Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

845 000 zł73,85 m² 11 442,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73,85 m oraz 3,09m powierzchni przynależnej, w postaci piwnicy. Lokal położony na 4. piętrze budynku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł333 m² 30 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:194 m²

Villa 21 to kameralny, nowoczesny obiekt hotelowy położony w jednej z najlepszych lokalizacji Sopotu - zaledwie kilka minut od plaży, molo oraz ulicy Bohaterów Monte Cassino. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł67,99 m² 9 780,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Marzysz o wolnostojącym domu z dużą działką w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój? Jednocześnie cenisz szybki dojazd i wygodny dostęp do infrastruktury? bingo! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny pawilon o powierzchni 75 m , położony w dynamicznie rozwijającej się części Mysiadła, na granicy z Józefosławiem. Lokalizacja ta cieszy się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł2 469 m² 190,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa na prezentację działek w Runowie! Działki zostały zgłoszone do podziału. Piękne zielone tereny dookoła z doskonałym dojazdem do trasy S7 i z dojazdem do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

746 240 zł33,92 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 200 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m (składająca się z dwóch działek ewidencyjnych), położona w spokojnej i zielonej miejscowości Zawodne. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 940 zł56,20 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania Olkusz Inwestycja ta to odzwierciedlenie zrealizowanego już budynku na tej samej ulicy w Olkuszu. Jest to unikalny dwupiętrowy, kameralny budynek w nowoczesnym stylu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł77,73 m² 6 779,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w cichej i zielonej okolicy Łodzi , przy ul. Urzędniczej 39, na Bałutach. Mieszkanie o powierzchni 77,73 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł771,30 m² 7 130,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 846 m²

Willa W sąsiedztwie lasu W nowym rembertowie Świetny rozkład | Perfekcyjna propozycja dla rodzin wielopokoleniowych | Dobrze sprawdzi się jako dom spokojnej starości, ośrodek terapeutyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,93 m² 11 979,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 359 946 zł78,31 m² 17 366,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Mokotowie z dwoma balkonami blisko metra *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: lokalizacja! Dostęp do komunikacji miejskiej, licznych sklepów oraz całej infrastruktury mieszkalnej bliskość plaży i parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Kielcach przy ul. Wygoda 26. Działka o powierzchni 510 m . Na działce znajduje się dom jednorodzinny parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł93 m² 12 892,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na os. Wrzosy! Oferujemy komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 93m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 624 000 zł116 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament 116 m z tarasem i garażem na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 116 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł6 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 0,6 ha położone w miejscowości Karaś, w województwie warmińsko-mazurskim w bliskim sąsiedztwie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 400 zł40,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Na wynajem tania kawalerka znajdująca się w Rybniku- niewiadomiu, metraż idealny dla singla lub pary. Odstępne 800zł+ czynsz 640zł+ media, jednorazowo pobierana jest kaucja 2000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Bema

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

60 zł/m²25 m² 1 822 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 25,30 m , położony na II piętrze eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To przestrzeń, która doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł1 300 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Głogów, sala bankietowa/dom weselny, zapleczem hotelowym, pow. działki 1300m2, pow. sali 304m2, ogród, parking, sprzedaż 3 650 000zł, oferta bez prowizji dla kupującego! Sprawdzony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 655,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje Z oddzielną kuchnią I balkonem! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Kolorowym, dzielnica Nowa Huta. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 385 zł49,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 49,83 m , położone na parterze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł99,80 m² 4 408,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Komfortowe I przestronne mieszkanie W centrum słupska - W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania! Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł84 m² 6 297,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Bez prowizji Szukasz domu z potencjałem, które urządzisz według własnego pomysłu? Zależy Ci na malowniczej miejscowości i spokojnej okolicy? Jednocześnie cenisz sobie lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,19 m² 6 055,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 51 m2, cena 310 000 zł, sprzedam. Rezerwacja! Oferuję na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szprotawy.

Szczegóły ogłoszenia

603 568 zł53,89 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 54 m? z tarasem Nowoczesne 54 m2 Komfort przy Centrum Torunia Szukasz mieszkania, które łączy miejski styl życia z chwilą oddechu na świeżym powietrzu? Prezentujemy dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 886 400 zł104,80 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²140 m² 3 920 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia nowoczesny kompleks biurowy położony na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. Powierzchnia obejmuje cztery niezależne biura oraz przestrzeń typu open space, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł24 320 m² 287,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 2,423 ha położony w przemysłowej dzielnicy Torunia. Działka o wymiarach ca 160x180 m. W pobliżu zlokalizowane są zakłady produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

34,41 zł/m²151,20 m² 5 203 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 151,2 m2 na 2 piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego w ścisłym centrum Kielc, przy ruchliwym deptaku - ul. Sienkiewicza. W pobliżu liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²730 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna w województwie pomorskim,w powiecie lęborskim w miejscowości Łebieniec .Hala magazynowa i pomieszczenia biurowe o powierzchni 730m2,20 km od Łęborka 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł48,40 m² 7 541,32 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe Mieszkanie w wieżowcu, rubinkowo Centrum Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Łyskowskiego 26 w Toruniu Mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

448 920 zł1 032 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlana położoną w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Niedźwiedziej objętą planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną! media woda,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3