Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

895 000 zł60,15 m² 14 879,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Warszawski Świt budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, gotowym do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,42 m² 67,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka 30 przy Parku idealna dla studenta lub młodego profesjonalisty Na wynajem nowoczesna, świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 25 m , położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

731 850 zł5 950 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki usługowo - wytwórcze w Studziankach 6 działek rolne ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jako usługowo-wytwórcze w kształcie prostokątów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 784 zł66,10 m² 8 635,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum Warszawy 10 minut metro Rondo onz 20 minut - do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy Na sprzedaż elegancki 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł119 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 800 m²

Z przyjemnością prezentujemy malowniczo położone siedlisko, na styku wsi i leśnego kompleksu Borów Tucholskich. To przestrzeń, która wiele oferuje; sielskie otoczenie, czyste powietrze, życie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł234,20 m² 4 696,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Dom z potencjałem dwóch mieszkań | Działka 1930 m | Kłębowiec Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kłębowiec. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,86 m² 30,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: toruń, osiedle Wrzosy, ul. Zbożowa 61. Mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Toruń, która zapewnia komfort codziennego życia oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 180 zł63,05 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oraz Prowizji dla Biura mieszkanie rządowym programem - kredyt bez wkładu własnego Z dopłatami! Na sprzedaż jasne przestronne 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł101,95 m² 13 722,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: ul. Poleska, w sąsiedztwie sklepów, zaledwie 5 minut od galerii handlowej. Okolica cechuje się spokojem i ciszą, zapewniając jednocześnie bliskość do centrum. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł242 m² 11 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 242 m , położonego na działce 228 m w prestiżowym Powsinie,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł28,60 m² 13 111,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kraków Stare Podgórze al. Dembowskiego 28,60 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 28,60 m2, znajdującego się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1954 Ilość pięter: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł166 m² 7 228,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Kupujesz bezpośrednio od developera Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Koniecznie obejrzyj film dołączony do oferty/ wolny został ten jeszcze nieotynkowany/ Do sprzedaży dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:429 m²

Gotowiec inwestycyjny - 320 m , działka 429 m | Gdańsk Lipce | Dochód 12 000 zł netto/miesiąc | roi do 12% Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia, ma sprawdzonych lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł181,60 m² 3 028,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal niemieszkalny: - biskupiec, ul. Tadeusza Kościuszki nr 1, - o powierzchni 181,60 m2. Lokal składa się z 3 niezależnych części, do których prowadzą odrębne wejścia: 1.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²31 m² 1 798 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnia w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Dodatkowy koszt to opłata eksploatacyjna: 30,90 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,10 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Gliwice, ul. Styczyńskiego Piętro: 2 Powierzchnia mieszkania: 59,10 m 隣 Dodatkowo: piwnica 15,55 m Cena: 430 000 zł Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tanie mieszkanie na wynajem - Radlin, ul. Wiosny Ludów Szukasz niedużego, niedrogiego mieszkania w spokojnej lokalizacji? Ta oferta to świetna propozycja dla jednej osoby lub pary, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł238,75 m² 4 184,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Dom z widokiem na opactwo to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości. Położony przy ul. Bocznej Okrzei w Jarosławiu, oferuje nie tylko komfort.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,64 m² 9 082,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1849

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m2 na 1 piętrze 1 piętrowego budynku w Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

74 342 €23 232 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem centrum logistyczno-dystrybucyjne z rozbudowaną infrastrukturą chłodniczą i bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

76,25 zł/m²160 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni łącznej około 160m2 - Lublin, centrum najbliższe okolice ul. Krakowskie Przedmieście Lokal doskonały pod każdy rodzaj działalności - przystosowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,50 m² 8 890,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na os. Książąt Pomorskich. Lokal ma powierzchnię 59,5m2 i składa się z trzech rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Chrobrego w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,05 m² 6 659,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Chorzowie - Batorym przy ul. Gagarina. Mieszkanie(lokal stanowiący odrębną nieruchomość - Księga Wieczysta) o powierzchni 48,05m2 usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł43,38 m² 15 421,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,38 m2 w budowanej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie posiada 2 pokoje i składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

949 998 zł4 200 m² 226,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki po ok. 2100 m2 w pełni uzbrojone z planem zagospodarowania. - procent zabudowy wynosi 25% i 9,5 m w kalenicy ( bardzo dobry jak na morze). - działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 505 m² 332,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świetnie zlokalizowana działka z widokiem - centrum Trzebnicy Prezentuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek o numerach 2391 i 2320 o powierzchni 1505.

Szczegóły ogłoszenia

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic miasta Trzech Wieszczów. To miejsce cenione przede wszystkim za dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 983 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Stare Bielice o łącznej powierzchni 2983m2 tylko jedna z 3 działek o powierzchni 875 m2 posiada operat geotechniczny.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 200 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w odległości 15 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Dojazd ulicą asfaltową. W najbliższym otoczeniu wyłącznie nowe domy i sporo gruntów rolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł89 m² 8 764,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Dom przy lesie | 568 m działki | Bytom Miechowice, ul. Cisowa Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Cicha ulica, bliskość lasu, ogród i sąsiedzi, z którymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim 45 m | Balkon | City Vibe | 719 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Skrybicze. Działki o powierzchni ok 1000m2 jest w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33,80 m² 29 289,94 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

26,45 zł/m²96 m² 2 539 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy w centrum na wynajem to lokal z dużym potencjałem. Do wynajęcia funkcjonalny lokal na parterze o powierzchni 95 m , idealny dla firm poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł11 340 m² 132,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Olsztyn miejscowości Olsztyn przy ul. Kazimierza Wielkiego o powierzchni 11 340 m2 działka : o pow. ok 11.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Najnowsza oferta na wyłącznośc tylko W lokum nieruchomości Nieruchomość z potencjałem dom, zabudowania i działka 27 ar w całości budowlana zaledwie 12 km od Nowego Sącza.