Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

192 500 zł770 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Proponujemy działki o następujących metrażach : 711m, 713m, 773m, 770m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł69 m² 23 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem a lasami tpk - funkcjonalna, przemyślana aranżacja wnętrza - Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57,40 m² 2 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wrocław / stare miasto / rynek Do wynajęcia od 1 marca 2025r. lokal biurowy o pow. 57,4 m2 ( rzut cześć na niebiesko ) - udział w pow. wspolnej ( żóto/pomarańczowo ). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł450 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Ooferta sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej - jastrowie Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w Jastrowiu, idealna dla przedsiębiorców poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł179,62 m² 5 066,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego do sprzedaży dom W zabudowie bliżniaczej O powierzchni 179 mkw oraz powierzchni działki 5 ary Z garażem W bryle budynku Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta! Działki budowlane w Łagodzinie przy ul.Optymistycznej o powierzchni od 1100m2 i 1300m2.możliwość łączenia. Na działkę wydane są warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²26 m² 962 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 26 mkw. na I piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Meble widoczne na zdjęciu nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40m2, piętro 4/7 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej, ursynów Wyczółki. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł68,29 m² 13 457,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bądź inwestycji W kameralnej okolicy blisko gdańska głównego? Zamieszczone w ogłoszeniu zdjęcia przedstawiają przykładową wizualizację. Atuty: - cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48,75 m² 59,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone W zielonej, spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Rozewskiej 9, w dzielnicy Chylonia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 021 m² 783,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka mieszkaniowo-usługowa przy ul. Warszawskiej na gdańskim Ujeścisku. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym wszelkie rodzaje budownictwa mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł66,54 m² 10 489,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja. 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

24,40 zł/m²82 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal handlowy o powierzchni około 82 m2, zlokalizowany przy ulicy Gierymskiego w Drawsku Pomorskim. Stan lokalu bardzo dobry, na podłogach płytki, okna pcv. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

23,38 zł/m²23,52 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia dwa lokale w Jastrzębiu-Zdroju! ul. Pszczyńska świetna lokalizacja, duży parking przed budynkiem! Oferujemy do wynajęcia dwa niezależne lokale biurowe/usługowe: * Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr E o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

347 009 zł53,25 m² 6 516,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zmiana ceny do końca maja 2016 r - zapraszamy Mieszkanie 3-pokojowe w Sercu Chełma - idealne pod Inwestycję lub do zamieszkania! Lokalizacja: chełm, ul. Wołyńska 5 (ścisłe Centrum).

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł165,59 m² 7 548,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Elegancka połowa domu w prestiżowej lokalizacji Opole, kolonia Gosławicka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość stanowiąca połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 142 m² 262,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z rozpoczętą budową obiektu przeznaczonego na cele usługowo-mieszkaniowe. Powierzchnia działki to 1142mk. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 004 m² 119,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Łęgi w gminie Dobra Szczecińska przy ul. Na Świdwie. Bardzo zielony teren, nieopodal Puszczy Wkrzańskiej, dojazd drogą asfaltową. Dostępne są 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł26,21 m² 87,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka z balkonem + miejsce postojowe W cenie! Mieszkanie wynajmowanie w trybie umowy najmu okazjonalnego. Zwierzęta do Uzgodnienia. Polecam do wynajęcia ładną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rączna,małopolskie

970 000 zł104,24 m² 9 305,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,70 m² 6 959,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie w Puławach w bloku z 2000r. przy al. Partyzantów na II piętrze. Rozkład pomieszczeń : - salon (20mkw) z wyjściem na szeroki balkon (około 4,5mkw) - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł51,50 m² 13 396,12 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow 51,5 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania na start, pod inwestycję lub jako bezpieczna lokata kapitału? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Biesal

Biesal,warmińsko-mazurskie

920 zł92 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek o pow. 92 m2, położony na działce Nr 140/6 obr. Biesal. Budynek ujęty w ewidencji zabytków. Działka zabudowana jest nieczynną rampą. Informacje o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,70 m² 6 418,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentacje przytulnego mieszkania na Starym Mieście. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , usytuowane jest na parterze kamienicy na Starym Mieście przy ulicy Nadrzecznej. To.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł103,14 m² 6 292,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Szafirowej w Brzesku. Podstawowe informacje: pow. 103,14 m2,w korytarzu i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł165 m² 6 903,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 165 m , zlokalizowany blisko Brzegu! Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Chróścicach, woj. Opolskie. na ul. Cebuli 39. Dom znajduje się na rozległej działce o powierzchni 3750m, w okolicy domów jednorodzinnych. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Łobez,zachodniopomorskie

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowo - usługowa w samym centrum Łobza z dwoma niezależnymi wjazdami z obydwu stron nieruchomości z dużym placem parkingowym - nawierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama przedstawiają państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie 77 m z dużą piwnicą Jelenia Góra, okolica I Liceum ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²109,99 m² 6 874 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1. Parking Wskaźnik miejsc parkingowych w garażu podziemnym 1:47 2. Czynsz za parking 3 80 pln/miejsce/m- c netto. 3. Logo i antena na budynku Specyfikacja standardu Lokalu Wysokość lokali:.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł737 m² 84,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w Szubinie o powierzchni 737m2 - wz w trakcie przygotowania! Charakterystyka: na sprzedaż działka położona w obszarze administracyjnym miasta Szubin na jego.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł36,19 m² 5 775,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ul. Majakowskiego 26. Kawalerka położona jest na parterze w 3-piętrowym bloku po termomodernizacji. To doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

26,50 zł/m²1 000 m² 26 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** Z rampą *** *** metraże 500, 1000, 1500, 2000 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowaną w budynku na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł55 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż zebrzydowice Oferta na wyłączność biura Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55 m , położony w Zebrzydowicach, bardzo dobra lokalizacja charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł730 m² 130,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Działka 75/5, o powierzchni 724 m2, działka 75/7, o powierzchni 737 m2, działka 75/8, o powierzchni 727 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł50,60 m² 10 494,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,6 m , położone na 2 piętrze przy ul. Kiełczowskiej 131 we Wrocławiu. Mieszkanie dwustronne salon od.