycie wzniesienia z którego rozpościerają się piękne panoramiczne widoki. Dojazd drogą gminą na odcinek.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł72 m² 19 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować przestronny, 3 pokojowy apartament przy ulicy Barskiej, na krakowskim Ludwinowie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Dębnikach, mieszkańcy "ludwinowa" mogą.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 103 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlane o powierzchni 0,1103ha każda,w trakcie podziału geodezyjnego działki macierzystej o numerze ewidencyjnym: 213/9 powierzchni 0,2207 ha, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł127 m² 14 094,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy dom gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy pod Krakowem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł990 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agata kubik Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana numer 329/20 o powierzchni 990m2 w Jaworzu ul. Wiejska, województwo śląskie, powiat bielski Kształt prostokąt, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł876 m² 7 591,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | warszawa Marymont-Kaskada | mpzp | produkt premium Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z obowiązującym mpzp, na granicy Żoliborza i Bielan (marymont-Kaskada).

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł6 600 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poranna kawa na tarasie. Szum Drawy zamiast hałasu miasta. Wieczorem ognisko, rozmowy, śmiech i rzeka, która spokojnie płynie obok. To może być Twoje życie. - działka przy samej rzece Drawie -.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł284 m² 13 028,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:741 m²

Nowoczesny, przestronny dom o powierzchni 284 m przy Zakrzówku [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł130 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy dom i cztery budynki gospodarcze w miejscowości Koszyce, gmina Wojciechowice. W ofercie w cenie 800 tys. z ł. mamy siedlisko na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 048 m² 104,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych pod budynki mieszkalne jednorodzinne wraz z niezbędną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł64,27 m² 11 965,15 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,27 m położone w Olsztynie przy ul. Poprzecznej. Lokal znajduje się na dziewiątym piętrze budynku z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 850 zł51,56 m² 33 278,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.9, balkon: 6,08 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł394,17 m² 6 596,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Atuty nieruchomości Duży dom 220 m2 - 2 kondygnacje, jasne przestrzenie, ergonomiczny układ pomieszczeń Osobne mieszkanie - idealne pod wynajem, dla gości, seniora lub dorastającego dziecka Warsztat 79.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł240 m² 3 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Duży dom przy lesie. Położony w Potrzanowie, na obrzeżach Skoków. W otoczeniu lasów oraz zabudowy jednorodzinnej. Mnóstwo miejsc spacerowych, niedaleko jezioro. W odległości 500.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,55 m² 7 043,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Rumi, zlokalizowane w urokliwej kameralnej 6-cio mieszkaniowej kamienicy, która emanuje charakterem i duszą. Mieszkanie bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł25,29 m² 15 776,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc razem : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Budynku: liczba.

Szczegóły ogłoszenia

40 100 000 zł16 040 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dla developera pod zabudowę wielorodzinną Działka w Pruszkowie, pod zabudowę wielorodzinną, wszystkie media miejskie w drodze przy działce. Zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł98 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w trakcie generalnego remontu kupujący nabywa nieruchomość w standardzie pod klucz. Na sprzedaż wyjątkowe duże mieszkanie o powierzchni 98 m2 , bezczynszowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 000 zł66,76 m² 11 698,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu wyjątkowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny dwupoziomowy lokal handlowy położony w ścisłym centrum miasta przy ul. Dworcowej/deptak/. Posiada dużą przeszkloną witryne, pomieszczenie sanitarne, socjalne i magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 151 m² 259,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane po świeżym podziale geodezyjnym część z nich została już zarezerwowana, co potwierdza ogromne zainteresowanie tą lokalizacją. Na sprzedaż równa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Miłki

Miłki,warmińsko-mazurskie

225 000 zł6 718 m² 33,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferowana działka znajduje się w malowniczej okolicy gminy Miłki, w województwie warmińsko-mazurskim, i ma powierzchnię 0,6718 ha. Cena wynosi 470 260 zł. Jest to działka rolna, na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,83 m² 7 562,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,83 m2 z widną kuchnią o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Do remontu. Z salonu 20 m2 - wyjście na duży balkon o pow. 6,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł160 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 160 mkw. zaprojektowany z myślą o wygodzie rodziny, położony w budynku z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 817 m² 70,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z możliwością spełnienia Twoich budowlanych marzeń! Miejscowość Rudy-Rysie koło Brzeska - to nie tylko nazwa na mapie, to miejsce, gdzie Twoje plany o własnym domu nabiorą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 800 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka Korczew (okolice Drohiczyn)- z wydanymi warunkami zabudowy! Cena: 349 000 zł Telefon:   Oferuję na sprzedaż wyjątkową, przestronną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wyjątkowy Dom w Sercu Miasta Ul. Mohylowska Zapraszamy do wyjątkowej oferty sprzedaży niepowtarzalnego, drewnianego domu położonego w ścisłym centrum miasta. To rzadka okazja, by zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł61,50 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie położone w kameralnym budynku mieszkalnym, w miejscu które łączy bliskość centrum z ciszą i spokojem na co dzień. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 000 zł164,87 m² 7 211,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowoczesny Dom Marzeń komfort, styl i technologia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność. Zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 999 zł109,75 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni wśród Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł2 144 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zaoferowania posiadamy działkę położona w miejscowości Rozmierka o powierzchni 2144 m , przeznaczoną w mpzp pod zabudowę jednorodzinna z usługami oraz w niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł1 400 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 030 m²

Na sprzedaż obiekt biurowomagazynowy. Oferujemy funkcjonalny i energooszczędny obiekt łączący powierzchnię magazynową z zapleczem biurowym. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

48,13 zł/m²23 m² 1 107 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal/pawilon do wynajęcia W centrum dąbrowy tarnowskiej. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 23m2, położony w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 875 zł62,25 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 111 m²

Na sprzedaż gospodarstwo w miejscowości Dobre koło Wilkowa dom z lat 80., zabudowania gospodarcze w bardzo dobrym stanie, duża stodoła oraz ponad 80 arów ziemi (działki nr 1894.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł58,40 m² 7 174,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne i przestronne mieszkanie usytuowane na Osiedlu Piekary A. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 000 zł71 m² 14 845,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Parterowy apartament o powierzchni 71 m2 z prywatnym ogródkiem to idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania z dodatkową przestrzenią zewnętrzną. To komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 500 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować malowniczo położoną działkę w Kopańcu, gmina Stara Kamienica. Działka znajduje się dość wysoko bo aż 620 mnpm i rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł56,80 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie. Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu piętrowy.