Nieruchomości

238 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 000 zł3 440 m² 123,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Nowym Czarnowie nieopodal lasu. Działka mieści się wśród zabudowań jest ostatnia wolną działką. Droga dojazdowa gminna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł182,92 m² 6 013,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Kąty, gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński. Zakup od Dewelopera- brak podatku pcc, 0% prowizji Inwestycja składa się obecnie z dwóch budynków 2-lokalowych. Dom parterowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 073 m² 78,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tyrowo, gmina Ostróda, przy drodze krajowej nr 16 (trasa Olsztyn - Ostróda - Grudziądz ). Oferujemy do sprzedania działkę inwestycyjną o powierzchni 5073 m2, cześciowo ogrodzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m , zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie najwyższego i najbardziej ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajcia urokliwe mieszkanie o powierzchni 41 m2, znajdujące się w Świnoujściu. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł60 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł10 500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona atrakcyjna działka rolno-budowlana w otulinie lasów o powierzchni 1,05 ha , znajdująca się około 10 km od Grójca w gminie Pniewy. Dojazd do działki drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł93,90 m² 4 254,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Oferta sprzedaży domu W zabudowie bliźniaczej położonego w centrum Nowogardu. Budynek z bardzo dużymi możliwościami, do remontu - aranżacja wg własnych potrzeb. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 727 m² 97,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1727 m , położona w północnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na III piętrze w odnowionej kamienicy. Dwa obszerne pokoje ,kuchnia łazienka osobno od wc .Mieszkanie jest przygotowywane na przyjęcie lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,28 m² 12 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nowa hot oferta W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - słoneczna południowa ekspozycja okien - świetna lokalizacja - bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł663 m² 331,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domku letniskowego w Kozach przy ulicy Cyprysów. To doskonała propozycja dla osób, które w czasie wolnym chcą spędzać czas.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70,70 m² 13 422,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Duże, słoneczne mieszkanie w świetnym punkcie miasta. Idealne miejsce, by cieszyć się wszystkim, co najlepsze w Gdyni - kawą w parku, spacerem na bulwar i teatrem tuż za rogiem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,91 m² 12 296,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Idealne dla Inwestora. Opiekun oferty: barbara Bober Nr. licencji pfrn 23784 Otoczenie nieruchomości: mieszkanie ulokowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł114,64 m² 9 987,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością mamy do zaprezentowania Państwu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

138 320 zł1 456 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1456 m2. Działka znajduje się wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. W otoczeniu lasu. Dostępne media: gaz, prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 100 m2, usytuowany przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduję się na działce ok. 7 ar.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł994 m² 276,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 994 m , położona w miejscowości Barniewice, w gminie Żukowo. Działka posiada korzystne położenie narożne, co daje większe.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł57,02 m² 12 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje (57 m ) - wysoki standard - gotowe do wprowadzenia od zaraz Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 57,02 m , wykończone pod klucz w nowoczesnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł82,30 m² 3 025,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Mały Domek oferuje na sprzedaż jasne i przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w urokliwym miasteczku Mieroszów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 730 zł35,95 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł58,70 m² 16 865,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Lokal na sprzedaż w biurowcu Nordika na Jasieniu przy ul. Jabłoniowej 22. Lokalizacja zapewniająca - znakomity dojazd do obwodnicy i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:27 056 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Popielarnia, w gminie Wiskitki , powiat żyrardowski, woj. mazowieckie miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, naturę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gostkowo,kujawsko-pomorskie

146 000 zł1 008 m² 144,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek z warunkami zabudowy w Gostkowie. Lokalizacja - Gostkowo , gm. Łysomice ; - z sąsiedztwem terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać i oszczędzać czas każdego dnia? Ta oferta została przygotowana właśnie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania dwupak zlokalizowany w kamienicy w świetnej lokalizacji Chorzowa przy ul. katowickiej - 7 min do Katowic! Do osiągnięcia wysoka stopa zwrotu około 13% roi! Dwupak składa się.

Szczegóły ogłoszenia

203 550 zł885 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 885 m2, położona tuż przy granicy miasta Gniezna i Piekar, leżąca jednak już na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł47 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie na Pradze Północ, gotowe do wprowadzenia - niedawno odświeżone i odmalowane. 1 piętro Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik z płytą grzewczą, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 400 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano-przemysłową , o powierzchni 1400 m.kw. w ok. Obornik Śląskich. Energia elektryczna na działce sąsiedniej, woda na granicy działki. Działka płaska, prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 060 000 zł323 m² 9 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Villa moderna II nowowczesne ville miejskie - domy jednorodzinne wolnostojące izabelin-hornówek przedsprzedaż Oferta dodtyczy domu nr 02 Oferujemy do sprzedaży nowoczesną villę miejską położoną.

Szczegóły ogłoszenia

209 440 zł1 120 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana! Przedmiotowa działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o symbolu E3 mn Działka położona w Żory - Rój doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

372 480 zł582 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tychy, wartogłowiec, ul. Lawendowa. Działka mieszkaniowa z możliwościami usług o pow. 582 m2 udziałem w drodze dojazdowej. Aktualny Plan zagospodarowania Przestrzennego mn6. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

72 500 zł3 024 m² 23,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 30 ar, położona w m. Kalina Górecka, gm. Pierzchnica, 24 km na południe od Kielc. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 25mx120m, budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł87 m² 22 643,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Najważniejsze atuty: - sopot Dolny zaledwie 100 m od plaży i 400 m od ul. Bohaterów Monte Cassino - wysokie sufity (3,3 m) i duże okna zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²846 m² 16 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia 846 mkw z możliwością podzielenia na mniejsze bądź powiększenia o dodatkową przestrzeń. Lokal wysoki na 3,10 m Łazienki w stanie surowym. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

129 777 zł30 m² 4 325,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowe M z duszą - idealne na start lub inwestycję! Masz dość wynajmowania? A może szukasz bezpiecznej inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia? Poznaj mieszkanie które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł111,39 m² 10 315,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do kupna piękne i klimatyczne mieszkanie w kamienicy na ul. Krasińskiego w Poznaniu. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni ok 111 m2, na 3. piętrze kamienicy na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²567,49 m² 42 562 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu - lokal oświatowy | nowa dąbrowa, gdynia Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 567,49 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowa Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,67 m² 10 808,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

* przytulne, wykończone i z dużym balkonem mieszkanie 3-pokojowe w Wasilkowie - Dolina Cisów * Przestronne i słoneczne, .3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Wasilków, w Dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł112 m² 3 026,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Kożuchów, mieszkanie z ogrodem, 112 m2, dwupoziomowe, 339 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o pow. 112 m2 z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 282 zł63,16 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate zaprasza do odkrycia wyjątkowych 24 mieszkań usytuowanych w domach w zabudowie bliźniaczej z przepiękną panoramą na zielone okolice Rzeszowa. Kameralna zabudowa.