Nieruchomości

238 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i prestiż na Osiedlu Kopernik gotowe mieszkania od ręki. Czy szukasz mieszkania, które łączy elegancję, wygodę i funkcjonalność? A może zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kasprowicza 47 na Bielanach. Do dyspozycji Najemcy dostępne są moduły, co pozwala na elastyczne dopasowanie przestrzeni do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł186 m² 6 983,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Dom wolnostojący pow. całkowita 186 m2 Pierściec przy zakupie pierwszego "M" kupujacy nie płaci podatku pcc oferta z wyłącznością biura-nie szukaj dalej Przedstawiamy Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł40 m² 14 475 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Wrocławia - zaledwie 10 15 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł2 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2000 m , położonej w prestiżowej lokalizacji Hornówek, gmina Izabelin, zaledwie 10 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł54 m² 16 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Straganiarskiej 48 w sercu Gdańska jednej z najbardziej klimatycznych części Starego Miasta. Lokal o powierzchni 54,00 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 000 zł65,84 m² 11 330,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową? Zadzwoń do mnie i sprawdź czy możesz kupić to mieszkanie! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu przy rondzie Żegrze. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49,57 m² 9 582,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie przy parku w nowym budownictwie. Szczecinek, ul. Karlińska. Parter. Na sprzedaż, gotowe do zamieszkania mieszkanie w nowym budynku "klonowy Zakątek" - nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł122,20 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn Centrum Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,2 mkw położone na III piętrze w kamienicy praktycznie przy samej płycie Rynku w Cieszynie. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł903 m² 110,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położone w miejscowości korzybie, gmina kępice w bliskiej odległości od Jeziora Korzybskiego - tylko 280 m! Korzybie to mała miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł34,38 m² 101,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loftowy, nowy apartament | osobna sypialnia | stylowe, komfortowe wyposażenie | nowe osiedle | domaniewska - służewiec | W pełni wyposażony lokalizacja: warszawa, mokotów, służewiec, ul.

Szczegóły ogłoszenia

36 900 zł1 673 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno magazynowa na wynajem 1673 m (możliwość wynajęcia dodatkowej hali magazynowej o pow.660 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km od centrum miasta Około 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Gdzie możesz zatrzymać się na weekend, odetchnąć i po prostu być blisko natury, z dala od miasta. Ta działka daje właśnie taką.

Szczegóły ogłoszenia

167 992 zł913 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,13 ar, położona w Chmielniku k. Rzeszowa, w bardzo atrakcyjnej cenie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł254,50 m² 4 872,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Lokalizacja; nowy Sącz Powierzchnia: 250m2 W skład domu wchodzi: - 5 pokoi - otwarta kuchnia - 2 łazienki - duży zadaszony taras - dodatkowo 13 ar działki uwaga! zmiana przepisów! Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł2 216 m² 2 391,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka inwestycyjna Z wjazdem Z alejii jerozolimskich teren pod skup złomu, aktulna koncesja! Do sprzedania działka o powierzchni 2216 m2, wymiary działki 33x67 m Media.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł336 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Przestronny dom w prestiżowej dzielnicy Redy - Betlejem. Duża działka, spokojna okolica w otoczeniu lasu. Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni całkowitej 336,20 m (użytkowa 188.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 63 m2. Lokalizacja - Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Koszalin,zachodniopomorskie

462 000 zł50,15 m² 9 212,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie. Parter. Miejsce postojowe w cenie. Centrum 2 pokojowe o powierzchni - 50.15 m2, na parterze niskiego bloku, oddzielna kuchnia z oknem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł64,10 m² 16 926,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Zdjęcia poglądowe przesyłamy drogą mailową na życzenie zainteresowanych osób Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż przy ul. Barskiej 11/13.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł142,79 m² 19 959,38 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

River Towers | Ekskluzywny Penthouse dla Ludzi Sukcesu Wyjątkowa przestrzeń | Prestiżowa lokalizacja | Nieograniczone możliwości ***** Cenisz swój czas? Mieszkaj w centrum miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł215 m² 9 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Spacer wirtualny:   Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy jednorodzinny w Gorzowie Wlkp. Os. Piaski, 5 minut od centrum miasta. Wybudowany w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 430 zł38,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,13 m2, z loggią, komórką lokatorską oraz garażem podziemnym. Mieszkanie znajduje się na najwyższym 14 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł82 m² 17 060,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Consilo prezentuje: - mieszkanie o powierzchni 82 m , położone przy ul. Krokuskowej 4, w nowoczesnym budynku z 2022 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 680 zł53,66 m² 13 989,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 835 zł96,59 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Rezerwacja. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena do końca maja 2026 roku. Ostatni dostępny segment szeregowca w III i ostatnim etapie inwestycji. Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł210 m² 80,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Nowoczesny i przestronny lokal 210 m do wynajęcia | Jezioro - blisko natury i miasta | Warszawa Komfortowy dom na kameralnym osiedlu - gotowy do zamieszkania od zaraz! Do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 480 000 zł220 m² 15 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu elegancki dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż usytuowany na bardzo ładnym zamkniętym osiedlu w miejscowości Stara Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 511 zł44,69 m² 8 313,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł34,40 m² 29 069,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Informacje o nieruchomości Apartament bardzo dobrze nasłoneczniony, zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Oryginalne połączenie mikrocementu, kwarcytu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 944 zł50,76 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł682 m² 247,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 682 m2 w Jaworznie - dzielnica Byczyna. Jest to jedna z 4 dostępnych działek w ofercie: 1. dz. nr 7090 o pow. 682 m2 - 169 000.

Szczegóły ogłoszenia

187 680 zł816 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Żołędowo, gmina Osielsko, ul. Jastrzębia, z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Dla terenu wydane Warunki Zabudowy przed podziałem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 737 m² 143,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładna działka budowlana, położona w miejscowości Warszkowo, powierzchnia 1737 m2 (z wydanymi warunkami zabudowy), gmina Wejherowo. Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

225 250 zł901 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu działkę położoną w południowej części miast Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: * na działkę wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną *.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy apartament - 3 pokojowy z tarasem z widokiem, położony w zielonej części miasta - bezpośrednio nad Żwirownią. Mieszkanie usytuowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 472 m² 13,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:6 632 m²

Będzin - łagisza. Hala magazynowa do wynajęcia. Hala: - 1472m2 - Na hali zaadaptowane pomieszczenia socjalno biurowe( magazynek, szatnia, aneks kuchenny, toaleta. 3 pokoje biurowe, kotłownia), które są.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 800 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka pod budowę domu w Straszowie gm Rozprza Powierzchnia działki 1800m2, kształt zbliżony do trójkąta Woda i prąd w drodze. Dojazd do działki drogą gminna asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł600 m² 548,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową, świetnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 6 arów w Węgrzcach Wielkich , o wymiarach 21 m x 28 m, która doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł2 000 m² 710 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okolice Skały Kmity ,lasu, terenów zielonych. Działka o powierzchni około 20ar która leży dłuższym bokiem od ulicy. Teren płaski , Bardzo dobre połączenie , wygodny dojazd. Położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Koźmicach Wielkich Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m , położony na.