Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

515 000 zł58,22 m² 8 845,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimczak Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która wyróżnia się nie tylko designem, ale i komfortem codziennego życia! Jeśli szukasz przestrzeni z charakterem, która będzie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 011 m² 66,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy dużą działkę o pow. 3011 m2 w Barnkowie gmina Chojna dla której zostały wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem do dwóch stanowisk oraz.

Szczegóły ogłoszenia

67,67 zł/m²26,60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 26,5 m , usytuowany na parterze budynku przy ul. Wandy we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

533 500 zł9 700 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki położonej w Probarku k. Mrągowa. Miejsce wyjątkowo ciche i spokojne o wyjątkowych walorach przyrodniczo-krajobrazowych z przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 900 m² 68,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w otoczeniu lasów, niedaleko morza. Działka o powierzchni 2900 mkw., w kształcie rąbu o wymiarach ok. 52 x 56 m, położona w środku wioski Sińczyca.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł77,20 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z przestrzenią i wyjątkowym klimatem? Ta nieruchomość w Świdnicy to połączenie funkcjonalności i doskonałej lokalizacji! Położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Odkryj urok życia na wsi dzięki tej wyjątkowej działce dostępnej na sprzedaż. Położona w cichej i spokojnej okolicy, nieruchomość ta oferuje wyjątkową okazję do stworzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31 m² 15 161,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:108 300 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158,22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł92 m² 9 771,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Dom, dys, 1000 m2 działki, odebrany i oddany do użytku Budynek: - 3 pokoje + salon (30m2) - 92 m2 powierzchni użytkowej - wymurowany z belitu - ocieplony styropianem - dach z blachodachówki.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł3 031 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka, położona blisko jeziora Małe Pławno( 10 m) w miejscowości Zieleniewo , gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie .W pobliżu działki lasy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł41 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:863 m²

Dom z drewna 41 m kw. do remontu na działce 863 m kw. w Dęblinie 100 m od Wisły przy szlakach rowerowych Stężycy i okolic. Dom: -powierzchnia 41 m kw. -parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

257 400 zł1 170 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Lipowej przy ul. Borowikowej. To miejsce, które łączy spokojne, zielone otoczenie z atrakcyjnymi walorami widokowymi i dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

25,30 zł/m²98,80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 98,80 m2, składający się z dwóch pomieszczeń z osobnymi wejściami. Pomieszczenie główne, w którym w chwili obecnej prowadzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wałbrzycha, ul. Przemysłowa Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na wysokim parterze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł45 m² 11 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,62 m , usytuowane w spokojnej, zielonej części Tarnowa przy ul. Rady Europy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł38 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka, przy ul.Świętego Antoniego 43, województwo kujawsko-pomorskie, w pobliżu niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł142,96 m² 5 945,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego domu w Lublewie Gdańskim. Dom o powierzchni całkowitej 142,96 m2 został oparty o projekt pracowni Archon Dom.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²44,16 m² 3 312 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 44,16 m (nr 617). Biuro znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,93 m² 10 018,95 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Mieszkanie w samym centrum miasta. Idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Dwa pokoje w cichej i zielonej okolicy, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, świeżego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 288 982 zł110,50 m² 11 665 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł145,45 m² 6 180,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ten dom już powstał i czeka właśnie na Ciebie. W Łochowie, przy ul. Akacjowej, stoi gotowa przestrzeń, w której może zacząć się Twój nowy rozdział. Bez stresu budowy, bez miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Jasionka,podkarpackie

419 000 zł116 m² 3 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Szukasz domu który dopasujesz do siebie, zamiast dostosowywać się do gotowego układu? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i komfort życia w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe w niskim, zadbanym budynku z centralnym ogrzewaniem na zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 008 m² 99,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana- 30arów W dąbrowie tarnowskiej! Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,3008 ha, położona w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²66 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie: lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 66m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedaż. Dom piętrowy 240m2. Budynek gospodarczy 50m2. Działka 1100m2. Pruśce gm. Rogoźno. Przedmiotem oferty jest okazała Nieruchomość w skład której wchodzi: dom wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

78 886 zł10 000 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna galeria z parkingiem podziemnym na 300 miejsc parkingowych oraz 300 na zewnątrz o powierzchni użytkowej 7886,93 m2 a całkowita z wewnętrzną komunikacją z windami.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74,80 m² 4 679,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | Piechowice | 74,76 m | garaż | ogródek | widok na Zamek Chojnik Oferuję na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 74,76.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł1 124 m² 135,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowę trzech.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34,13 m² 6 709,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni użytkowej 34,13 m , położonego na I piętrze w świetnej lokalizacji centrum Konina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł99 m² 6 767,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 99 m2. stan developerski, piękne położenie, górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola i podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 707 zł39,33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa - Wawer. Blisko Ronda Marsa. Atrakcyjna oferta wynajmu powierzchni użytkowej. Do wynajmu powierzchnia 200 m wolna od zaraz. 3-cie piętro. Parking na terenie ogrodzonym pod budynkiem. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł63,30 m² 29 225,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dizajnerskie, kamieniczne, wysokie (3,48 m). Balkon, parking, winda, piwnica. Mokotowska 26, tuż obok Placu Zbawiciela. Najbardziej energetyczny adres w mieście. Zadbana kamienica Bardzo ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 200 m² 60,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka przy obwodnicy - Kazimierza Wielka, ul. Henryka Sienkiewicza / Jachimowskiego Na sprzedaż działka o powierzchni 32 arów, położona w Kazimierzy Wielkiej, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł2 892 m² 1 275,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 534 m²