Nieruchomości

239 347 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

849 000 zł63,74 m² 13 319,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Uwaga! pierwsze 5 zdjęć przedstawia wizualizację przykładowej aranżacji po lekkim odświeżeniu mieszkania. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

665 360 zł230,13 m² 2 891,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 230,13 m , położony na rozwijającym się osiedlu w Orpelowie, gm. Dobroń przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 178 zł51,49 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy Państwu do zakupu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 w nowym budynku przy ul. Feliksa Wrobela 77 ( Rybitwy) Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2025 roku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Do sprzedania działka o pow. 25a położona przy ul. Hrube Niżne. Dojazd do posesji drogą gminną utwardzoną. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom w zielonej okolicy blisko centrum Świdnika. To urokliwa nieruchomość z domem o powierzchni 149,6 m, garażem i doskonale rozplanowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 600 zł41 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²34 m² 2 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| dwa pokoje biurowe w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 60 pln + 28,5 pln za opłaty eksploatacyjne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł37,09 m² 5 877,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Chodzieży, przy ul. Piłsudskiego! Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w zadbanym i ocieplonym bloku. Mieszkanie ma łączną.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł2 546 m² 120,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na Sprzedaż Szczerbice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2546 m2, kształt prostokąt wymiary przybliżone 47x58. Przeznaczenie terenu mn2- tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 115 m² 1 336,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1115 m w Józefowie zabudowa mieszkaniowa lub usługowa Lokalizacja: józefów, rejon ulic: sikorskiego, dobra, kasprowicza, wilsona, bukowa, matejki Powierzchnia działki: 1115.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Brzeg,opolskie

483 264 zł67,12 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w 4 - pokojowym mieszkaniu z zejściem do prywatnego ogrodu ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Rozkład mieszkania: przedpokój łazienka3 pokojesalon z kuchniąbalkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 534 290 zł59,70 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 000 zł14 500 m² 5 517 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta magazynu i gruntów w kórniku k. Poznania. Przedmiotem sprzedaży jest baza logistyczna w Kórniku k. Poznania, tuż przy drodze krajowej północ-południe oraz autostradzie wschód-.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł38,50 m² 7 376,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł450 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnej hali magazynowo-produkcyjnej o powierzchni 450 m , położonej na działce o powierzchni 1 200 m . Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz wnętrza, które łączy naturalne materiały, nowoczesne technologie i spokój zamkniętego osiedla? Zapraszam na ul. Tunelową - do doskonale doświetlonego apartamentu na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł238 m² 4 159,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo magazynowo biurowy Z potencjałem rozbudowy Łańcut - działka 6 arów - piwnica - brama garażowa - miejsca parkingowe Powierzchnia użytkowa handlowo usługowa: 238 m2 Strefa biurowa (I.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł73 m² 19 589,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Eleganckie mieszkanie z układem dwupoziomowym z antresolą o podwyższonym standardzie, zaprojektowany z myślą o komforcie, estetyce i bezpośrednim dojściu do morza. Już od.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60,38 m² 5 465,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa oferta! ładnie wykończone mieszkanie znajduje się w kameralnym 2-piętrowym bloku na Osiedlu Bondary kilometr od pięknego Zalewu Siemianówka. Bliskość natury, cisza i spokój czynią.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł104 m² 14 413,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży apartamentu - nowoczesny dwupoziomowy loft Z strefą spa Kraków - Nowe Osiedle Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł83 m² 24 699 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie loftowe położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku w Browarach Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej. Lokal o powierzchni 82,79 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Podole w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów. Działka o powierzchni 13,4 ara. Kształt trójkąta o boku około 60 metrów. Dostęp do drogi z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 133 m2, lublin, lsm Lokal wynajmowany - uzyskiwany czynsz najmu: 7 625 zł netto, lokal posiada 3 wejścia, wysokość lokalu - około 4m, duże witryny wystawowe, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie, 2 pokojowe, ostrów Wielkopolski, wynajem. Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone na I piętrze kamienicy mieszczącej się w ścisłym centrum Ostrowa Wlkp. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł84,40 m² 3 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Poszukujesz dla siebie i swojej rodziny miejsca blisko natury, dającego poczucie wyciszenia i prawdziwego spokoju? Pragniesz przestrzeni, która w naturalny sposób łączy codzienny relaks.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77,36 m² 10 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77.36 m , zlokalizowane na 3 (ostatnim) piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł4 046 m² 150,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, widokowa działka z lasem w Miłkowie Prezentuję Państwu na sprzedaż dużą działkę z lasem położoną w gminie Podgórzyn w miejscowości Miłków. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł813 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentuję Państwu dwie działki budowlane w miejscowości Siepraw, zaledwie 25 km od Krakowa. Możliwość zakupu zarówno jednej 8 arowej, jak i obu, tym samym zwiększając powierzchnię do.

Szczegóły ogłoszenia

19,99 zł/m²63,53 m² 1 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu do wynajmu 4 lokale użytkowe zlokalizowane w położonej w centralnej części miasta Zdzieszowice. Lokale znajdują się w nowoczesnej galerii handlowej wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

123 600 zł1 030 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób chcących ulokować pieniądze. Lokalizacja Do sprzedaży działki w miejscowości Ostromecko, gm. Dąbrowa Chełmińska, zlokalizowane w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W murowanym bloku przy ul Grzymskiego w Kłodawie do kupna 56m mieszkanie na IV piętrze. Składa się z 4 pokoi, w tym 1 przechodni, kuchni z meblami i zmywarką, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł81 m² 9 493,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na parterze kameralnego domu dwulokalowego w cenionej, zielonej części Zielonej Góry na Osiedlu Ptasim przy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł227 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący, wybudowany w 1983 roku, położony na działce o powierzchni 663 m2. Dom znajduje się we Wschowie na ulicy Czereśniowej. Powierzchnia użytkowa to 227 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 828 zł59,92 m² 10 494,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 59,92 m2 z balkonem o powierzchni 5,25 m usytuowane przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. Inwestycja charakteryzuje się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł791 m² 201,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 7,91 ar, położoną w Dębicy przy ul. Budzisz. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Winiec

Winiec,warmińsko-mazurskie

998 000 zł115 m² 8 678,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Winiec, w gminie Miłomłyn, w powiecie ostródzkim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Informacje dodatkowe: - powierzchnia 40m 2 - przeznaczone wyłącznie do odświeżenia - mieszkanie po remoncie - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

55,81 zł/m²27,70 m² 1 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana przy ul. Litewskiej w Gdańsku - idealna dla małych firm, jednoosobowej działalności lub zespołów poszukujących wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 12 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach (czarna Struga), w kameralnej zabudowie z 2017 roku. Nasza rekomendacja: nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,14 m² 7 717,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu ul. Witosa, szczecin Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14.