Nieruchomości
238 302 ogłoszenia
Od najnowszych
Działka budowlana, ul. Marszowicka
Wilkszyn,dolnośląskie
356 900 zł831 m² 429,48 zł/m²
2 500 zł27,42 m² 91,17 zł/m²
Magazyn ogrodzony Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
6 700 zł720 m² 9,31 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Szczecińska
Zieleniewo,zachodniopomorskie
749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych
Wałbrzych,dolnośląskie
319 000 zł51,30 m² 6 218,32 zł/m²
Biuro Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
6 zł/m²500 m² 3 000 zł
125 000 zł18 m² 6 944,44 zł/m²
1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²
Dom z garażem Oborzany
Oborzany,zachodniopomorskie
687 000 zł122,51 m² 5 607,71 zł/m²
499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, Aleja Grunwaldzka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
404 000 zł51,26 m² 7 881,39 zł/m²
1 700 000 zł137 m² 12 408,76 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Sutków,małopolskie
89 500 zł2 800 m² 31,96 zł/m²
3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²
Domek letniskowy, ul. Pięciu Pomostów
Czaplinek,zachodniopomorskie
299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²
Działka Męcina
Męcina,małopolskie
300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²
79 000 zł1 428 m² 55,32 zł/m²
75 000 zł9 550 m² 7,85 zł/m²
369 000 zł43,50 m² 8 482,76 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie
335 000 zł69,08 m² 4 849,45 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Pruszowice
Pruszowice,dolnośląskie
599 000 zł1 400 m² 427,86 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzyczyska
Zielonki,małopolskie
1 149 000 zł103,12 m² 11 142,36 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bodzanów
Bodzanów,małopolskie
260 000 zł1 060 m² 245,28 zł/m²
Dom bliźniak Miłoszyce
Miłoszyce,dolnośląskie
849 000 zł134,41 m² 6 316,49 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Stalowa Wola,podkarpackie
379 000 zł47,90 m² 7 912,32 zł/m²
Rynek pierwotny
642 800 zł41,15 m² 15 620,90 zł/m²
264 000 zł1 475 m² 178,98 zł/m²
320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²
Biuro klimatyzowane, Plac Bankowy
Warszawa,mazowieckie
23 €/m²300 m² 6 900 €
Biuro z garażem, ul. Budowlana
Lublin,lubelskie
40 zł/m²33,40 m² 1 336 zł
Apartament z miejscem parkingowym Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Łąkowa
Łomianki,mazowieckie
1 399 000 zł121,84 m² 11 482,27 zł/m²
34,78 zł/m²46 m² 1 600 zł
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Tadeusza Kościuszki
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
299 000 zł26,21 m² 11 407,86 zł/m²
Działka budowlana Masłów Pierwszy
Masłów Pierwszy,świętokrzyskie
325 000 zł1 517 m² 214,24 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża
Warszawa,mazowieckie
4 390 zł40,40 m² 108,66 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Małopolska
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
1 290 000 zł74,72 m² 17 264,45 zł/m²
739 350 zł46,50 m² 15 900 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia