Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 500 zł82,49 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu na wynajem duży budynek garażowo-warsztatowy o powierzchni użytkowej 82,49 m 2 wraz z placem parkingowym o powierzchni 1729 m 2. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,61 m² 8 599,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Bella Dolina Twoje miejsce w sercu Rzeszowa! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje nowy etap inwestycji Bella Dolina IV, położonej przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 980 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym na poziomie -1. Dodatkowo komórka lokatorska o pow. 5,5 m2. Miejsca przynależne dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok 100 m2 w Myszkowie. Usytuowany jest na działce o powierzchni 700 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł87,50 m² 2 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom murowany położony w malowniczej miejscowości Lutcza. Działka o powierzchni 11ar jest usytuowana w taki sposób, że rozpościera się z niej piękny.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,35 m² 20 926,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedania nowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie na krakowskim Salwatorze lokalizacja: jedną z najbardziej krakowskich dzielnic miasta, na wskroś przepełnioną tradycjami polskiej.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46 m² 16 413,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nieruchomość: mieszkanie z balkonem w kultowym Falowcu. Przestronne dwupokojowe mieszkanie, świeżo po kapitalnym remoncie. Dwa odrębne pokoje, oddzielna garderoba, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

! bliźniak 138m2! stan deweloperski! Atuty: - wysoki standard materiałów! - lokalizacja! - stan deweloperski! - pompa ciepła! -nowoczesna architektura! Charakterystyka nieruchomości: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro

Robakowo,wielkopolskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu przepiękny całkiem nowy energooszczędny dom w stanie deweloperskim który znajduje się w Robakowie przy ruchlwej Ul Poznańskiej. Dom ma powierzchnię 80 m2 plus 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz niewielkiego, ekonomicznego w utrzymaniu mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do Jaroty przy spokojnej ulicy Minakowskiego, w pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,17 m² 7 245,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m czystego potencjału na ul. Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł129,63 m² 3 695,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie zwartej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 129,63 m2. Dom pobudowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 000 zł200 m² 8 521,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Dom wolnostojący parterowy w miejscowości Skuły Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.200 m, położony w urokliwej i spokojnej miejscowości , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 281 m² 195,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1281 m położona w miejscowości Oddział to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu z jednoczesnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 000 m² 268 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| teren zadrzewiony i zakrzewiony we wsi Krupia Wólka, w gminie Prażmów. Do sprzedaży 2 działki o powierzchni:1000m2 i 964m2 w cenie 278 zł za m2. Sąsiednie działki są.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł7 143 m² 293,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Nowej Soli. Nieruchomość składa się z 2 działek o łącznej powierzchni 7143m2 jest położona w Rudnie na.

Szczegóły ogłoszenia

6 020 000 zł114 025 m² 52,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni 11 ha, położone w malowniczej i strategicznie atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Bikówek przy trasie nr 50, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 040 zł85,56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4 pokoje z dwoma balkonami i 2 łazienkami Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 85,56 m2, idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Świetna propozycja dla rodziny oraz inwestora szukającego mieszkania "pod wynajem". Lokalizcja: orunia Górna to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku? Ten dom to idealne rozwiązanie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł5 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Krzyczki Szumne, gm. Nasielsk Lokalizacja: krzyczki Szumne, gmina Nasielsk, powiat nowodworski, woj. mazowieckie Powierzchnia działki: 5000 m Numer.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł44,18 m² 15 278,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie przy ul. Kuźniczej na Starym Mieście to prawdziwa perełka dla miłośników miejskiego życia w historycznym otoczeniu. To tu, gdzie przeszłość spotyka się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 021 m² 53,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz działki wśród zieleni, wszechobecnych lasów, w spokojniejszym miejscu, w sąsiedztwie tylko kilku sąsiadów a jednocześnie chcesz dojeżdzać w 20minut do Szlaku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Gurba,mazowieckie

310 000 zł11 739 m² 26,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 1,18 ha w miejscowości Gurba, gmina Mszczonów. Działka położona w pobliżu trasy nr 8 Warszawa - Katowice. Media w drodze, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mirków,dolnośląskie

1 300 000 zł140 m² 5 060,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Prezentuję na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak, z lat 90-tych o powierzchni 256,9 m2 z działką 418 m2, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej miejscowości Mirków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

917 690 zł64,74 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania oferujemy frontowy, parterowy lokal usługowy z dużą witryną o powierzchni 38m2 do generalnego remontu. Lokal znajduje się w obrębie Plant, okolice ulic św. Gertrudy,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 713 m² 72,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka położona w zacisznym miejscu. Teren płaski. Dojazd utwardzoną drogą gruntową. Dostępne media: energia elektryczna. Działka w sąsiedztwie lasu. Wokół luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł2 105 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących dużej działki blisko natury pod budowę wymarzonego domu lub jako inwestycji kapitału! Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży dużej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł632 m² 1 343,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w prestiżowej lokalizacji w Szczyrku (woj. śląskie, powiat bielski, gmina m. Szczyrk). Działka budowlana o powierzchni 632 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł8 643 m² 61,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę w pobliżu Zalewu Poraj w miejscowości Jastrząb. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu działkę budowlano -rolną zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł41,70 m² 18 657,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z dużym ogródkiem. Chcesz zamieszkać w przestrzeni, która łączy w sobie komfort oraz wygodę? Ta inwestycja może być Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone w nadmorskiej części Gdańska - na osiedlu Brzeźno (ul. Ignacego Krasickiego). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł8 600 m² 44,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz, żeby zamieszkać w cichej spokojnej okolicy otaczającej się lasami a zarazem z bardzo dobrym dojazdem do miasta? A może poszukujesz terenu pod inwestycję ? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²24 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta objęta Klauzula wyłączności Obecnie funkcjonujący salon fryzjerski możliwość przejęcia nowego, wysokiej jakości wyposażenia. Czynsz najmu: 1300 zł + energia elektryczna. Odstępne do.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł52 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz pewnej i dochodowej inwestycji na wrocławskim rynku nieruchomości? Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul. Zachodniej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 200 m² 1 249,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:32

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: działający hotel przy drodze krajowej 92 - Brójce W naszej ofercie znajduje się funkcjonujący hotel położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92, w miejscowości Brójce.

Szczegóły ogłoszenia

152 500 zł1 173 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: malownicza działka w Dankowie blisko jezior i nowoczesnego ośrodka wypoczynkowego "łubu-Dubu" Na sprzedaż wyjątkowa działka o pow. 1173m2 - położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł45,35 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mielec - centrum, al. Niepodległości | 2 pokoje | 45,35 m2 | klimatyzacja | 1750 zł. Do wynajęcia jasne, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,35 m2, położone w centrum Mielca przy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł7 000 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! IDEALNA LOKALIZACJA! Oferuję Państwu atrakcyjną działkę rolną w miejscowości WŁÓKI, o powierzchni 7000 m2,.