Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 000 zł689 m² 210,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zamieszkaj między dwoma jeziorami! Wyjątkowa działka z wz w sercu Dąbrówna. Miejsce, gdzie mazurski spokój spotyka się z wygodą życia w centrum urokliwego miasteczka. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł25,93 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szukasz kawalerki w ścisłym centrum miasta, gdzie będziesz miał wszędzie blisko? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Dodatkowo, współpraca nie wiąże się z dodatkowymi kosztami po.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego O powierzchni użytkowej 91 M2 wraz Z poddaszem użytkowym O powierzchni około 90 M2,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,50 m² 16 842,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka 28,5 m | ul. Broniewskiego | Żoliborz Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 28,5 m zlokalizowanej przy ul. Broniewskiego na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł715 m² 825,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią magazynowo-gospodarczą położony na prawie 20 arowej działce w Prószkowie k/opola. Część mieszkalna to 295m2, znajduje się tu: 9 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł9 900 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjna działka rolna w Głębokiej (gm. Kocmyrzów). Oferowana nieruchomość to niezabudowana działka o powierzchni niemal 1 ha i szerokości ok. 30 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł120 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż - Nowoczesna szeregówka w Grabówce, w otoczeniu lasu Sprzedaż komfortowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , położonej w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 476 zł61,62 m² 16 220 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 213 620 zł67,80 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji robert   Mail:   Wszystkie oferty na stronie: Wyjątkowa Alternatywa! Przytulne 4 pokojowe mieszkanie na Zabłociu! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Brodnica,kujawsko-pomorskie

429 000 zł250 m² 1 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Brodnica, ul. Dworcowa. Dom do sprzedania. Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego, wolnostojącego znajdującego się w Brodnicy przy ul. Dworcowej. Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego: 125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł3 854 m² 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pełni uzbrojona wraz z udziałem w działce z linią brzegową jeziora Pozezdrze Pozezdrze k/giżycka Działka z pięknym widokiem na jezioro Pozezdrze na szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 600 zł58,30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie 58,30 m2 na nowoczesnym osiedlu na warszawskim Ursynowie. Funkcjonalny układ: salon z aneksem, 2 sypialnie, 1 łazienka, duży taras od południa. Nowoczesna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł47 m² 14 021,28 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza Manteuffla budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Winda do piętra 8. Rok budowy: 1987.

Szczegóły ogłoszenia

58,93 zł/m²280 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy budynek wolnostojący z działką o powierzchni 1500 m. Nieruchomość: - o powierzchni ok. 280 m2 na dwóch kondygnacjach ( parter około 140 m i piętro około 140m) -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Libiszów,łódzkie

300 000 zł8 654 m² 34,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem oferty są trzy działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł206,55 m² 38,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, położony w Łańcucie. Nieruchomość ma 4 lata wszystkie procesy osiadania budynku są już zakończone, co daje komfort i pewność.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł2 328 m² 99,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2328m 2 w miejscowości Toporzysko (powiat toruński). Dostępna również działka ok. 1100 m2. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35,50 m² 98,59 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, zaprojektowane przez architekta, po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 35 m przy ul. Łobzowskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

713 900 zł35,70 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Apartament w Międzyzdrojach 150 metrów od morza Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,71 m , położony w prestiżowej lokalizacji Międzyzdrojów,.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł95,01 m² 4 504,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w centrum Nakła nad Notecią , na drugiej kondygnacji kamienicy. Opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł56,63 m² 12 007,77 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w cesji Południk 17, wrocław Partynice K1 2/3/1/3a -114 065 zł taniej niż U dewelopera Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie oferowane w formie cesji umowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł217,90 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom wolnostojący może być dwurodzinny. Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Gdyni Pogórzu, lub okolicy Kosakowa. Zapraszamy do zakupu nieruchomości położonej w Suchym Dworze miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

573 920 zł67,52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"apartamenty nideckiego" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł610 m² 196,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Czereśniowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem i wymiarami ok. 13 x 46m. Warto rozważać działkę pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wałcz,zachodniopomorskie

311 610 zł79,90 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni ok 80 m2 znajdujący się w samym centrum urokliwego miasta powiatowego Wałcz położonego między dwoma jeziorami. Ta doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 53 m | balkon | Os. Asnyka | duży potencjał Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 380 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną. Działki położone w granicach otuliny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dwie działki położone Gdynia Wiczlino:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł61 m² 5 081,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem, położone w Inowrocławiu na Osiedlu Rąbin. Szukasz mieszkania które urządzisz tak jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł12 353 m² 5,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne na sprzedaż podwilk, gm. Jabłonka Na sprzedaż działki leśne położone w miejscowości Podwilk, gmina Jabłonka, powiat nowotarski, województwo małopolskie. Parametry działek:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wesoła /powiat brzozowski/gmina nozdrzec / pogórze Dynowskie/ karpaty Zachodnie W ofercie sprzedaży jest ładna działka budowlana położona w ustronnym miejscu znajdująca się w Wesołej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,26 m² 11 214,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania do własnej aranżacji ale nie chcesz czekać aż deweloper wybuduje osiedle? Świetnie się składa bo Biuro Sprzedaży Galicja-Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł188 m² 13 292,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Dom na sprzedaż / wawer / willa miejska / 5 pokoi / 188 m2 / Szukasz większej przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu do miasta? Ten dom może być naturalnym krokiem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - dużą kawalerkę o powierzchni 32 m , położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²145 m² 6 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 145 m2, warszawa Żerań. Standard: wykładzina otwierana okna podwieszane sufity oświetlenie ledowe światłowód media: woda, prąd, gaz atuty: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²78 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowy, prestiżowy lokal biurowy na ostatnim piętrze Położony w sercu Starego Żoliborza, u zbiegu kluczowych arterii komunikacyjnych. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana pod Łodzią! Witam Szanownych Państwa! Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu pięknych działek pod zabudowę wypoczynkową lub całoroczną we wsi Dalików , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Strzyżew gmina Kampinos, w kompleksie kilkunastu działek z wewnętrzną drogą 6- metrowej szerokości. Media: prąd i woda w drodze.