Nieruchomości
238 348 ogłoszeń
Od najnowszych
189 000 zł1 730 m² 109 zł/m²
Domek letniskowy Chojno-Młyn
Chojno-Młyn,wielkopolskie
469 000 zł75,53 m² 6 209,45 zł/m²
Dom z garażem
Rybnik,śląskie
899 000 zł272 m² 3 305 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem Chojęcin
Chojęcin,wielkopolskie
383 112 zł40,80 m² 9 390 zł/m²
470 000 zł71,30 m² 6 591,87 zł/m²
3 600 zł240 m² 15 zł/m²
287 688 zł23 974 m² 12 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Oboźna
Warszawa,mazowieckie
8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²
Biuro z garażem, ul. Ciepłownicza
Rzeszów,podkarpackie
33,21 zł/m²108,40 m² 3 600 zł
1 050 000 zł900 m² 1 166,67 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie
Kraków,małopolskie
891 426 zł51,80 m² 17 209 zł/m²
Działka budowlana, ul. Strzelecka
Bochnia,małopolskie
168 000 zł1 234 m² 136,14 zł/m²
210 000 zł7 260 m² 28,93 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z aneksem, ul. Szymborskiej
Gryfino,zachodniopomorskie
310 000 zł32,45 m² 9 553,16 zł/m²
Rynek pierwotny
469 000 zł52,01 m² 9 017,50 zł/m²
117 000 zł1 000 m² 127 zł/m²
Mieszkanie
Kraków,małopolskie
388 160 zł48,52 m² 8 000 zł/m²
Działka
Mieszkowo,mazowieckie
1 600 000 zł5 003 m² 319,81 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Krajowice
Krajowice,podkarpackie
190 000 zł3 100 m² 61,29 zł/m²
Dom z garażem Pniewo
Pniewo,zachodniopomorskie
2 190 000 zł201,06 m² 10 892,27 zł/m²
Działka Goleszów
Goleszów,śląskie
180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²
350 000 zł83,92 m² 4 170,64 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna
Warszawa,mazowieckie
3 700 zł37 m² 100 zł/m²
Biuro umeblowane, ul. Potokowa
Gdańsk,pomorskie
29,20 zł/m²68,50 m² 2 000 zł
Działka budowlana przy lesie Potulice
Potulice,kujawsko-pomorskie
157 500 zł1 260 m² 125 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły
Olsztynek,warmińsko-mazurskie
599 000 zł52,23 m² 11 468,50 zł/m²
Rynek pierwotny
1 305 996 zł101,24 m² 12 900 zł/m²
Działka budowlana Lublin
Lublin,lubelskie
587 200 zł734 m² 800 zł/m²
Działka budowlana
Kraków,małopolskie
998 000 zł1 024 m² 974,61 zł/m²
Magazyn ogrzewany, ul. Stabłowicka
Wrocław,dolnośląskie
25 zł/m²77 m² 1 925 zł
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa
Kraków,małopolskie
595 000 zł28 m² 21,25 zł/m²
Działka Jędrzejów Nowy
Jędrzejów Nowy,mazowieckie
780 000 zł17 534 m² 44,49 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
479 000 zł34,02 m² 14 079,95 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Wrocław,dolnośląskie
2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem Sopot
Sopot,pomorskie
1 299 000 zł82,92 m² 15 665,70 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska
Wrocław,dolnośląskie
3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²
Działka budowlana Pomlewo
Pomlewo,pomorskie
489 000 zł4 061 m² 120,41 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Łukaszewicza
Poznań,wielkopolskie
4 100 zł103 m² 39,81 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia