Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

380 000 zł63,60 m² 5 974,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,60 m , położonego na czwartym piętrze w budynku na osiedlu Chopina. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł98,92 m² 6 945,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,92 m , położone w cichej i zielonej części Rzeszowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

362 400 zł35,74 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,74 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament | 3 Pokoje | Balkon | 1 piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Najbliższe sąsiedztwo charakteryzuje cicha i spokojna okolica z niską zabudową, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 694 zł42,02 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończenie "pod klucz" W cenie. Możliwość odliczenia podatku vat. Lokalizacja: nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł2 700 m² 111,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Świetna lokalizacja *droga asfaltowa * autobus *wz - do uzyskania Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 2700 m2 - położona w miejscowości Kraśnicza Wola, gmina Grodzisk Mazowiecki nr.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,92 m² 12 641,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 70 m w Gdańsku Lokalizacja: dynamiczny rozwój i wygoda Ul. Hokejowa na Oruni Górnej to punkt łączący nowoczesne osiedle z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

323 100 zł1 795 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jesteś Deweloperem i poszukujesz działki pod inwestycję? Zapoznaj się koniecznie z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł37,82 m² 22 422 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy nad morzem, darłowo ul. Słowiańska, 848.000,-PLN ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż luksusowy apartament 2 pokojowy, położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie od 499 000 zł * 0 zł prowizji * Bez podatku pcc * 5 lat gwarancji | Sprawdzona firma budowlana Inwestycja domów w Rzeszowie przy ul. Karkonoskiej to:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 796 zł49,63 m² 11 158,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł61,20 m² 8 934,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:151 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, zgorzelec, osiedle al. Leśne - dostępny w tym roku! Możliwość negocjacji ceny! Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

307 100 zł3 071 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki W janiszowie W sąsiedztwie lasów doliny baryczy, z warunkami zabudowy I projektem budowlanym Z 2020 roku, unikatowa, wyjątkowa Z mediami! Opiekun oferty Magdalena.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł203,30 m² 4 313,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu w Ostródzie, o wysokim standardzie i z korzystną lokalizacją? Oto bardzo atrakcyjna oferta, która Ciebie zainteresuje! Lokalizacja : Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł252,50 m² 6 772,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom w spokojnej i zielonej miejscowości Mała Piaśnica, obszarze Puszczy Darżlubskiej. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł32,92 m² 2 551,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowy lokal mieszkalny położony jest w Mrągowie przy ul. Kolejowej 2b, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej oraz terenów zabudowanych infrastrukturą torową wraz z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł26,30 m² 64,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnej, świeżo wyremontowanej kawalerki zlokalizowanej w samym sercu Tychów. To uniwersalna i bezpieczna przestrzeń, która sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł77,37 m² 2 520,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedania atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 77,37 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze kamienicy przy ulicy Leśnej w Lubaniu. Lokal przez wiele lat funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł9 271 m² 129,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży świetnie zlokalizowanych działek w Sanoku przy ul. Płowieckiej, o łącznej powierzchni 0.9271 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł143,11 m² 7 896,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga. Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 847 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 101,10 m , położony na pięknie zaprojektowanej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 2847 m w.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²36 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowo biurowy w centrum Mikołowa idealna lokalizacja. Do wynajęcia lokal handlowo biurowy o powierzchni 36m , położony na parterze nowej kamienicy w samym centrum Mikołowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,67 m² 16 691,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz komfortu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie dwupokojowe znajduje się w prestiżowej dzielnicy Mały Kack, przy ul. Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 €/m²140 m² 4 822 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Obiekt, zlokalizowany w samym centrum miasta, stanowi atrakcyjne miejsce dla prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem jest łatwość dojazdu do kompleksu środkami komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piła,wielkopolskie

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Duże mieszkanie piła - zamość! 4 pokoje o pow. 70 m 2 , 10. piętro, balkon Mieszkanie na ul. Roosevelta o pow. 70 m , 4 pokoje, osobna kuchnia, położone na 10. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Pierkunowo,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł165 m² 12 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom nad jeziorem kisajno Lokalizacja: pierkunowo - Gmina Giżycko, osada fregata Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty na sprzedaż domku , położonego w malowniczej osadzie fregata,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł96,59 m² 5 890,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej - Wilkowice, karolewko | Pompa ciepła | Działki 340-370 m | Stan deweloperski Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale mieszkalne w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł390 m² 37,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Klimatyczna połówka bliźniaka do wynajęcia w Wilanowie Niskim. Ładne i zadbane sąsiedztwo. Dom jest przestronny, wygodnie rozplanowany, zamontowana klimatyzacja, ogród na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 235 zł63,08 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 380 m² 126,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sułkowice (obok Andrychowa). Działka o powierzchni 13,8 ar (zaznaczona na żółto) ulokowana w zacisznym miejscu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 010 zł34,90 m² 57,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znana i lubiana dzielnica Warszewo, ul. Duńska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, niskiego, 4 piętrowego budynku. Duży, przestronny pokój , balkon , francuski, , osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł4 799 m² 12,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna, działka (nr. 25) zlokalizowana w miejscowości Kicin, gmina Białopole, powiat Chełmski. Uregulowany stan prawny z Księgą Wieczystą. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł113 m² 6 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 113m2 z ogródkiem w Wieliczce! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w spokojnej i cichej części Wieliczki, więc dostają Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 946 zł28 m² 13 569,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Miłowo,zachodniopomorskie

216 120 zł1 801 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki przy lesie o powierzchni od 1503 do 4095 m2, w miejscowości Miłowo położone 4 km od Stepnicy, 30 minut jazdy samochodem od Szczecina. Działki mają wydane decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

121 500 zł900 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Malownicza działka z nowego podziału położona w Anielewie w gminie Mińsk Mazowiecki. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej o nawierzchni asfaltowej(ulica Wojska Polskiego).

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o dużym potencjale, położony w malowniczej miejscowości Skrzyszów, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Nieruchomość z 1960 roku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł2 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego. Słoneczna działka budowlana o powierzchni 2900m2. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł170 m² 1 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Duża obniżka ceny! Wyjątkowa okazja dom w Dołach w bardzo atrakcyjnej cenie! Szukasz domu, który możesz wykończyć po swojemu, a jednocześnie kupić go w naprawdę korzystnej.