Nieruchomości
238 307 ogłoszeń
Od najnowszych
Apartament z miejscem parkingowym
Warszawa,mazowieckie
32 600 zł135 m² 241,48 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Jagałły
Kieźliny,warmińsko-mazurskie
1 950 000 zł155 m² 12 580,65 zł/m²
Dom z garażem, ul. Zielona
Szamotuły,wielkopolskie
1 350 000 zł236 m² 5 720,34 zł/m²
9 400 000 zł40 000 m² 235 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Zwycięstwa
Koszalin,zachodniopomorskie
650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Akacjowa
Rokietnica,wielkopolskie
1 090 000 zł138 m² 7 898,55 zł/m²
Dom z garażem
Cieszyn,śląskie
270 000 zł136 m² 1 985,29 zł/m²
Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Żołnierska
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²
4 220 000 zł771 m² 5 473,41 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości
Borne Sulinowo,zachodniopomorskie
270 000 zł58,60 m² 4 607,51 zł/m²
Dom, ul. 3 Maja
Dąbrowa Górnicza,śląskie
1 250 000 zł850 m² 1 470,59 zł/m²
Działka, ul. Górna
Koniecpol,śląskie
199 000 zł11 833 m² 16,82 zł/m²
499 000 zł35,34 m² 14 119,98 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Wiślana
Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie
1 700 zł836 m² 2,03 zł/m²
Działka leśna
Warszawa,mazowieckie
639 000 zł2 460 m² 260 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Rzeszów,podkarpackie
559 000 zł48,21 m² 11 595,10 zł/m²
Działka rolna przy lesie Witów
Witów,małopolskie
300 000 zł715 m² 419,58 zł/m²
Apartament z garażem, Kaszubski
Gdynia,pomorskie
5 500 zł88,36 m² 62,25 zł/m²
Działka budowlana Krosno
Krosno,podkarpackie
239 000 zł689 m² 347 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Warszawa,mazowieckie
599 000 zł31 m² 19 322,58 zł/m²
2 700 000 zł397 m² 6 801,01 zł/m²
80 000 zł4 700 m² 17,02 zł/m²
250 000 zł1 123 m² 222,62 zł/m²
Budynek użytkowy Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
849 000 zł548 m² 1 549,27 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadkowska
Radom,mazowieckie
355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²
Mieszkanie 5-pokojowe Żary
Żary,lubuskie
690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²
659 000 zł43,67 m² 15 090,45 zł/m²
349 000 zł719 m² 485,40 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Długa
Ostaszewo,pomorskie
999 999 zł510 m² 1 960,78 zł/m²
Dom z garażem Jaktorów
Jaktorów,mazowieckie
1 548 000 zł190 m² 8 147,37 zł/m²
165 230 zł1 271 m² 130 zł/m²
567 840 zł33,60 m² 16 900 zł/m²
Mieszkanie Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²
1 500 000 zł1 705 m² 879,77 zł/m²
Magazyn, ul. Magnacka
Kowale,pomorskie
5 573 €1 327 m² 4,20 €/m²
Działka rolna przy lesie Górzna
Górzna,wielkopolskie
140 000 zł20 600 m² 6,80 zł/m²
340 360 zł113 m² 3 012,04 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrobela
Kraków,małopolskie
850 000 zł964 m² 881,74 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia