Nieruchomości

238 562 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

290 000 zł34,90 m² 8 309,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: okolice galerii, budynek z cegły; wielorodzinny. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Czysta klatka schodowa; przy budynku parking dla mieszkańców, w zasięgu spacerku są tez.

Szczegóły ogłoszenia

27,52 zł/m²615 m² 16 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest budynek magazynowo-produkcyjny z zapleczem biurowym. Powierzchnia całego budynku to 615 m2. W skład nieruchomości wchodzą: 5 pokoi biurowych o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 171 m² 127,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Tarnowie Grodkowskim, 1 km od Grodkowa, 12 km od autostrady A4. Działka ma powierzchnię 11,71 ara (wymiar ok 31x37m). Ukształtowanie terenu płaskie, brak.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Właściciel dostosował obiekt do potrzeb zakwaterowania pracowników. Powierzchnia użytkowa budynku to około 150m2. Po modernizacji obiekt będzie się składał z: - 6 pokoi, - 2 kuchni, - 3 łazienek -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł135 m² 5 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Drężewo, gmina Olszewo Borki, powiat ostrołęcki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2. Powierzchnia działki 500 m2. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł32,10 m² 10 747,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położone, słoneczne mieszkanie w niskim budownictwie na osiedlu Konopnickiej-dzielnica lsm. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tylicz

Tylicz,małopolskie

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością uzyskania wz | 10,00 ar | Tylicz m. Krynica Zdrój - powierzchnia: 10,00 ar - przeznaczenie: działka rolna z możliwością uzyskania wz - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 20 arów, położona w pierwszej linii zabudowy w m. Kolonia Wola Duża, powiat lubelski, gmina Bychawa - zaledwie 4 km od centrum Bychawy, 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Wolbrom,małopolskie

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony w cenionej i dobrze skomunikowanej części miasta Wolbromia - przy ul. Żwirki i Wigury. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²204 m² 2 856 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Onyx budynek biurowy położony przy ul. Puławskiej, w odległości ok 2 km od Torów Wyścigów Konnych. Sąsiedztwo Południowej Obwodnicy S2 zapewnia bardzo dogodny dojazd zarówno do Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

266 370 zł2 049 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 2049 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty: - funkcjonalny układ , możliwość swobodnej aranżacji wnętrz- stan deweloperski - duży, prywatny okalający całe mieszkanie ogród (112 m2) - mieszkanie narożne na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 326 m² 134,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod dom rodzinny - 1326 m , Wężerów Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła spokojnie żyć, odpoczywać i wychowywać dzieci blisko natury ? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł39,26 m² 17 982,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,26 m2 w budynku czteropiętrowym.Składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 18,56.

Szczegóły ogłoszenia

454 950 zł1 011 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana o powierzchni 1011 m przy lesie |.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł110 m² 6 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Krosno Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Krośnie, która stanowi doskonałą okazję zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących funkcjonalnego domu do własnego użytku. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

34,32 zł/m²636,32 m² 21 839 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokale biurowe na woli! Poszukujesz lokalu na prowadzenie własnego biura? Otrzymałeś do realizacji nowy projekt i potrzebujesz powierzchni biurowej w dobrej lokalizacji i niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²326,11 m² 11 414 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: puławy / lubelskie / ul. Grota Roweckiego 2 Lokal użytkowy 326,11 m centrum miasta, przy ruchliwej trasie, idealny na działalność usługową. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64,78 m² 14 510,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun nieruchomości: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 telefon   Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,78 m2 z ogrodem i tarasem znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł64 m² 10 390,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, piwnicą i garażem lokalizacja Mieszkanie znajduje w świetnie skomunikowanej południowej części Pruszcza Gdańskiego - sąsiadującego Juszkowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe blisko Kampusu uj Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Ruczaju przy ul. Drukarskiej. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,60 m² 60,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Ogrodach Wejhera, zamkniętym kameralnym osiedlu w samym centrum Wejherowa - z widokiem na Park im .Aleksandra Majkowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł133,94 m² 11 191,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

959 855 zł14 767 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 14767 m2 położonej w malowniczej miejscowości Giebułtów, gmina Mirsk, powiat lwówecki, województwo dolnośląskie. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Dobino,zachodniopomorskie

530 000 zł103,55 m² 5 118,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Dobino (w województwie zachodniopomorskim, powiat wałecki) zaledwie kilka minut od Wałcza i Piły.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł672 m² 111,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,72 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 486 zł42,41 m² 10 575,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł6 830 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Wojsławice gmina Koziegłowy , o powierzchni 6830m2, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz zalesienie. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 730 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wszystkie zdjęcia dostępne na naszej stronie firmowej: Prezentujemy na sprzedaż 2 działki budowlane zlokalizowane w Turzy Śląskiej przy ul. Kolejowej. - działka w 1.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł75,53 m² 6 209,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, która łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł272 m² 3 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość inwestycyjna obejmująca trzy niezależne funkcjonalnie lokale o łącznej powierzchni 272 m , położona bezpośrednio przy Placu Wolności - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 112 zł40,80 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle Jaśminowe, nowa inwestycja ul. Jaśminowa, chojęcin Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Chojęcina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł71,30 m² 6 591,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta tylko w biurze prospace! Zapraszamy do kupna przestronnego, zadbanego i bardzo jasnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze na spokojnym, pełnym zieleni osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł240 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Dwie windy przemysłowe Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 240m 2 położoną na pierwszym piętrze nieopodal Centrum. Sanitariaty dostępne mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

287 688 zł23 974 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

17 działek rolnych o łącznej pow. 23 974 m2, w atrakcyjnych lokalizacjach, za rozsądne pieniądze. Jest możliwość sprzedaży poszczególnych działek rolnych. Jest możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal biurowy, może być również mieszkalny, o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy na Powiślu. W pobliżu popularnego teatru, uniwersytetów i starego.

Szczegóły ogłoszenia

33,21 zł/m²108,40 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Przedstawiam ofertę lokalu do wynajęcia zlokalizowanego przy ulicy Ciepłowniczej w Rzeszowie - oferta obejmuje pomieszczenia na parterze wolnostojącego budynku tj. pomieszczenie typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł900 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 900 m2 w Grodzisku Maz. (na granic z Milanówkiem) Działka ogrodzona, przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie kwadratu 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 400 zł73,04 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z widokiem na zieleń | antresola | gotowe do zamieszkania! Krzeptów - 12 minut od granic Wrocławia Szukasz czegoś naprawdę innego niż typowe blokowisko? Marzysz o mieszkaniu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 426 zł51,80 m² 17 209 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 234 m² 136,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bochnia Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 12,34 ar, położona przy ul. Strzeleckiej, w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość zapewnia ciszę, prywatność oraz.